right_col_icon1.gifOlomoucký kraj

Farmářská bašta
obrazek
Na Kamenici 55
Velký Újezd

Naše stylová nekuřácká restaurace se nachází na úpatí malebných Oderských vrchů mezi obcí Daskabát a Velký Újezd.

Nosným programem minutkového jídelníčku je maso hovězí, jehněčí a ryby, které dodáváme z vlastních chovů s certifikátem „ekologický chov“. K jídlu patří i dobré víno, které pochází z oblasti Pálavy.

Podle aktuální potřeby provozu lze prostor restaurace rozdělit do čtyř samostatných částí (restaurace 23 míst, restaurace pódium 30 míst, salonek VIP 12 míst, galerie – balkon 28 míst). Prostory restaurace jsou nekuřácké, v objektu je k dispozici bezplatné wifi připojení k internetu.

Součástí restaurace je i tenisový kurt, jezdecký areál a dětské hřiště, kde vás i vaše děti čekají další příjemné zážitky.

Ubytování v 5 dvojlůžkových pokojích V restauraci „FARMÁŘSKÁ BAŠTA“ vyhovíme vašim individuálním požadavkům při pořádání rodinných oslav, svateb, abiturientských srazů, firemních akcí, rautů, školení a seminářů.

SPORTS KOTELNA
obrazek
Struhlovsko 542
Hranice na Moravě

Jsme sportovní centrum – bowling, squash, sauna, solárium, fitko- s restaurací a pizzérií.Nabízíme hotová jídla-denní menu, minutky české, moravské i světové kuchyně a také široký sortiment pizzí. Můžeme nabídnout nekuřácký salonek pro pořádání rodinných oslav, školních srazů, maturitních večírků, firemních akcí, školení a pohřbů.

Penzion Pavel
obrazek
Lipová-lázně e.č. 19
Lipová-lázně

Penzion Pavel nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, v letním období v provozu golfové hřiště) v příjemném, tichém a zdravém prostředí na okraji areálu Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách. Penzion Pavel - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha zRamzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

Minipivovar Parník
obrazek
Tovární 6
Přerov

Minipivovar s restaurací má interiér v námořnickém stylu. Horní a dolní palubu se stylovým posezením doplňují dva kotle, ve kterých se vaří pivo. Interiér připomíná opravdový zaoceánský parník. Jen místo mořské pěny je na orosených půllitrech hustá bílá pěna z piva.

Pohostinství ALFA
obrazek
Náměstí 29
Protivanov

Restaurace se 2 salonky s kapacitou 18 a 24 míst a jídelnou 80 míst.

Penzion restaurace Fantasy
obrazek
Loučská 227
Lipník nad Bečvou

V útulném interiéru restaurace nabízíme příjemné a klidné posezení, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel tuzemské i mezinárodní kuchyně. Denně od 11.00 do 14.00 hodin pro Vás připravujeme polední MENU za cenu 75,- Kč, kde v ceně je zahrnuta polévka, hlavní jídlo, nápoj a káva. Pro gurmány připravíme opravdové speciality, jako např. masové či čokoládové fondue nebo steaky z pravé české hovězí svíčkové. V letních měsících je v provozu Grill zahrádka, kde pro Vás denně připravujeme chutné pokrmy přímo z grilu ( steaky, grilovaná kolena, klobásky, křídýlka, žebra nebo grilovanou zeleninu s mozzarellou). Celková kapacita restaurace je 50 míst, gril zahrádka 40 míst a kuřácký salonek cca 20 míst.

Restaurace GastroLand
obrazek
tř. Svobody 956/31
Olomouc

Restaurace v centru Olomouce nabízí denní menu, širokou nabídku jídel a nápojů, coctaily, velkoplošnou projekci, bezbarierový přístup, dětský koutek, bowlingové centrum. Návštěvník si bezpochyby zapamatuje její nepřehlédnutelnou dominantu – obrovské mořské akvárium, dělící vnitřní prostor na kavárenskou a jídelní nekuřáckou část. Vhodné prostředí pro svatby, promoce, rauty, firemní večírky, rodinné oslavy a prezentace.

 

"D"-CLUB, sport & drink bar
obrazek
Barákova 12
Prostějov

Nabízíme Vám příjemné posezení v baru s kapacitou 40 míst, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů za příznivé ceny. Najdete zde také dvě velkoplošné obrazovky pro sledování sportovních přenosů, terminál společnosti synot-tip pro uzavírání kursových sázek, internet, šipky, stolní fotbálek, zdarma intrnet, wifi připojení a hernu s nejnovějšími výherními automaty. K dispozici je také salonek pro uzavřené soukromé akce, oslavy narozenin a party. 

Pro případ, že se rozhodnete do "D"-CLUBu přijet vlastním vozidlem na svůj oblíbený drink, je pro Vás k dispozici služba drink-car-service, která se postará o následný odvoz Vás i Vašeho vozidla.
Restaurace-herna-bar " GARRIGUE "
obrazek
Masarykova 11
Olomouc

Restaurace Garrigue nabízí: hernu,bar,jukebox,kulečník,šipky,el.kostky. Vaříme po celou otevírácí dobu a to od 9°° - 6°°h. Denní nabídka MENU za 69,-kč, od 11°° - 15°°h. Přejeme VELKÉ VÝHRY a DOBROU CHUŤ.

Syndikovat obsah