right_col_icon1.gifH3 restaurant

Restaurace

Restaurace Brno. Vyberte si svoje oblíbené restaurace a pizzerie.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Husitská 3
Město: 
Brno
Kraje a velká města: 
Brno-město
PSČ: 
61200
Telefon: 
+420608870785
Detail restaurace
Typ restaurace: 
české restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Červené / bílé
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Výborné jídlo

Nedávno jsem navštívila tuto restauraci a byla jsem nad míru spokojená. Jídlo bylo skvělé a obsluha moc příjemná a ochotná. Ráda se opět vrátím

Kritika

Oslovila nás také akce na slevovém portálu a vzhledem k tomu, že naši kamarádi měli narozeniny, rozhodli jsme se, že je pozveme na jídlo. Objednali stůl pro čtyři dospělé a jedno dítě. Při příchodu, byl velký problém se stoličkou pro našeho syna a bylo jasné, že slečna, která nás obsluhuje už lepší náladu mít nebude.

Po půl hodinovém čekání jsme se dočkali polévky, byla dobrá, zde nemohu vytknout nic. Na druhý chod jsme čekali 40 minut, během našeho čekání -druhý chod dostali hosté, kteří přišli 30 minut po nás (byli to dva stoly) - dostali polévku, ještě nedojedli a měli druhý chod. A my jak trumpety seděli u stolu.

Po 40 min jsme se ohradili, bylo to nekonečné a s malým dítětem dost nepříjemné. Kdo má menší dítě ví, jak těžké je zabavit batole, které chce objevovat svět a sezení ve stoličce není nijak zábavné. Druhý chod nám slečna hodila na stůl a tvářila se příšerně. Na zákusek jsme opět čekali cca10minut 

Shrnutí - jídlo na voucher celkem ušlo, obsluha - katastrofa

 

Hodnocení tříchodového menu

Chtěl bych se podělit o svůj zážitek z této restaurace. Dnes jsem zde byl na tříchodovém menu pro dvě osoby, který jsem zakoupil na slevomatu. Menu se skládalo z kuřecí polévky, anglického rostbífu s hranolkami a lívanečků s borůvkami a zakysanou smetanou. Po příchodu jsme byli usazeni ke stolu v nekuřácké části restaurace. Detaily, kterých jsem si hned zezačátku všimnul na mě příliš velký dojem neudělaly. Ze stolu byla zeškrábaná barva, zdi byly oprýskané, ve slámce bylo více rýže než soli. Po příchodu personálu jsme si objednali pití a potom nám bylo nabídnuto, jestli chceme k hlavnímu chodu kečup nebo tatarku. Ani jedno z toho bych si za normalních okolnosti k tomuto jídlu vůbec nedával, ale v tušení, že je to v ceně voucheru jsem si vybral tatarku, které jsem se stejně ani nedotkl. Při placení nápojů jsem byl překvapen, že jsem tatarku měl zaplatit. Teď k hodnocení jednotlivých jídel. Polévka byla průmerná, při ceně voucheru 155 kč hodnotím jako celkem dobrou. Problém byl spíše v tom, že jsem polévku ještě ani nedojedl a už mi na stole přistál druhý chod. Nechápu, proč mi to na ten stul dali tak rychle, když u druhého stolu byli zákazníci se stejným voucherem a byli zde mnohem dřív a polévku měli snědenou už když jsme přisli. Polévku jsem tedy rychle snědl, aby mi rostbíf nevychladl, což jsem vubec nemusel, protože už byl dávno studený v době, kdy mi ho na stůl položili. Když jsem se do jídla pustil byl jsem velice překvapený, protože jsem si představoval, že rostbíf bude kus pěkně upečeného steaku a místo toho jsem dostal něco, co mi chuťově i vzhledem připomínalo spíše hovězí šunku, která se prodává pod stejným názvem v Intersparu. Musím uznat, že ta ze Sparu chutná o poznání lépe. Abych jen nekritizoval, tak musím říci, že dezert byl opravdu vynikající a nemám mu co vytknout. Pro příště se tomuto podniku obloukem vyhnu a doporučil bych to i všem ostatním. Veliké sklamání.

Tříchodové menu

Také bych chtěla hodnotit toto tříchodové menu. Polévka byla výborná, stejně jako lívanečky. Bohužel hranolky, které nám byly přineseny v hlavním chodě, byly totálně spálené! Nedalo se to jíst.. To mě celé na tom menu vadilo a mrzelo :( Škoda! Jen díky příjemné obsluze jsme to neřekli přímo v restauraci. Jinak by to bylo super.. V.

Odpověď " Hodnocení tříchodového menu "

Dobrý den co se týká nekuřácké části tak veřte, že už se těším na léto kdy ji budeme celou předělávat.Rýže se do solniček dává běžne, nevidím na tom nic divného.Co se týká tatarky tak o té v ceně voucheru nebylo napsáno nic takže nevím čemu jste se divil při placení?Chyba v servisu se stát může to je mi líto, ale při počtu prodaných voucherů se chyba bohužel stane.Anglický rosbíf je hovězí roštěná pečená v kuse a potom nakrájená na tenké plátky.Chápu vaše rozhořčení, ale ruku na srdce ve špáru je lepší? Nicméně, zašlete mi na h3restaurant@email.cz váš email a já vám zašlu voucher na to samé menu zdarma abych vás přesvědčil :-) S pozdravem Hrnčíř Petr H3 restaurant

Reakce

Děkuji, ale nemám zájem si dát to samé znovu. Přesto děkuji za nabídku. Jen bych vám doporučíl, pokud nejste právě vy kuchař, abyste si jídlo nechal připravit tak, jak ho připravujete zákazníkům. Jsem přesvědčený o tom, že vám to také chutnat nebude.

S pozdravem

Ivo

kritika

Když sem přišel na menu,tak servirka smrděla kouřem,jelikož když sem přišel do resturace tak si pokuřovala,co se tyče objednavky,tak se mě třikrat omluvala že již dane jidlo nemaji,myslel sem že si personal tak duležite informace zděluji.Ale bohužel sem se zmílyl.Jidlo maji chutne a vinikajci.

Re: kritika

Asi jste mel smulun zrovna na tu druhou dvojici. Ta mi prisla tez mirne neprijemna, ale ta druha je naprosto v pohode. Objevil jsem tuto restauraci teprve nedavno jsem zatim plne spokojen. Obsluha prijemna, co jiz neni je v llistku pro dany tyden z menicek vyskrtnute. A jidlo nejen chutna ale i vypada na taliri velmi dobre (domaci hranolky apod,zadne kupovane cosi...)

Děkujeme za komentář,je pro

Děkujeme za komentář,je pro nás důležité znát názor našich zákazníků.Té mírně nepříjemné dvojici určitě domluvíme :-D S pozdravem H3 restaurant

ostudné chyby, raději nic nepiště/ janovpet@gmail.com