right_col_icon1.gifČeské Budějovice

RESTAURACE PENZION MALŠE V ŘÍMOVĚ U ČES. BUDĚJOVIC
Nám. J. Gurreho 25
Římov

 Rodinná restaurace s penzionem příjemné prostředí u krbu, salonek, cca 50 míst, sál cca 150 míst .Hotová jídla menu od 55,- mimutková jídla, speciality na otevřeném ohniští. steaky, staročeská jídla. Vhodné též jako zájezdní restaurace,svadby,rauty.

SUNSET
obrazek
Riegrova 8
České Budějovice

Restaurace SUNSET se nachází na okraji historické části města České Budějovice, v budově na rohu Jírovcovy a Riegrovy ulice. Restaurace má ideální předpoklady pro pořádání společenských akcí, rautů, svateb, školení, večeří pro celkový počet cca 120 hostů.
V suterénu našeho komplexu se nachází kuřácká restaurace a dále pak v prvním patře je nekuřácká restaurace se stylovým interiérem, plně klimatizovaným prostředím, s možností využití dataprojekce a pódiem. Součástí restaurace je i dětský koutek.
Každá z restaurací má vlastní bar a příjemnou obsluhu. Naši kuchaři Vám připravují polední menu, klasickou českou kuchyni, mezinárodní kuchyni sahající ke kořenům italské, francouzské, španělské a irské gastronomie. Přijďte nás navštívit a ochutnat naše speciality... Těšíme se na Vaši návštěvu.

Restaurace Na Růžku
obrazek
náměstí čsl. armády 25
Hluboká nad Vltavou

V Hluboké nad Vltavou můžete navštívit turistickou restauraci Na Růžku, jejíž součástí je zastřešená vekovní terasa s celkovou kapacitou 120 míst. Rádi pro Vás zajistíme zorganizování firemních či společenských akcí a rodinných oslav. Ochutnat můžete jihočekou kuchyni. Restaurace je součástí hotelu Záviš z Falkenštejna.

Hotel Podhrad
obrazek
nám.ČSL.Armády 30
Hluboká nad Vltavou

Útulná atmosféra hotelu je příhodně doplněna o stylový restaurant a caffee bar v přízemí hotelu nabízející to nejlepší z tuzemské i světové kuchyně. Kvalitní gastronomii doplňuje široký výběr nejen francouzských vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí Bordeaux, Bourgogne, Côtes du Rhone… , ale také moravských vín, vín z Portugalska, Austrálie, Španělska, Chille a Itálie.

Naším cílem není přeplněná restaurace, ale skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány. S touto představou jsme vytvořili i jídelní a vinný lístek, který obsahuje nemalé množství našich a klasických specialit - zejména steaky, ryby, saláty. Jsme také pyšní na vysoce kvalitní vinotéku a to vše za více než přijatelné ceny.

Součástí restaurace je i salonek vhodný pro Vaše diskrétní jednání, oslavu, či pouze klidný, ničím nerušený večer…

Dalším hotelovým atributem je konferenční sál, plně vybaveným veškerou konferenční technikou a ozvučením. K místnosti náleží i „ smoking area “ v hotelovém atriu, jakož i vlastní zázemí baru a sociální zařízení, zajišťující nerušený průběh Vaší firemní porady, večírku, recepce, narozenin, promoce, svatby… Rádi Vám také samozřejmě pomůžeme u organizace těchto akcí.

Všechny vnitřní prostory restaurace a sálů jsou plně klimatizovány.

V letním období je k dispozici posezení na letní terase s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení.

Na Vaši návštěvu se těší příjemný, ochotný a profesionální personál, který učiní vše pro to, aby jste u nás strávili příjemné chvíle.

Restaurace Šatlava
obrazek
Náměstí čsl. armády 25
Hluboká nad Vltavou

Stylová restaurace s krbem ve sklepení hotelu Záviš z Falkenštejna s jihočeskou kuchyní. V hodné místo pro Vaše firemní akce, svatby, rauty, rodinná posezení a atd. Restauraci najdete v Hluboké nad Vltavou u Českých Budějovic.

AJ CAFE (Kanovnická 75/4, ČB)
Kanovnická 75/4
České Budějovice

AJ CAFE

Restaurace Hotel u Budvaru
obrazek
Kněžskodvorská 20
České Budějovice

Nekuřácká restaurace je otevřena od pondělí do pátku od 10.30 do 21h. Šéfkuchař P.Šmídek Vám denně připravuje čerstvá, domácí meníčka a speciality, dle sezónních surovin.  Doporučujeme skvělou svíčkovou omáčku, připravenou bez mouky! Nebo delikátní mladé, argentinské hovězí.Hosté hotelu se mohou denně od 7h ( 8h ) vydatně nasnídat. Čepovaný Budvar , či voňavá káva Lavazza s domácí palačinkou....přijďte ochutnat!

Steak & seafood restaurant Jey Bees
obrazek
Kněžská 418/4
České Budějovice

Přímo v centru Českých Budějovic najdete naši exklusivní restauraci Jey Bees, otevřenou nyní s novou tváří! Nabízíme vybrané delikatesy z japonské, italské a kubánské gastronomie, naší největší chloubou jsou ovšem steaky a speciality mexické kuchyně, jaké vám nikde jinde neuvaří!

Vybrané delikatesy vám připravíme v otevřené kuchyni, přímo před vašima očima.

Oceníte nejen vynikající jídlo, ale také profesionální přístup, nadstandardní péči, příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru!

Hostinec U tří sedláků
obrazek
Hroznova 488
České Budějovice

Hostinec U Tří sedláků se traduje již na přelomu 19. a 20. století a převážně sloužil vorařům, oficírům, obchodníkům a budějickým měšťanům. Společně zde chutnali čepované pivo a pochutnávali si na vyhlášených polévkách.

V padesátých letech minulého století byl hostinec znárodněn a připojen ke světoznámé restauraci Masné Krámy, kde sloužil jako kuchyně až do povodní roku 2002. Poté byla restaurace Masné Krámy uzavřena, následovalo v roce 2004 opětovné oddělení domů a v září 2005 byl obnoven provoz hostince U tří sedláků.

Dnešní hostinec U Tří sedláků dominuje svým postavením přímo v historickém centru města na křižovatce ulic Hroznová a Česká a je ukázkou (či patří mezi) klasické české hospody, založené na čepování kvalitního českého piva plzeňského typu PILSNER URQUELL a širokou nabídkou pokrmů české i světové kuchyně.
Hostinec U Tří sedláků je svým charakterem pivnice určená pro všechny co milují skvělý čepovaný zlatavý mok, Plzeňský ležák (známý pod značkou Pilsner Urquell ) a dnešní typickou českou kuchyni. Hlavním lákadlem našeho hostince je již zmiňovaný Plzeňský ležák, kterému se dostává té nejlepší péče, byl oceněn CERTIFIKÁTEM č.782 za dodržení nejvyšší kvality čepovaného plzeňského piva – propůjčuje pod neustálím dohledem Plzeňský Prazdroj, a.s. – viz Certifikát.
Mezi ostatní čepovaná piva patří národem oblíbená světlá desítka Gambrinus jako ze sedmého schodu, jak praví sládkové: „vrchol blaha“ a černý klenot z Velkých Popovic chutnající jako křen – správně je to on Velkopopovický kozel v hodnosti desátníka!
Tento plzeňské čtyřlístek uzavírá lahodný lahvový Radegast Birell - král mezi nealkoholickými pivy.Dále nabízíme pestrou škálu českých i zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů, kvalitní lahvová i čepovaná vína z českých vinic, káva a čaj je samozřejmostí, neopomněli jsme ani na míchané nápoje. Výčepní i obsluha vám ráda vyhoví ve vašich přáních. Pokud dostanete hlad tak máte možnost výběru z denní nabídky hotových jídel do vyprodání za lidové ceny a pokud jste tu šanci prošvihli nebo vás nabídka nezaujala je na řadě Jídelní lístek a tam si zajisté vyberete ovšem do kapsy bude nutno hlouběji šahati. A pro po k tomu jídelníčku v rychlosti, tak tedy možnost objednati je maso hovězí, vepřové, kuřecí, nějakou rybu jako je candát a kapr i zeleninové a bezmasé pokrmy vaříme a sladké na cukrovku taky děláme.

Syndikovat obsah