right_col_icon1.gifPrachatice

CAFÉ BAR LOUNGE BONFERY
obrazek
Křišťanova 33
Prachatice

Jsme nekuřácká kavárna v hystorickém centru Prachatic. Podáváme domácí dezerty, saláty, sendviče, zmrzliny, mléčné koktejly.... V letních měsících renesanční atrium s výhledem na věž kostela sv. Jakuba a v zimě se u nás zahřejete u otevřeného krbu  v kuřácké části. Pořádáme pravidelné páteční kulinářské večery a další příležitostné akce.

 

Restaurace u Kratochvíle
obrazek
Kratochvíle - Petrův Dvůr 52
Netolice

Restaurace je asi 150 metrů od vstupní brány zámku Kratochvíle. V restauraci se podávají jídla z ryb, kuřecího, hovězího a vepřového masa i zvěřiny. Na oběd nabízíme polední menu. Na objednávku pro Vás uspořádáme narozeninové oslavy, svatební hostiny, rauty, společenské a firemní akce.

Bowling Restaurant
obrazek
Revoluční 505
Volary

.

Středověká krčma - Husinec
obrazek
Jeronýmova 55
Husinec

Krčma se nachází v jihočeském Husinci (u kostela), historicky spojeným právě se středověkem, "Zlatou solnou stezkou", krásnou přírodou a turisticky zajímavým okolím.

Jsou zde dvě samostatné "Středověké krčmy" po 44 místech s kompletním zázemím, které mohou být samostatně uzavřeny pro svatby, oslavy či jiné soukromé, nebo firemní akce.

Obě krčmy jsou vybaveny dobovým nábytkem, šenky a krbovými grily s bočním ohřevem. Když počasí dovolí, je otevřena na nádvoří objektu "třetí krčma" s kapacitou 33 míst a obdobným vybavením.

Součástí objektu je penzion s kapacitou 52-ti lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny, každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo).

Penzion Plus
obrazek
Vlkonice 122
Vacov

Restaurace penzionu PLUS nabízí 35 míst s příjemným posezením u krbu v domácím prostředí.

Restaurace Hotel Koruna Prachatice
obrazek
Velké náměstí,48
Prachatice

 

Hotelová restaurace uspokojí i náročnější zákazníky specialitami

staročeské i krajové kuchyně.Stylové prostředí středověkého domu nabízí využití

restaurace,salonků i vinárny pro slavnostní přeležitosti,svatby,rauty,pracovní

schůzky.Bezbariérový přístup pouze do restaurace.

 

 

 

Restaurace PIZZA-CAFÉ-GALLERY
obrazek
Libínské Sedlo 28
Prachatice

Restaurace PIZZA-CAFÉ-GALLERY  nabízí možnost posezení v příjemném prostředí nové, stylově zařízené restaurace vhodné pro pořádání rodinných oslav, svateb, promocí, firemních akcí a večírků.

Syndikovat obsah