right_col_icon1.gifVysočina

NAŠE BÍTEŠSKÁ
obrazek
Vlkovská 482
Velká Bíteš

Městská restaurace „NAŠE BÍTEŠSKÁ“ se soustředí na poskytnutí redukované nabídky studených a teplých jídel, kompletního spektra alkoholických (vč. regionálních ovocných destilátů i exklusivních zahraničních destilátů) a nealkoholických nápojů. Pozitivním rysem portfolia nápojů bylo zabezpečení servisu moravských tichých vín vč. sektů.

Spektrum nabízených pokrmů teplé i studené kuchyně se odvíjí ve dvou nabídkových řadách a to „Klasik“ a „Region“. Speciální čtvrteční menu podle M.D. Rettigové přesvědčuje o kvalitě a stylu těchto historických receptů a zároveň poukazuje na to, že i v současnosti je to dostatečně atraktivní téma. Dále restaurace denně poskytuje dvě kvalitní dvouchodová obědová (11.00 – 15.00) menu za atraktivní cenu. Veškerá menu a jídelní lístky jsou zveřejněny na www.bitessko.com.

Na Váši návštěvu se těší

Zdeněk Baláš
vedoucí provozu
tel.: 775 981 755

Penzion Trnávka
obrazek
Želiv E53
Želiv

Penzion leží u přehradní nádrže Trnávka nedaleko obce Želiv. Nabízíme především domácí kuchyni v romantickém zákoutí Trnávky. K dispozici je restaurace, bar, letní terasa. pláž s občerstvením...

Restaurace Bohemia
obrazek
Farní 1
Jihlava

Zavedená restaurace v centru města

výběr české i mezinárodní kuchyně

zvěřinové a rybí speciality

Atrium
obrazek
Husova 36
Jihlava

Zavedený romantický restaurant v centru města.

V plně klimatizované restauraci nabízíme mezinárodní kuchyni, denně hotová jídla formou poledního menu, mořské speciality, archivní vína, italskou zmzlinu.

Mezi spokojené návštěvníky patří mimo jiné prezident republiky Václav Klaus, bývalý prezident Václav Havel, hudebníci a herci.

Dále je zde možnost přespání v našem penzionu, který sousedí přímo s restaurací.

Restaurace Panský dům Vříšť
obrazek
Vříšť 1
Vříšť

Restaurace Panský dům Vříšť se nachází na Vysočině v blízkosti Nového Města na Moravě. Teplá jídla nabízí po celý den. Možnost pronájmu i s ubytováním.

MOTEL Velký Rybník
obrazek
Motel Velký Rybník
Pelhřimov

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení při návštěvě Motelu Velký Rybník.Motel je situován u silnice I.třídy E551 mezi Pelhřimovem a Humpolcem, 6 km od D1 (Exit 90).

Najdete zde vhodné prostory pro konání firemních akcí, obchodních jednání, soukromých oslav, aj.

- Velký salonek pro 40 osob
- Malý salonek pro 15 osob

(Variabilní uspořádání interiéru, projekční plátno, projektor, flipchart, WI-FI, salonky jsou vybaveny zatemňovacími závěsy a klimatizovány).

Těšíme se na Vaši návštěvu a pevně věříme, že budete spokojeni.

 

Vinárna ROZHLEDNA
Masarykovo náměstí 62
Bystřice nad Pernštejnem

Vychutnejte si číši lahodného vína v intimním prostředí vinárny v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině.

Restaurace Lihovar - Hotel Antoň
obrazek
Slavatovská 92
Telč

Restaurace Lihovar je stylová restaurace v krásném městě Telč. Město je zapsaně na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Restaurace vybudovaná v nejmladší části objektu hotelu, kde se pohodlně usadí 50 – 75 hostů. „Tančící“ interiér je originálně řešen tak, aby se dal během krátké chvíle upravit dle potřeby a přání návštěvníků, kterým také ihned při prvním pohledu napoví, že vstoupili do starého lihovaru. Návštěvníci si zde mohou vybrat ze široké nabídky nápojů, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně, která je obsažena v našem jídelním lístku. V letním období mohou hosté využít také zahrádky s 30 místy nebo vnitřní terasy, která poskytuje klidné a příjemné posezení a možnost zábavy pro neomezené množství malých i velkých dětí na travnatých plochách.

HOSPODA "U MATĚJE"
obrazek
Malá 189
Nové město na Moravě

Nazdar všichni co se chtějí pobavit,nabízím Vám veškeré vydovádění  a cokoli si budete přát a co Vás napadne nic pro nás není překážkou stačí se jen ozvat a není problém sehnat cokoliv,grilovačka malá,prase,kejtičky,letní zahrada,pískoviště pro prcky,pink ponk,šipky zdarma ,kulec,nonstop služba ,papání co si donesete nebo obědnáte no prostě na co si vspomenete to Vám ZAŘÍDÍME NENÍ PROBLÉM  stačí coolnout na tel 566617329  nebo 604907053 TAK HUPS DEME NA TO NE?

Syndikovat obsah