right_col_icon1.gifJindřichův Hradec

Restaurace-penzion SAMOROST
obrazek
Jarošov nad Nežárkou 44
Jarošov nad Nežárkou

Náš rodinný penzion s restaurací „SAMOROST“ se nachází v Jarošově nad Nežárkou (Jižní Čechy - 7 km od Jindřichova Hradce, směr Pelhřimov).

K dispozici je levné ubytování, 23 pokojů (1-4 lůžkové) s vlastním sociálním zařízením, celkem pro 47 hostů. Pro skupiny nabízíme slevové balíčky.

Součástí penzionu je  společenská hala (pouze pro ubytované) a v patře venkovní nekrytá terasa.

Součástí restaurace je částečně krytá venkovní kamenná terasa s grilem, s kapacitou až 60 hostů. Přímo v restauraci je k dispozici i samostatná místnost, která slouží jako klubovna pro „uzavřenou společnost“ s kapacitou 20 hostů.

V objektu je Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Parkování vozidel je možné zdarma přímo před objektem, součástí objektu je i

monitorovaná úschovna motocyklů a kol (pro skupiny nabízíme úschovu zdarma).

SPORTOVNÍ VYŽITÍ A DALŠÍ MOŽNÉ AKTIVITY:

penzion je přímo na návsi (obec má cca 1000 obyvatel). Hned vedle našeho penzionu (cca 100 m) se nachází obecní krytá sportovní hala, tenisové hřiště, beach volejbalové hřiště, víceúčelové hřiště a sauna.  Je možné si pronajmout jak halu, tak i venkovní hřiště. Dále je zde (cca 150 m) i dětské hřiště. V obci je i travnaté fotbalové hřiště (cca 400 m), opět s možností pronájmu.

KAM NA VÝLET: 

v blízkém okolí je řada lesů, rybníků (cca 1 km vzdálené přírodní koupaliště Pískovna),  místo je ideálním bodem pro cyklo výlety, rybolov a houbaření.

- Jindřichův Hradec: historické centrum, aquapark vnitřní i venkovní, Krýzovy jesličky, muzeum  (přímo v obci jsou 2 autobusové zastávky, ze kterých jezdí autobusy do Jindřichova Hradce, případně cca 1 km vzdálená železniční stanice)

- projížďka parní úzkokolejkou  (stanice je pěšky cca 2 km polní cestou)

- Třeboň, Dačice, Telč, zámek Červená Lhota, atd.

VYBAVENOST OBCE:

 obchod s potravinami, drogerie, pošta, prodejna tradiční jarošovské keramiky, 2 autobusové zastávky, železniční zastávka, čerpací stanice, auto-cyklo servis.

 

KONTAKTY:

Restaurace - penzion SAMOROST

37841 Jarošov nad Nežárkou 44

Tel.: +420 384 492 152

         +420 606 743 766

E-mail: penzion-samorost@seznam.cz

Web:  www.penzion-samorost.cz

 www.facebook.com/penzion.samorost.jarosov

Italska restaurace Ostrov co neni
obrazek
Ke kostelu 230
Kunzak

Jsme mala nekuracka restaurace, v cele kuchyne stoji opravdovy Ital, takze se muzete tesit na opravdove dobroty, od mas, pres ryby, testoviny, salaty a vyborne dezerty...........Tesime se na vasi n

Lesní hotel Peršlák
obrazek
Nový Vojířov 90
Nová Bystřice

Lesní hotel Peršlák leží v krásném romantickém prostředí jižních Čech.
Nízká pahorkatina, panenská nedotčenost přírody - to jsou dokonalé podmínky

Kopretina
obrazek
K Bertě 1252
Třeboň

Součástí hotelu RomantiCK je restaurace Kopretina. V duchu celého konceptu nabízí moderní jihočeskou gastronomii. Klíč k dobré chuti je jednoduchý – mít poctivé a čerstvé suroviny. Proto nakupujeme převážně od místních dodavatelů. Nabídka se samozřejmě přizpůsobuje ročnímu období. Recepty jsme posbírali od našich babiček a maminek. Jedná se o místní speciality, které jsou však připraveny podle požadavků moderní kuchyně. Připravte se na jedinečný chuťový zážitek, o kterém budete moci vyprávět přátelům.

Rožmberská bašta
obrazek
Rožmberská ulice 59
Třeboň

Jedná se o stylovou restaurací, přímo v srdci historického centra Třeboně. V této restauraci připravujeme nejrůznější pochoutky z čerstvých ryb, které jsou z našich rybníků.

 

 

Přijďte ochutnat a sami poznáte kulinářský a gastronomický zážitek.

 

Těšíme se na Vás

Team restaurace Rožmberské bašty

Syndikovat obsah