right_col_icon1.gifStředočeský kraj

Hotel Svatý Hubert, Zbraslavice
obrazek
Zbraslavice 169
Zbraslavice

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel v loveckém stylu se nachází v obci Zbraslavice.

Obec Zbraslavice najdete ve Středočeském kraji mezi městy Kutná Hora a Zruč nad Sázavou, cca 70km od Prahy /sjezd z dálnice Soutice/.

Hotel Svatý Hubert má hotelovou kapacitu 9 pokojů, lůžkovou kapacitu 27 míst. 
Mezi hotelové služby patří vířivá vana, sauna, posilovna, masáže. Po dohodě lze zajistit zapůjčení kryté haly - tenis, volejbal, floorbal, nohejbal. Pro milovníky adrenalinu doporučujeme leteckou školu či vyhlídkové lety na místním letišti.

Hostům je u nás k dispozici restaurace o 35 místech a samostatný salonek až pro 25 osob pro Vaše svatby, školení, vánoční či firemní večírky, oslavy, srazy, prezentace.

Hotel má dvě vlastní parkoviště.

Sporthotel Relax ***
obrazek
Veletov 106
Veletov

Hotel je situován ve východní části regionu Střední čechy, v klidném prostředí oblasti Polabské nížiny, nedaleko města Kolín, v katastru obce Veletov. Samotnou obcí prochází cyklistická stezka lemující pravý břeh řeky Labe, která v Kolíně navazuje na tvz. Polabskou cyklostezku, která představuje cyklistickou spojnici Kolín - Nymburk. S využitím této cyklostezky lze navštívit např.známé lázeňské letovisko a turistické středisko - Poděbrady. Cílem výletu může být i kulturní a historické centrum regionu - Kutná Hora (ve vzdálenosti 15km). v přímé blízkosti hotelu se též nachází přehrazený meadr řeky Labe, středisko zájmu letních volnočasových aktivit. Ze severní strany za hotelem navazuje rozsáhlé pásmo jehličnatých, místy smíšených lesů s množstvím lesních stezek, které lze využít např.ke kondiční přípravě sportovců.  

Restaurace Pokec
obrazek
Tylova 266
Sadská

Nabízíme restaurační služby v centru Sadské u náměstí. Kapacita naší restaurace Pokec je cca 50 míst. Pořádáme společenské akce, oslavy narozenin a menší svatby (cca 35 osob).

Restaurace Na Kuchyňce
obrazek
Žižkovo náměstí 151
Čáslav

Restaurace Na kuchyňce je restaurace s dlouhou dobou pusobnosti, zaměřená na českou, ale i zahraniční kuchyní. Specialita naší restaurace ja maso na kameni a fondy. Nabízeme možnost pronájmu salónku pro rodinné nebo firemní oslavy. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte.

Restaurace u Šmaku
obrazek
Stakorská 49
Mladá Boleslav

Nástupem nového kuchaře p.Pavla Vedrala účastníkem seriálu Ano,šéfe se změnila i celá kuchyně.Nabídka Specialit,Moderní kuchyně,Domácí dezerty,Ďetská jídla.K dispozici jsou Restaurace na Návsi,pivnice Formanka + salónky.Těšíme se na vás.....

Restaurant pana Septima
obrazek
Prokopská ,14, Příbram 1
Příbram
  1. Restaurace kde si každý najde to pravé pro sebe a nemusí se podřizovat většině.Široká nabídka  jídel která uspokojí chuťoné buňky každého hosta(salaty,těstoviny,steaky,bezmasa,jídla,pizza,hotov.jídla.),                                                                                                                    velký dětský koutek  kolem kterého jsou stoly v nekuřácké části milují a využijí děti(hrají si při čekání na jídlo,když rodiče popíjí kávu atd.) i rodiče (kteří v klidu si vydechnou,popovídají,nají,popijí aniž by muselí na 100% okřikovat,hlídat atd. své děcka),příjemný a ochotný personál,který se snaží vyplnit jakékoliv přání hosta podle jeho představ.Můžete zde zajít na oběd,posedět s přáteli,zajít s rodinou na večeři,přijít na odpolaední kavčo,domluvit si  pracovní jednání přesně podle vaších představ.Dále nabízíme,rozvoz po Příbrami nad 150,-kč(objednávky)ZDARMA!jídlo sebou,SALÓNEK kapacita 45míst pro jakoukoliv akci,příležitost,bezbarierový přístup ,Naší restauraci se nadále snažíme vylepšovat o služky a nabídku která Vám vylepší,zpříjemní čas který u nás strávite.                                                     Děkujeme Vám  za náštěvu .

   Restaurace U Kamenné kašny
   Husova 140
   Kutná Hora

   Restaurace U Kamenné kašny se nachází nedaleko historického jádra středověkého města Kutné Hory  a nabízí všem svým návštěvníkům minutkovou kuchyni, a to od úterý do čtvrtka od 11:00 do 22:00 a v pátek a sobotu od 11:00 - záleží na hostech.

   Prostory restaurace nabízí k příjemnému posezení třicet míst, zájemcům je k dispozici také salónek, a to taktéž až pro třicet hostů.

   RESTAURACE A PENZION V PIVOVARU
   obrazek
   Žacká 1783 (za rybníkem)
   Čáslav

   polední menu • minutková jídla po celý den • velké hlídané parkoviště • svatby • večírky • oslavy • kulturní akce a koncerty • možnost ubytování • příjemné prostředí 

   Hotel Sázava
   obrazek
   Benešovská 44
   Sázava

   Sázava je malé město v okrese Benešov.V našem hotelu se zbavíte denního stresu a ponoříte se do rodinné atmosféry.Naše kuchyně je široko daleko vyhlášená a mistrovsky připravené jídlo našeho šéfkuchaře si zamilujete.Každý chod je pro kulináře požitek.

   Syndikovat obsah