right_col_icon1.gifBrno-město

H3 restaurant
obrazek
Husitská 3
Brno

Restaurace Brno. Vyberte si svoje oblíbené restaurace a pizzerie.

U Královny Elišky
obrazek
Mendlovo náměstí 951/1b
Brno

Provozujeme tradiční moravskou vinárnu s živou hudbou, umístěnou v prostorách klášterních sklepů, vhodných pro pořádání rautů až pro 500 osob.

Restaurace Brno, Stará Pošta
obrazek
Stará Pošta 109
Rousínov u Vyškova - Kovalovice

Restaurace Stará Pošta, kterou naleznete nedaleko Brna v samém srdci slavkovského bojiště vznikla obnovením původního historického prostoru na Staré Poště. V rustikální restauraci je zachován dobový ráz historického interiéru, čímž vzniká ojedinělá atmosféra restaurace.

V menu naleznete tradiční domácí jídla české kuchyně a moravské kuchyně. Dopřát si můžete mimo jiné pečenou kachnu, moravského vrabce, tradiční halušky nebo guláš. Speciality restaurace Stará Pošta jsou taktéž nedílnou součástí rozmanitého menu. Za všechny si dovolujeme zmínit kuře Marengo jehož recept pochází  od osobního kuchaře císaře Napoleona. Denně pro naše hosty připravujeme téměř padesát různých jídel vždy z čerstvých a prvotřídních surovin a tím zajistili vyniající kvalitu servírovaných pochoutek.

Detailní kontaktní informace a mapa.

Restaurace Zdravý život
obrazek
Jaselská 8
Brno

Denní makrobiotická a vegetariánská restaurace v příjemných feng-shui upravených prostorách se zdravou kuchyní. Tradiční příprava všech jídel s použitím kvalitních zdraví prospěšných surovin. Přirozená strava, která vám dodá energii.

Cafe 09
Kounicova 65a
Brno

Malebná kavárna nacházející se v Moravské Zemské knihovně s jedinečnou španělskou kávou saula. Pocelý den nabízíme pizzu, kterou vyrábíme z tradičních italských surovin. Pivní specialita budějovický nepasterizovaný ležák (kroužek).

Restaurace a pizzerie ARCA
obrazek
Náměstí Svobody 17
Brno

Restauraci a pizzerii ARCA najdete v samotném centru města Brna, na Nám. Svobody 17 v Domě pánů z Lipé. Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, rychlá a příjemná obsluha to vše je zárukou toho, že budete odcházet spokojeni.

Forty´s Pizza Brno - pizza na zavolanou
obrazek
Hybešova 8
Brno

Forty´s Pizza Brno se specializuje na přípravu kvalitní pizzy, včetně přílohy i nápojů a jejich rozvoz zdarma.

Poskytujeme záruku 100% spokojenosti. Nabízíme zvýhodněné objednávky, akce, slevy.

Kávy, čaje a turecká baklava
Cejl 21
Brno

Jsme obchod ve kterém můžete zakoupit více jak 400 druhů čajů 40 druhů káv z celého světa.

Cukrárna Chlubný, s.r.o.
obrazek
Kounicova 3
Brno

Cukrárna Chlubný s dlouholetou tradicí cukrářské výroby, se Vám představuje na internetu na www.chlubny.com. Již od roku 1991 jsme tu pro Vás.

Přijďte si pochutnat do naší cukrárny v centru Brna (Kounicova 3) na zákuscích, minizákuscích a dortech vyráběných dle tradičních i moderních postupů a kávičce či jiném chlazeném nebo teplém nápoji.

Nabízíme Vám velkou škálu cukrovinek, bomboniér, alkoholických a nealkoholických nápojů a dalších pochutin k Vaší oslavě či jiné akci, ať již doma nebo jinde.

Pokud si chcete dortík udělat sami, můžete si u nás koupit marcipánové figurky, květinky, papírové ozdůbky, foto na jedlém papíru a mnoho dalších přízdob na dort.

Můžete si u nás objednat dorty, zákusky i minizákusky k různým příležitostem, jako jsou svatby, oslavy, party, vánoce a velikonoce, výročí, oslavy ve školách i ve firmách (na dort Vám umístíme i Vaše logo), dorty pro děti, zvířátka, sportovní, turistické, dopravní prostředky, hudební nástroje, dorty klasické kulaté, patrové, podkovy a knihy zavřené i otevřené, srdíčka, vějíře, dorty netradičních tvarů čtverce, obdélníky, kopce... 

Dále Vám můžeme udělat dort s Vaším fotem na jedlém papíře, šlehačkové dorty s italskými ingrediencemi - tiramisu,  jahodová kostka a jogurtový dort a v neposlední řadě si u nás koupíte tradiční originální medovník. 

Inspirací k výběru Vám může být internetovská stránka www.chlubny.com , naše zkušené prodavačky v cukrárně, nebo si zavolejte do výrobny, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.  Těšíme se na Vaši návštěvu, telefonát nebo email. Přejeme Vám pěkný den.

 

Syndikovat obsah