right_col_icon1.gifJihlava

Restaurace Bohemia
obrazek
Farní 1
Jihlava

Zavedená restaurace v centru města

výběr české i mezinárodní kuchyně

zvěřinové a rybí speciality

Atrium
obrazek
Husova 36
Jihlava

Zavedený romantický restaurant v centru města.

V plně klimatizované restauraci nabízíme mezinárodní kuchyni, denně hotová jídla formou poledního menu, mořské speciality, archivní vína, italskou zmzlinu.

Mezi spokojené návštěvníky patří mimo jiné prezident republiky Václav Klaus, bývalý prezident Václav Havel, hudebníci a herci.

Dále je zde možnost přespání v našem penzionu, který sousedí přímo s restaurací.

Restaurace Lihovar - Hotel Antoň
obrazek
Slavatovská 92
Telč

Restaurace Lihovar je stylová restaurace v krásném městě Telč. Město je zapsaně na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Restaurace vybudovaná v nejmladší části objektu hotelu, kde se pohodlně usadí 50 – 75 hostů. „Tančící“ interiér je originálně řešen tak, aby se dal během krátké chvíle upravit dle potřeby a přání návštěvníků, kterým také ihned při prvním pohledu napoví, že vstoupili do starého lihovaru. Návštěvníci si zde mohou vybrat ze široké nabídky nápojů, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně, která je obsažena v našem jídelním lístku. V letním období mohou hosté využít také zahrádky s 30 místy nebo vnitřní terasy, která poskytuje klidné a příjemné posezení a možnost zábavy pro neomezené množství malých i velkých dětí na travnatých plochách.

Růže
obrazek
Palckého 26
Telč

Navštivte restauraci Růže na náměstí v Telči , kde na Vás čeká bohatý jídelníček a příjemná a milá obsluha v krásném prostředí tohoto města na Vysočině.

STEAK HOUSE DOLINA
obrazek
Kainarova 5055
Jihlava
Restaurace Růže Telč
obrazek
Palackého 26
Telč

Restaurace v centru historického města Telče s kapacitou cca 50 míst.

Hotel Harmonie u Švábova
obrazek
Švábov 41
Batelov

Hotel se nachází v krásné přírodě na rozhraní Jižních čech a Vysočiny. Najdete zde mnoho využití pro Váš volný čas. Možnosti hotelu jsou veliké a je zde možné pořádat firemní večírky ,srazy ,svatby,dovolenou letní i zimní, pořádat školy v přírodě,sportovní akce a pořádání kulturních akcí /koncerty atd./

Restaurace U Vévody
obrazek
Slavatovská 96
Telč

Stylová restaurace U Vévody je součástí Hotelu U Hraběnky v Telči.

Řešená ve stylu starých šlechtických hodovních síní. Restaurace je pro cca 60 osob, salonek pro 12 osob. Větší salonek pro cca 25 osob a velký salonek /aula/ pro cca 80 osob pro konferenční a kulturní účely.

 

Mahlerův penzion "Na Hradbách"
obrazek
Brněnská 31/19
Jihlava
Restaurace

Kulinářství je jediné umění, které můžete ochutnat....

Skvělá kuchyně je základem každé restaurace. Vítáme Vás a přejeme dobrou chuť v Mahlerově panzionu "na hradbách". Nechte se unést příjemnou atmosférou naší útulné a stylově zařízené rustikální restaurace s klentbamy a původními trámovými stropy. Přijďte si vychutnat pestrou nabídku tradičních českých jídel, ale i něco z mezinárodní kuchyně včetně rybích specialit, pochoutek na grilu a další dobroty. Vaše jídlo vhodně doplní točená Plzeň, Gambrinus,  černý Kozel nebo široká nabídka sudových i lahvových českých a moravských vín. Určitě si pochutnejte na zmrzlinových pohárech a dalších dezertech, kterým kralují pravé francouzské palačinky na mnoho způsobů. Je samozřejmostí, že veškeré jídlo Vám zabalíme sebou.

Součástí naší stálé nabídky je denní menu za jednotnou cenu 79,-Kč, kterou podáváme od 11:00 do 15:00. Pro děti máme připraven dětský jídelní lístek. Přijímáme platby stravenkami.

 

Salonek

Salónek v rustikálním stylu  je naší opravdovou chloubou, pyšní se krásnými stylovými kachlovými kamny, které jsou dominantou této místnosti. Teplou a útulnou atmosféru dokreslují nádherné původní trámové stropy. Zde se každé ráno podávají snídaně pro hosty ubytované v penzionu. Poté se salónek otevírá pro veřejnost a slouží jako nekuřácká restaurace. Salónek je možno si pronajmout je přímo ideální pro různé akce v tomto příjemném netradičním prostředí s jedinečnou atmosférou.

Je vybaven přehrávačem DVD/video, data projektorem, TV, připojením na internet a ostatní školící technikou.

 

Venkovní zahrádka

Hradební parkán vznikl ve středověku z obranných důvodů a obepínal celé středověké město. Do dnešní doby zůstal z velké části zachován.
Zde se  nachází naše venkovní zahrádka, která je umístěna na začátku vstupu na hradební parkán. 

Zde pro Vás  připravujeme v letních měsících selátka, uzené kýty a jiné dobroty. Posezní na naší zahrádce Vám zpříjemní slunečný letní den.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Syndikovat obsah