right_col_icon1.gifMoravskoslezský kraj

Mexiko
obrazek
Bohumínská 37/158
Ostrava

Hotel, restaurace, pivní bar, zahrádka. Zrekonstruovaný objekt, wi-fi, kuřácká a nekuřácká část, Vhodné na oslavy, svatby.

Restaurace "U Einsteina"
obrazek
Žižkova 1799
Karviná

Jedna z největších restaurací v Karviné, nabízející:
- obědové menu včetně rozvozu,
- nejlevnější pizzu v Karviné,
- fotbálek, kulečník, internet zdarma,
- catering, oslavy
- s kapacitou až 120 míst

Petřvalďanka
obrazek
Na Pořadí 1907
Petřvald u Karviné

Stylová česká restaurace s výbornou českou kuchyní.Příjemné venkovní posezení s dětským koutkem.Každý den menu i víkendové.Pořádáme oslavy a také svatby

RESTAURACE A PENZION KAMENEC
obrazek
Kamenec 100
Jilešovice

Zveme Vás k příjemnému posezení do naší restaurace v Jilešovicích.

Klimatizovaná restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále v jídelníčku nabízíme  pochoutky k pivu, poháry a dezerty. Máme několik druhů piv – Staropramen, Ostravar, Pilsner Urquell. Dále velké množství destilátů, lihovin, vín, míchaných alkoholických nápojů a nealko nápojů, mezi kterými si určitě vyberete svůj oblíbený čaj nebo kávu.

Příjemné chvíle můžete strávit v naší zahradní restauraci, která je otevřena v teplých měsících.

Pro menší oslavy máme k dispozici salonek v 1. poschodí, což Vám zaručí klidnou rodinnou nebo firemní oslavu, školení či semináře. Místnost je vybavena audio zařízením s mikrofonem a projektorem. Salónek je klimatizován a má kapacitu 20 míst. Také můžete využít rozlehlého balkónu, který nabízí výhled na blízké okolí.

V našem penzionu také nabízíme ubytování:  3 kategorie pokojů od 3-lůžkových standardních se společným sociálním zařízením, až po komfortně zařízený apartmán s vířivou vanou.

Pokoje jsou zařízeny moderním a kvalitním dřevěným nábytkem, který společně s okolím vytváří příjemnou atmosféru. V teplých letních dnech oceníte klimatizaci v každém pokoji.

Venku bohaté sportovní vyžití - tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště na malou kopanou, beach-volejbalové hřiště a dětské hřiště.

krčma U Zvonu
obrazek
Mongolská 4
Ostrava

Dámy a pánové Dovolte nám přivítat Vás v naší restauraci,v které chceme Pro Vás vytvořit tu správnou atmosféru pohody,kde zapomenete Na každodenní starosti dnešní uspěchané doby Nabízíme atmosféru tradiční restaurace s dobrou kuchyní, lahodným pivem , příjemnou obsluhou a přiměřenými cenami Rádi připravíme pro Vás rodinnou, firemní, přátelskou i společenskou oslavu.Vaříme polední menu o dvou jídlech.

Motel Alwin Úvalno
Úvalno 246
Úvalno

Celoroční ubytování .Pokoje 4,lůžka 14, na pokojích sociální zařízení,televize.Restaurace kuřácká 30 míst,nekuřácká 30 míst,letní terasa 25 míst,zahrada s krbem a dětským koutkem 80 míst.Celodenní stravování.Denní menu,rozvoz obědů .Garáže.

Restaurant Marie
obrazek
28.října 585
Ostrava-Mariánské Hory

Restaurant s výbornou kuchyní .Obědové menu,tématické večery,tři druhy čepovaného piva,víno z vinných sklepů Lechovice,čepovaná kofola. K dispozici nekuřácký salonek. Naleznete nás v Mariánských Horách na rohu ulic. 28.října a Prostorná.Těšíme se na Vaši návštěvu.Fotogalerie na www.restaurantmarie.rajce.net nebo na FACEBOOKU.

RESTAURACE "Na Špici"
obrazek
Dukelská 241/13
Bílovec

Restaurace "Na Špici" v Bílovci nabízí zejména česká klasická jídla a krajové speciality. ke kterým Vám nabídneme tři druhy piva a širokou nabídku nápojů a kávy.  Můžete u nás oslavit také různá výročí, svatbu, promoci, uspořádat prezentaci, školení i firemní večírek. Dle Vašich přání a požadavků pro Vás rádi připravíme menu nebo raut.

 

ČAJOVNA U ZLATÉ RYBKY
Na Svobodě 1
OSTRAVA

Dovoluji si vás uvést do naši čajovny. Naše čajovna se rozděluje na tři části, tak aby zastoupila určité země kontinentů na naší planetě. Jakmile vstoupíte ocitnete se v jihoamerické části, kde jsou znázorněné aztécké pyramidy a prales. Průchodem do pravé strany se ocitnete vegyptské části, kde je posezení faraonů. Na závěr zbývá levá část od vstupu, nazývaná japonská místnost. Tato část je jediná nekuřácká a rozděluje se na dvě části. Po levé straně typické japonské posezení na polštářcích u tradičních japonských stolečků. Pravá strana je přizpůsobena k sezení na židlích. Tyto strany v japonské místnosti rozděluje chlouba naší čajovny, je zde fontána se třemi tryskajícími zlatými rybkami.

Syndikovat obsah