right_col_icon1.gifZlínský kraj

Koliba U černého psa
obrazek
A. Václavíka 336
Luhačovice - Pozlovice

V příjemném prostředí nabízíme jedinečnou valašskou kuchyni a krajové speciality, které jinde nenajdete. Kromě stálého jídelníčku pořádáme v průběhu roku několik gurmánských akcí jako jsou například vepřové, husí či zvěřinové hody.

Prostory jsou vhodné nejenom k posezení při skleničce dobrého vína, ale i na pořádání společenských setkání a rodinných oslav jako jsou svatební hostiny, promoce a různá výročí.

V podzemních prostorách se nachází vinotéka, která obsahuje více než 450 druhů nejlepších moravských a zahraničních vín ve 20 tisících lahvích. Luxusní prostory pánského klubu nabízí diskrétnost pro uzavřenou společnost, obchodní jednání nebo rodinné oslavy.

KDE NÁS NAJDETE? Restaurace se nachází nad luhačovickou přehradou. Nacházíme se vedle lázeňského domu Niva II. Naše poloha GPS: 49°7'23.445"N, 17°46'13.655"E

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kolektiv Restaurace Koliba U černého psa

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pizzerie GOLF Zlín - Kostelec
obrazek
Hotel Lázně Kostelec 493
Zlín - Kostelec

Pizzerie v klidném prostředí nedaleko města Zlína. Je součástí areálu Hotelu Lázně Kostelec.

Hotel Maxi
obrazek
Mariánské náměstí 81
Uherské Hradiště

Nově otevřený hotel v rekonstruované budově. Jedinečná poloha přímo v historickém centru města, v blízkosti městské nákupní zóny. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem. Parkování na objednávku.

Baltaci Restaurace & Hotel Zlín
obrazek
U Náhonu 3946
Zlín

Restaurace Baltaci Hotelu Zlín je tím správným místem pro každodenní oběd i velkou oslavu.

Jídla jsou připravována především z čerstvých surovin. Každý všední den také připravujeme polední menu.

Restaurace je zcela bezbariérová, celková kapacita je 80 míst. Nabízíme možnost rezervace pro rodinné oslavy či firemní akce. Slavnostní menu může být připraveno přesně podle Vašich představ.

Hotel Tuskulum****
obrazek
K Tuskulu 137
Lukov

Hotel Tuskulum je jedinečný nejen svým vzhledem, ale i svou historií. Tento zámeček v tyrolském slohu, v prostředí překrásného anglického parku, byl vybudován šlechtickou rodinou Seilern-Aspang, kteří lukovské panství vlastnili již od roku 1724. Milovníci dobrého jídla si přijdou na své díky kvalitní české i zahraniční gastronomii, doplněné širokou nabídkou domácích a zahraničních vín. Gurmánské zážitky můžete zažít v naší francouzské restauraci. Správnou atmosféru dodá vinný sklípek s vnitřním krbem a prostornou terasou. Kapacita sklípku je 60 míst. Pro menší počet osob máme k dispozici salonky s kapacitou 8-25 míst. Tyto prostory jsou vhodné k pořádání školení, firemních večírku či svateb. K posezení u kávy a menšího dezertu či zmrzliny je ideální lobby bar nebo venkovní krytá zahrádka s nádherným výhledem do parku.

K2-bowling,pizzerie,steak house
obrazek
Vršava 1492
Zlín

Srdečně vás zveme na bowling,při kterém si můžete vychutnat skvělou pizzu,nebo si v příjemném prostředí restaurace objednat denní menu,kvalitní steaky,saláty z čerstvé zeleniny,těstoviny,

Restaurace hotelu Zálesí
obrazek
Zatloukalova 70
Luhačovice

Restaurace hotelu Zálesí je stylové gastronomické zařízení s bohatou nabídkou domácí a mezinárodní kuchyně.

Hotel Sirákov
obrazek
Liptál 409
Liptál
Příjemné posezení nabízí restaurace, 2 salónky a v letním období venkovní zahrádka s možností grilování. Najdete u nás širokou nabídku pokrmů, specialit a chuťově vynikající, zdraví prospěšné dobrůtky z Hlívy ústřičné.
Pizzaburger
obrazek
Nerudova 167
Zlín

Polední menu,pizza,hamburgery,těstoviny,saláty.Rozvoz po Zlíně a okolí zdarma.

Syndikovat obsah