right_col_icon1.gifKarlovarský kraj

Restaurace rychlého občerstvení, Pekařská 2, Cheb
obrazek
Pekařská 2
Cheb

Restaurace zaměřená na českou kuchyni, rozvoz jídel firmám v Chebu.

U Pašeráka
obrazek
Suchá 64
Jáchymov

Vážení zákazníci,dovolujeme si vám představit rodinný horský hotel „U Pašeráka“, který se nachází nedaleko světoznámého lázeňského města Jáchymov, v rekreační a výletní obci Suchá, v nadmořské výšce 932 m n.m. Celá tato oblast je obklopena tajemnými lesy s řadou vyvěrajících křišťálových pramenů v romantických údolích Krušných hor, kterým dominuje jejich nejvyšší hora – Klínovec (1244 m n.m.). Hotel je situován do klidného prostředí těchto míst, proto zde najdou klid a odpočinek i ti nejnáročnější hosté. Pohodová rodinná atmosféra hotelu vás zláká posedět v hospůdce s krbem nebo pod širým nebem na terase. Nabízíme Vám 3 druhy točeného piva a další velký výběr nealkoholických a alkoholických teplých i studených nápojů. Stravování nabízíme formou snídaní, polopenzí nebo plných penzí za příznivé ceny, na výběr jsou také minutkové speciality – to vše z vynikající domácí kuchyně. K ubytování vám v hotelu nabízíme celkem 16 ubytovacích míst v útulných 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rádi pro vás zajistíme uspořádání různých společenských akcí – svatby, skupinové stravování, prezentační a společenské akce, školení, oslavy apod. Okolí hotelu nabízí mnoho sportovního vyžití – je zde řada turistických a cyklistických  tratí s krásnými výhledy na panoramata Krušných hor, řada běžkařských tratí, sjezdových tratí v Jáchymově, Božím Daru, Klínovci (půjčovny lyžařských potřeb, lyžařské školy, přes 14 km sjezdových tratí z nichž některé jsou osvětlené – vše do 15 minut jízdy autem od hotelu). Přímo u hotelu nabízíme možnost pronájmu tenisového kurtu. Kulturní vyžití v okolí hotelu nabízí především lázně Jáchymov (řada památek  - kostely, mincovna, sedačková lanovka s možností přepravy kol a lyží na vrchol Klínovce), božídarské rašeliniště, město Ostrov, Karlovy Vary a celý lázeňský trojúhelník, nedaleký hraniční přechod do Německa (městečko Oberwiesenthal s letní sáňkařskou drahou, kabinovou lanovkou, museem lyžování, úzkorozchodnou železnicí a střediskem zimních sportů)a mnohé další památky a zajímavosti. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s doporučením a výběrem výletů v západních Čechách a dle možností Vám zajistíme rezervaci i pomůžeme s vhodným spojením.Parkování je možné přímo u objektu bez poplatku. Domácí mazlíčky taktéž rádi přivítáme.Od roku 2003 jsme nově navázali spolupráci s lázněmi Jáchymov, kde mohou naši hosté využít některých  lázeňských procedur. Jedná se např. o různé druhy masáží včetně thajských, perličkové, uhličité a radonové koupele, možnost pronájmu bazénu, fitness, sauny, solária a možnosti využití solné jeskyně.Hotel je v provozu celoročně a po celý rok vám rádi budeme nabízet naše služby a těšit se na vaší návštěvu

Hotel Komorní hůrka
obrazek
Komorní Dvůr 45
Cheb

Hotelová restaurace v Komorní hůrce Vás zve do elegantního interieru s kapacitou 80 míst. Za příznivého počasí nabízíme posezení na venkovní letní terase pro 36 osob. Restaurace se zapojila do programu Czech Specials na propagaci české tradiční kuchyně a ve své nabídce drží denně např. národní specialitu svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem, dále regionální speciality jako Karlovarský guláš, nebo např. Tvarohové knedlíky s perníkovou omáčkou. Samostatným programem jsou steakové víkendy, kdy si host sám zvolí z jakého masa mu steak připravíme, jak velký, způsob propečení a v neposlední řadě čím ho chce doplnit.

Nabízíme rovněž denní menu z hotových jídel a domácích moučníků.

Z nápojů jmenujme Plzeňský Prazdroj, světlý i tmavý Budvar, nebo např. točenou Kofolu. Dále si můžete vybrat z vinného lístku o který se stará jedno z největších vinařstí Znovín.

 

 

Restaurant Krásná vyhlídka
obrazek
Limnická 317
Nejdek

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě Hotelu a restaurace Krásná vyhlídka. Naše kuchyně je známa velkým výběrem českých jídel a specialit. Hotel leží na jižní straně Krušných hor nad městem Nejdek, v 650 m.n.m.

V přízemí je restaurace a taneční sál. Pro ubytované hosty se podává snídaně mezi 8.00 až 9.00 hodinou, od 11.00 do 22.00 se zde podávají teplá a studená jídla z bohaté nabídky jídelního lístku. Ceny jídel se pohybují mezi   50.- až 250.- Kč, je nabízen velký výběr teplých a nealkoholických nápojů, Valtická vína, Budvar ležák, nealkoholické  a  Plzeňské pivo. Příjezd k hotelu je směrem od Karlových Varů - Nejdek - odbočka na Pernink a po 2 km vlevo.

Restaurace u františka
obrazek
Francouzská 169
Františkovy Lázně

Restaurace v přízemí penzionu Abbazia, naší specialitou jsou rybí, zvěřinové a drůbeží pochoutky, které jsou vhodně doplněné nabídkou vín.

Restaurace Gruzie
obrazek
Husova 1
Františkovy Lázně

Stylová česká restaurace v klidném prostředí lázeňského městečka Františkovy Lázně s každovečerní živou hudbou k tanci i poslechu.

Proslulá kuchyně - boršč, jídla z lávového grilu (bifteky, špízy, steaky, medailonky...), tatarák, filety z candáta, losos steak, plněné bramboráky, saláty ...

Vínečka nám dodávají sklepy Kobylí z jižní Moravy, najdete u nás velký výběr nealko nápojů, destilátů, likérů, míchaných nápojů, ze zlatavého moku točíme Budvar 12° světlý, tmavý i "kroužkovaný",  lahvové Pilsner Urquell 12°, Bud super strong 16° a nealko Budweiser Free !

Káva Alfredo, nekuřácký salónek, klimatizovaný a čištěný vzduch, krásná letní terasa, chladné dny prohřáté krbem, příjemná obsluha, skvělá kapela "Lexicon" - to vše umocňuje pohodu v Gruzii.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám dobrou chuť a příjemně strávené chvíle v naší restauraci.

restaurace Švejk Loket
obrazek
T.G.Masaryka
Loket

Restaurant Švejk-stylová restaurace, česká kuchyně,velký výber čerstvých ryb Zajišťujeme svatby, promoce, rauty, smuteční hostiny, rodinné oslavy.

Restaurant La Strada Karlovy Vary
obrazek
Jaltská 12
Karlovy Vary

Restaurant La Strada v Karlových Varech je stylové gastronomické zařízení směřující k italské, ale i regionální a mezinárodní kuchy

Restaurant-Caffe ,Hotel Panorama
obrazek
Dvořákova 931
Jáchymov

Speciality české a mezinárodní kuchyně ve vyhlidkové restauraci,stilove prostředí,celodení strvovování,terasa,grill,mu

Syndikovat obsah