right_col_icon1.gifÚstí nad Orlicí

Restaurace Na Hale
obrazek
Za střelnicí 551
Lanškroun

Restaurace se nachází, Na Hale B.Modrého v Lanškrouně, nabízíme minutkovou kuchyni, příjemnou obsluhu, výhled z restaurace do haly na hokejová utkání, celoroční provoz,letní terasa, měnší akce do 20lidí dále dle domluvy.

Otevírací doba je, pondělí až pátek od 16hod do23hod, od soboty do neděle od11 hod do 23hod dále dle hokejovích utkání. Navštivte nás rádi vás obsloužíme.

restaurace a pizzerie Žamberk
obrazek
Masarykovo náměstí 6
Žamberk

Restaurace svými službami splňuje všechny podmínky náročného hosta. Můžete si vybrat z široké nabídky hotové nebo minutkové kuchyně. Ve stálé nabídce jsou také jídla italské kuchyně, kapacita je 55 míst.

UO.SPORT, s.r.o. - jídelna Perla01
obrazek
Lochmanova 64-vchod ul.17.listopadu
Ústí nad Orlicí

Naše jídelna kapacitně zajišťuje přípravu pro cca 1.000 strávníků, prozatím pondělí-pátek. Skladba jídelního lístku je v rozsahu 3 druhy menu á 56,- Kč (t.j.polévka+hlavní jídlo+nápoj) a 1 jídlo na objednávku á 76,- Kč (t.j.polévka+jídlo na objednávku+nápoj). Součástí jídelny je také rychlé občerstvení otevřené od pondělí do pátku v čase 7.00 až 17.00 hodin a v sobotu 8.00 až 13.00 hodin, do kterého jsou každý den připravovány svačinové polévky, guláše, pečená a smažená masa, hranolky, "hambáč" a nebo párek v rohlíku, poháry s ovocem, zákusky, různé nápoje alko a nealkoholické (lahvové nebo točené). Při pěkném počasí venkovní posezení v nerušeném prostředí. V našem zařízení nabízíme využití prostor ( např.hody, hostiny svatební, smuteční, při školení, při předváděcích akcích ...apod., kapacita je 120 míst u stolu)

Restaurace Nový dvůr
obrazek
Nový dvůr 143
Letohrad

Restaurace je umístěna v bývalých prostorách barokní sýpky. V přízemí restaurace je 100 míst k sezení a na galerii restaurace je dalších 60 míst. Ve stejné budově se také nachází Muzeum řemesel Letohrad.

Hotel STARÝ MLÝN - trvale zavřeno
T. G. Masaryka 37
Lanškroun

 

2010, za návštěvu. 

Via Ironia
obrazek
Javornického 30
Vysoké Mýto

Restaurace a pizzeria VIA IRONIA nabízí posezení v příjemné atmosféře italské ulice a na terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i lahodná vína.

Vnitřní část je umístěna ve třech navzájem propojených místnostech skýtajících soukromí i dostatek prostoru pro větší společnost. Ve středu je umístěna klasická italská pec na dřevo, u níž můžete pozorovat umění našich kuchařů. Kapacita restaurace je 80 míst.

K vnitřním prostorám přiléhá zastřešená venkovní terasa s kapacitou 70 míst. Terasa sousedí s romantickou zahradou s jezírkem.

Na vaše přání zajistíme večírky, podnikové akce, svatby a degustace ve stylovém vinném sklepě.

Syndikovat obsah