right_col_icon1.gifPardubický kraj

LUNA ROSSA RISTORANTE
obrazek
Bulharská 967
Pardubice

Nekuřácká restaurace zaměřena na italskou (zejména pak neapolskou) domácí kuchyni.
Naši milí, tento týden je u nás ve znamení změn. Mimo nové otevírací doby jsme i trochu pozměnili jídelní lístek :-) Aktuální lístek si můžete prohlédnout na našich stránkách www.lunarossa.cz po kliknutí na odkaz Jídelní Lístek. Těšíme se na Vás! // Dear guests, we've changed our menu - check it out on www.lunarossa.cz... (to see the menu in pdf, use the link "Jídelní Lístek"). Hope you will be pleased... :)Facebook LUNA ROSSA Pardubice
Otevírací hodiny:
Úterý - pátek 11.00-14.30 17.30-22.00
Sobota 12.00 - 22.00 Neděle - pondělí zavřeno

CAFE RESTAURANT Zlatá štika
obrazek
Štrossova 127
Pardubice

CAFE RESTAURANT - v historickém prostředí známého pardubického hotelu naleznete světové i místní gurmánské speciality, širokou nabídku kvalitních vín, příjemnou a profesionální obsluhu,...

Polední menu 75 Kč- každý všední den od 11 do 14 hodin, výběr z 2 hlavních chodů, polévka a malá sladkost v ceně, každé 10 polední menu zdarma!

 

Restaurant Krmelec
obrazek
Filištínská 143
Chrudim

V malebné uličce se nachází restaurace se širokou nabídkou poledního menu, odpolední francouzské palačinkárny a večerní zážitkové gastronomie.

Mimo této nabídky jsme schopni pro Vás připravit rauty,bankety..., protože naše firma funguje jako cateringová společnost. Do naší nabídky patří i " POKRMOVÁ AMBULANCE."

Restaurace Na Hale
obrazek
Za střelnicí 551
Lanškroun

Restaurace se nachází, Na Hale B.Modrého v Lanškrouně, nabízíme minutkovou kuchyni, příjemnou obsluhu, výhled z restaurace do haly na hokejová utkání, celoroční provoz,letní terasa, měnší akce do 20lidí dále dle domluvy.

Otevírací doba je, pondělí až pátek od 16hod do23hod, od soboty do neděle od11 hod do 23hod dále dle hokejovích utkání. Navštivte nás rádi vás obsloužíme.

Cafe restaurant Kra Kra
obrazek
Náměstí republiky
Pardubice

Speciality na grilu, těstoviny, saláty. Příjemná obsluha. 
Těšímě se na Vaši návštěvu.
Václav Reindl

Na Labisti
obrazek
Polabiny 3 Gagarinova 540
Pardubice

Od 1.září je otevřena nově zrekonstruovaná restaurace Na Labisti. Vytvořili jsme příjemné prostředí ve kterém se na Vás těší příjemný personál. Čeká Vás bohatá nabídka různých nápojů,teplá a studená kuchyně,v letních měsících určítě oceníte možnost posezení na letní zahrádce. Těšíme se na Vás.

DYMAK RESTAURANT
obrazek
5. Května 73
Heřmanův Městec

Restaurace s historií od roku 1921.

Netradiční kuchyně během celého dne.

Zahradní posezení se stánkem Italské zmrzliny před restaurací.¨

WWW.DYMAKRESTAURANT.CZ

BOWLING BAR PEKLO - restaurace
obrazek
Braunerovo nám. 204
Litomyšl

Provoz bowlingu a restaurace s mezinárodní kuchyní a vynikající pizzou. Široká nabídka jídel i nápojů.  V době oběda od pondělí do pátku pestrá nabídka MENU. Ideální místo na pořádání večírků, oslav, nebo firemních akcí.


KVALITNÍ DRÁHY
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ
POHODOVÉ CENY


Otevírací doba:
Po-Čt 11:00-24:00
Pá 11:00-02:00
So 11:00-02:00
Ne 11:00-24:00

Kapacita:
cca 60 míst v restauraci
cca 30 míst v salonku
Za příznivého počasí otevřena zahrádka

U KALVÁRIE
obrazek
Strážnického 41
Moravská Třebová

Nekuřácká restaurace, sportovní bar,squash,potraviny. Zveme vás na hotová jídla, minutky, speciality na grilu. Pořádání rautů, svateb. oslav, smutečních hostin....letní zahrádka, klimatizace, wi-fi, parkoviště i pro autobusy

Velkoplošná obrazovka(možnost promítání vlastní videopprojekce)

Syndikovat obsah