right_col_icon1.gifPraha 1

BRASSERIE LA GARE
obrazek
V Celnici 3
Praha

Brasserie je místo s uvolněnou atmosférou, tištěným menu a jídlem po celý den… toliko stručná a zlehčená verze tohoto slova ze slovníku… my u nás přidáme obsluhu, která Vás jistě pobaví včetně rodilých mluvčích, výtečnou kuchyní založenou na tradici a domácí přípravě, vlastní pekárnou a cukrárnou, námi dovážená vína přímo od pěstitelů révy... šefkuchaře, který vařil po světě a nejraději ve Francii… a náš zájem o vaši spokojenost… a v neposlední řadě i krásnou zahrádku… na léto i zimu…

NABÍDKA NA OBĚD již OD 85.- !!!! odpoledne na KÁVU A DOMÁCÍ KOLÁČE A DORTY Z NAŠÍ CUKRÁRNY!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Golden Tikka - Konviktská - indická restaurace
obrazek
Konviktská 262/9
Praha 1 - Staré Město

Tradiční indická restaurace v historickém centru Prahy. Restaurace je nekuřácká. Autentická indická kuchyně - jídla vaří indičtí kuchaři. Velký výběr vegetariánských a masitých pokrmů a sladkostí, výhodné polední menu, možnost jídla s sebou. Filtrovaná voda zdarma.

Restaurant Modrý zub
obrazek
Spálená 29
Praha

 

Autentická thajská kuchyně v centru Prahy. Jídlo u nás vaří thajští kuchaři podle tradičních domácích receptů z nejlepších čerstvých surovin. Nemáte-li čas, objednávku Vám rádi zabalíme.

 

 

Restaurace a minipivovar Pražský most u Valšů
Betlémská 5
Praha 1

Restaurace Pražský most u Valšů se nachází v centru Starého města nedaleko Betlémského náměstí a Karlova mostu v dobré dostupnosti MHD. Dominantou restaurace je výroba vlastního piva "Pražský most" a výborná česká kuchyně za velmi přijatelné ceny. Nabízíme denní menu od pondělí do pátku ze 79,- Kč.

Restaurace Bílý Koníček
obrazek
Staroměstské náměstí 20
Praha 1

Restaurace Bilý Koníček se nachází na Staroměstském náměstí v podzemních porstorách ze 13tého století. Nabízíme pokrmy jak z české tak i z mezinárodní kuchyně. Přes oběd nabízíme 2 nebo 3 chodové menu. U nás zaručujeme příjemnou, rychlou obsluhu a nabídku velmi kvalitní kuchyně. Restaurace funguje ve večerních hodinách zároveň i jako Jazz and Blues lounge a tak je zde jedinečná příležitost vychutnat si hned dva zážitky - kulinářský a hudební. Živá vystoupení začínají každý den od 20:00 a kapely jsou citlivě vybrány tak, aby žánr a styl korespondovl se skutečností, že naši hosté přišli do restaurace strávit příjemný večer z dobrým jídlem a dobrou hudbou. 

Restarace se pyšní vysokými klenutými stropy. Je zde možnost uspořádat večírky, firemní akce, křty knih a více.

V létě funguje u restaurace i zahrádka, která je umístěna přímo na Staroměstském náměstí. Restaurace je plně vybavena WI-FI. Přijímáme i stravenky. 

restaurace v Jeruzalémské
obrazek
jeruzalémská 1
Praha

restaurace v centru Prahy za nízké ceny. Od pondělí do pátku polední menu 80-98Kč

www.jeruzalemska.cz

Hospůdka U Slabé vůle
Revoluční 772/21
Praha

Nacházíme se v Revoluční ulici, hned u stanice tramvaje směr centrum. Máme oddělenou část pro kuřáky i nekuřáky a celkový počet je 80 míst. Nabízíme v pracovní dny od 11.00-14.00 hod. 4 druhy hotových jídel za přijatelné ceny.

Máme výbornou kuchyň, skvělé pivo Staropramen a velkou nabídku vín. Budeme rádi, když k nám zavítáte i jen na posezení u piva s přáteli.

 

 

 

CODA Restaurant
obrazek
Tržiště 9
Praha

Restaurace CODA reprezentuje špičkový servis a výjimečný gurmánský zážitek. Hudební hotel ARIA na Malé Straně v sobě skrývá dobře utajované tajemství - restauraci CODA. Objevte kouzlo kuchyně šéfkuchaře a pozvěte své přátele a obchodní partnery na lehký oběd či večeři při svíčkách.

Vybrat si můžete mezi unikátní střešní terasou a intimním salonkem restaurace. U baru s designem kláves klavíru se budete cítit jako hudební virtuóz. Vychutnejte si večeři ve svitu hvězd a noční oblohy, ať už jste na terase či uvnitř restaurace.

Šéfkuchař David Šašek osobně vybírá čerstvé a přírodní suroviny. Můžete tak ochutnat nové a překvapující kombinace chutí. Interiér hotelu Aria i restaurace CODA vytvořili italští designéři firmy SPATIUM Rocco Magnoli a Lorenzo Carmellini, známí především díky spolupráci s módní legendou Giannim Versacem.

Malostranská restaurace
obrazek
Karmelitská 25
Praha

 

     Naše restaurace nabízí polední menu od 11.00  do  15.30

 

     polévka v ceně            30.-Kč

     2 hlavní jídla v ceně      89.-  a  99.-Kč

     Bonaqua   0.5l              25.-

     Budvar  10   0.3l            21.-

     Bílé víno       0.2l            50.- 

     Dále máme ve výběru českou kuchyni,mezinárodní kuchyň,vína z vinařství p.Stanislava Mádla

Syndikovat obsah