right_col_icon1.gifPardubice

LUNA ROSSA RISTORANTE
obrazek
Bulharská 967
Pardubice

Nekuřácká restaurace zaměřena na italskou (zejména pak neapolskou) domácí kuchyni.
Naši milí, tento týden je u nás ve znamení změn. Mimo nové otevírací doby jsme i trochu pozměnili jídelní lístek :-) Aktuální lístek si můžete prohlédnout na našich stránkách www.lunarossa.cz po kliknutí na odkaz Jídelní Lístek. Těšíme se na Vás! // Dear guests, we've changed our menu - check it out on www.lunarossa.cz... (to see the menu in pdf, use the link "Jídelní Lístek"). Hope you will be pleased... :)Facebook LUNA ROSSA Pardubice
Otevírací hodiny:
Úterý - pátek 11.00-14.30 17.30-22.00
Sobota 12.00 - 22.00 Neděle - pondělí zavřeno

CAFE RESTAURANT Zlatá štika
obrazek
Štrossova 127
Pardubice

CAFE RESTAURANT - v historickém prostředí známého pardubického hotelu naleznete světové i místní gurmánské speciality, širokou nabídku kvalitních vín, příjemnou a profesionální obsluhu,...

Polední menu 75 Kč- každý všední den od 11 do 14 hodin, výběr z 2 hlavních chodů, polévka a malá sladkost v ceně, každé 10 polední menu zdarma!

 

Cafe restaurant Kra Kra
obrazek
Náměstí republiky
Pardubice

Speciality na grilu, těstoviny, saláty. Příjemná obsluha. 
Těšímě se na Vaši návštěvu.
Václav Reindl

Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic
obrazek
Labská ulice
Pardubice

Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic nabízí denně otevřenou restauraci s možností plavby po řece. Nabízíme každý den 4 druhy obědového menu, kvalitní stálý jídelní lístek a grurmánské, hudební akce pro širokou veřejnost. Více na www.lod.cz

Indická restaurace GANGA
obrazek
Perštýnské náměstí 48
Pardubice

Vítáme vás ve stylové restauraci, kde můžete ochutnat netradiční pokrmy, speciálně připravené podle tradičních receptur, které pro vás připraví kuchaři z orientu. 

 

Tato restaurace je nekuřácká, proto je zde příjemné posezení pro celou rodinu včetně dětí, které si zde mohou hrát i malovat. V našem jídelním lístku si můžete vybrat velmi ostrá jídla ale i nepálivá či vegetariánská. Nesmíme také zapomínat na to, že je tato kuchyně  velice zdravá. V naší restauraci můžete využít objednání a zabalení jídla s sebou domů, potom už si stačí jen jídlo vyzvednout.

 

 

Bum Bum CAFE
obrazek
Kunětická 120
Pardubice

Nabízíme výběr kávy jak teplé tak studené, míchané nápoje, stáčená a lahvová vína, alkoholické i nealkoholické nápoje. Shaky a ovocné kotejly. Přijemné posezení. Wifi zdarma.

Ristorante - Pizzerie GALERA
obrazek
Pernštynské náměsti 116
Pardubice

Výborná pizza 40cm, steaky, těstoviny, ryby, saláty atd., a to vše ve velmí přijemném prostředí na Pernštynském náměsti..

hospůdka & penzion Bílá Vrána
obrazek
Pernštýnská 140
Lázně Bohdaneč

Stylová hospůdka a penzion, kde se dobře vaří i spí, v lázeňském městečku kousek od Pardubic. Jsme malý rodinný podnik a náš cíl je trochu odlišná hospůdka od ostatních plná spokojených hostů. Biftečky, candáti, tatarák, plněné bramboráky, játra, halušky ... malý to vzorek našeho jídeláčku. Jsme veprostřed Čech, ale máme vztah k Moravě, tak točíme Radegast a Kofolu, naši vinotéku zásobují malé, ale proslulé moravské sklepy - Modrý sklep Nový Šaldorf, Agro Strachotín, Neoklas Šardice, Vinařství J.Valihrach - Krumvíř, Vinařství Krist - Milotice ...  Můžete posedět v zajímavě členitém interiéru - přestavěný starobylý dům, nebo na letní terase "Radegastova zahrádka" ve dvoře s obsluhou, vevnitř je hospůdka komplet nekuřácká. Kafíčko máme lahodné - Bristot tiziano, mícháme hodně koktejlů - i nealko, pro přátele z ciziny máme jídeláček v angličtině a máme stále naladěné rockové rádio Beat, jehož jsme vlajkovou hospůdkou a výdejním místem samolepek Beatu. Takže když se Vám od nás nebude chtít, tak Vás ubytujeme v našem rodinném penzionu v útulných pokojích s vlastním příslušenstvím, tv+sat, wi-fi připojením v celém objektu pro ty, kdo musí pracovat pořád, ráno Vám uděláme pořádnou snídani a pak Vám půjčíme naše nová kola, abyste mohli osobně poznat naše krásné a nenáročně placaté okolí plné rybníků a lesů. Těšíme se na Vás! :)

Špalda - restaurace a prodejna zdravé výživy
obrazek
třída Míru 64
Pardubice

Zveme Vás do restaurace Špalda v centru Pardubic, kde se vaří zdravě i z BIO potravin a hlavně chutně. Je tu pro Vás příjemné nekuřácké prostředí s dětskou židličkou a výběrem z denního menu i stálého jídelníčku.

Nabízíme též velké množství ovocných i zeleninových šťáv a další zajímavé přírodní nápoje. Můžete si u nás dát i různé druhy BIO čajů a BIO káv (klasických i obilných).

Pečeme také zdravé sladké i slané moučníky a vyrábíme různé druhy zeleninových salátů

Otevřeno máme od pondělí do pátku 9:30 - 16:30 hodin

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Syndikovat obsah