right_col_icon1.gifVyškov

Restaurace a penzion Chalupa U Městské brány
obrazek
Masarykovo náměstí 21
Vyškov

Penzion a restaurace CHALUPA U MĚSTSKÉ BRÁNY se nachází, jako jediné zařízení tohoto typu, v samotném centru města Vyškova. Název penzionu a restaurace má historickou souvislost. Vyškov byl chráněn hradbami a opevněním a vstup do města zajišťovaly tři brány. V těsné blízkosti našeho objektu byla jedna z nich - Kroměřížská. Ať už to byl hostinec, pivnice nebo dnešní restaurace, snažíme se zachovat tradici a historickou vzpomínku. Samozřejmě, některé prvky bylo nutné změnit, např. místo, kde se poutali a stáli koně, nahradily skladovací prostory… Zbytek hradeb je tu k vidění dodnes. Jsou vysoké 3 až 6 m, síla zdiva je zhruba 155 cm. Vzácný pozůstatek opevnění je ze 14. století.

Naší velkou výhodou je umístění přímo v pěší zóně, a navíc možnost parkování na vlastním parkovišti. Pokud tedy cestujete za prací, zábavou nebo hledáte spojení klidu, domácí atmosféry, individuální přístup a zároveň krátkou vzdálenost ke všem strategickým místům v našem městě, jste na správné adrese. V samotné blízkosti penzionu se nacházejí instituce veřejné správy, moderní aktivity(dinoparkaquaparkletecké muzeummks-Vyškov), dále jsou tu důležité firmy v nedaleké průmyslové zóně. Oblasti služeb – hostinské činnosti a ubytování se věnujeme více než 20 let.

Těšíme se i na Vás! 

Restaurace Mlýn
obrazek
Slovenská 269
Bučovice

Restaurace MLÝN je nekuřácká. Najdete nás v prvním patře nově zrekonstruované budovy bývalého mlýna v Bučovicích - Vícemilicích při silnici E/50 Brno - Uherské Hradiště, cca 30 km od Brna. Kapacita je 100 míst, parkování je před budovou.

Syndikovat obsah