right_col_icon1.gifČeský Krumlov

Hotel Racek
obrazek
Černá v Pošumaví 69
Černá v Pošumaví

Nabízíme tradiční jídla české kuchyně, výběr hovězích, kuřecích, vepřových steaků, ryb a dalších specialit. Čepujeme pivo Budvar. Nabídka vín se specializuje na české, moravské a rakouské vinařské oblasti.

Svou polohou a kapacitou je restaurace vhodná ke stravování zájezdových skupin, k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin nebo firemních večírků, ale na své si přijdou také jednotlivci.

Restaurace U Mária
obrazek
Holubov 248
Křemže
Barbora-Restaurace Terasa
obrazek
Široká 89
Český Krumlov

Nově vybudovaná restaurace Barbora se nachází v historickém jádru Českého Krumlova, přímo na trase od hlavního parkoviště (cc 100 m) do centra města (cca 50 m od náměstí). Je součástí budovy Hotel Barbora I.
Restaurace
Originální interiér restaurace vychází z elegance a tradice gotického slohu, což je také jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově.
V letní sezóně lze využít i zahrádku, která je umístěna přímo nad hladinou řeky Vltavy nebo letní zastřešenou terasu v 1. patře nad restaurací. Všechny restaurace, díky své poloze, nabízí nejen příjemné prostředí, ale i ojedinělý výhled na zámecké panorama a Krumlovskou věž.

Restaurace je zaměřena zejména na klasickou českou i mezinárodní kuchyni, její nabídka však obsahuje také speciality z mořských plodů jako kalamari, a losos. Taky máme široký výběr cukrářských výrobků, a zmrzliny. Profesionální a rychlá obsluha, hovořící třemi světovými jazyky, ráda vyhoví všem přáním svých zákazníků.

Zajišťujeme také kompletní cateringové služby - pořádání rautů, banketů, večírků, firemních oslav a podobných akcí.

Restaurace u hroznu
obrazek
Náměstí svornosti 7
Český Krumlov

Rodinná restaurace s letní terasou.

U Hamerníků Velešín nádraží
obrazek
Nádraží 488
Velešín

Restaurace,salónek,taneční sál,zahrádka,stodola,dvůr

Firemní večírky,školení,taneční zábavy,svatby,oslavy

Dobré jídlo,pití

Kulečník,trampolína,šipky,internet,WiFi,tanec,zábava

Kapacita

Restaurace 150 míst

Salónek 20 míst

Sál 100 míst

Stodola dvůr 350 míst

 

 

Blue Lipno Restaurant
obrazek
Lipno nad Vltavou 998
Lipno nad Vltavou

Vítejte v Blue Lipno Restaurant - naše nekuřácká restaurace se prezentuje působivou gastronomií tvořenou s chutí sobě vlastní, s netradičním vzhledem a nezaměnitelným chuťovým rukopisem, vytvářeným našim týmem pod vedením Tomáše Martykána, který nasbíral mnoho zkušeností po celém světě.

Perfektní posezení pro intimní večeři ve dvou nebo pro speciální příležitosti, rodinné oslavy, soukromé večírky, sváteční menu s krásným výhledem na třpytivé Lipenské jezero.

Vše je připravované z čerstvých a kvalitních surovin. Najdete zde pokrmy z české i mezinárodní kuchyně, rybí speciality, steaky, saláty a samozřejmě i menu pro naše nejmenší.

BLUE LIPNO najdete na břehu Lipenské přehrady mezi obcemi Frymburk a Lipno nad Vltavou. Parkování je možné v těsné blízkosti restaurace a pro naše nejmenší máme k dispozici i dětský koutek.

 Na Vaši návštěvu se těší team restaurantu BLUE LIPNO.

Restaurace Hotel Růže
obrazek
Horní 154
Český Krumlov

V restauracích hotelu Růže porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy kuchařského umění. Elegantní prostředí našich restaurací reprezentují rozmanitý výběr excelentních jídel české, renesanční i světové kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu oblečeného do historických kostýmů.
Dobré jídlo podporuje dobrou náladu - od bohaté snídaně a oběda inspirovaného českou i mezinárodní kuchyní po nápadité saláty, lehká jídla, domácí moučníky a cukroví. Lobby Bar a Letní terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu jsou ideálními místy pro koktejly, aperitivy a večerní posezení.

MAŠTAL RESTAURACE
obrazek
Náměstí Svornosti 2
Český Krumlov

 

Zveme Vás k návštěvě naší restaurace , kterou najdete přímo v centru Českého Krumlova, historického města

zapsaného na seznamu UNESCO.

Neváhejte a ochutnejte šťavnaté steaky převážně hovězí z Angusu, dále nabízíme tradiční jídla české kuchyně,

ale i roštovaná jídla připravovaná na otevřeném ohni.

Svou kapacitou 80 míst uvnitř a 30 míst na terase je restaurace vhodná ke stravování zájezdů, k pořádání oslav

i rautů.

 

 

Krčma v Šatlavské ulici
obrazek
Horní 157
Český Krumlov

Středověká krčma se nachází v centru Českého Krumlova v Šatlavské ulici.Ve stylovém prostředí připravujeme chutná jídla na otevřeném ohni přímo před Vámi.Točíme pivo zn.Budějovický Budvar a k

Syndikovat obsah