right_col_icon1.gifLiberecký kraj

restaurace Praha
obrazek
Harrachov 136-138
Harrachov

Rádi bychom Vás pozvali do harrachovské restaurace Praha, která má téměř stoletou tradici. Naše restaurace se nachází přímo v centru Harrachova. Dětský vlek je vzdálen 500 m, lanovka 1 km a muzeum skla je vzdálené jen 1 km. Kapacita míst je 90 na terase 100 míst. Nabízíme grilování selat, žebírek a všeho možného po celý rok. Budeme se velice těšit na Vaší návštěvu a doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

Restaurace HRÁDECKÝ DVŮR
obrazek
Liberecká 440
Hrádek nad Nisou

Hotel a Restaurace HRÁDECKÝ DVŮR je v samém centru Hrádku nad Nisou. Restaurace s kapacitou 80 míst otevřena denně od 10.00hod. do 04.00hod. Přes obědy klasické české pokrmy a specialitky formou menu, to znamená polévka, nebo nápoj k obědu zdarma. Parkování na parkovišti přímo u Hotelu, nebo v areálu. V létě podáváme obědy i na zahradě Hotelu. 

DIVIZNA TURNOV
obrazek
ul. 5. května 63
Turnov

Restaurace DIVIZNA TURNOV v centru města TURNOV. Rodinná atmosféra, vynikající domácí kuchyň, luxusní káva Lamborghini, 5 druhů točených piv. Kapacita restaurace: 40 míst, nekuřácký salonek 40 míst, modrý salonek 20 míst, salonek pivnička 20 míst + venkovní zahrádka s dětským koutem

 

U nás najdete výborné steaky, domácí bramboráky, domácí noky a další speciality. V týdnu vaříme výhodné denní MENU.

Restaurace Šetřilovsko
obrazek
Alej Legií 904
Turnov

Rodinná restaurace v příjemném prostředí na okraji Turnova.

Příjemná obsluha, výborná kuchyně.

Organizujeme svatby, srazy, firemní večírky.

Free WIFI.

Zemská vinotéka
obrazek
Sokolovské nám. 5
Liberec

Vinotéka s vinárnou v samém centru Liberce. Široký výběr vín z Moravy, Čech i zahraničí. Vína lahvová i sudová. Příjemné posezení u vína, letní zahrádka. Možnost pořádání vernisáží, soukromých i firemních oslav, samostatné salonky. Kuřácká i nekuřácká část. Doplňkový sortiment k vínům.

 

Goals
obrazek
Na Hradbách 17
Liberec

Nekuřácký podnik, vinný restaurant, ve kterém nic nebude rušit snoubení jídla a vína . Příjemnou zprávou je, že špičková kuchyně se špičkovými víny neznamená špičkové ceny.

Tematické večery, při kterých budete moci ochutnávat jídla a vína vybraných oblastí. Poznávat gastronomický svět z restaurace v areálu fotbalového stadionu Slovanu Liberec.

Restaurace a pension V Hájích
obrazek
Háje nad Jizerou 25
Háje nad Jizerou

Nabízíme stravování  v útulné restauraci která se nachází v Hájích nad Jizerou mezi městy Jilemnice a Semily. 

U restaurace máme velké parkoviště,což ocení určitě i řidiči kamionů.

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část,v létním období je otevřena letní zahrádka.

Nad restaurací máme útulný pensionek o kapacitě 20 lůžek.Na pokoji vlastní soc.zařízení a WC.

Do centra lyž.středisek je to cca 9 km,tak neváhejte a rezervujte si u nás ubytování.

Těšíme se na Vás . . . . 

MOTOREST "U KONĚ"
obrazek
PRÁCHEŇ 172
KAMENICKÝ ŠENOV-PRÁCHEŇ

Motorest U koně stojí právě nedaleko Panské skály, přímo pod Prácheňskou vyhlídkou a její lyžařskou sjezdovkou. Nabídneme vám zde speciality naší kuchyně, příjemné posezení na terase s vyhlídkou do přírody. Pravidelné pořádáme zábavné akce a nabízíme také možnost ubytování.

 

Restaurace Penzion SEVERKA
obrazek
Kostelní 427
Smržovka

Rodinná restaurace penzion SEVERKA na Smržovce o kapacitě 25 míst Vás zve na romantickou večeři a nebo různé akce. Např. oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní večírky a jiné

Syndikovat obsah