right_col_icon1.gifChrudim

Restaurant Krmelec
obrazek
Filištínská 143
Chrudim

V malebné uličce se nachází restaurace se širokou nabídkou poledního menu, odpolední francouzské palačinkárny a večerní zážitkové gastronomie.

Mimo této nabídky jsme schopni pro Vás připravit rauty,bankety..., protože naše firma funguje jako cateringová společnost. Do naší nabídky patří i " POKRMOVÁ AMBULANCE."

DYMAK RESTAURANT
obrazek
5. Května 73
Heřmanův Městec

Restaurace s historií od roku 1921.

Netradiční kuchyně během celého dne.

Zahradní posezení se stánkem Italské zmrzliny před restaurací.¨

WWW.DYMAKRESTAURANT.CZ

Restaurace Na Křižovatce
obrazek
Lukavice 46
Slatiňany

V útulném prostředí naší restaurace si můžete pochutnávat na jídlech české kuchyně. K dobrému jídlu patří i dobrý nápoj, u nás si můžete vybírat ze tří druhů piv a to: Rychtář 10°, Gambrinus 12°, Pernštejn 12° a dále si můžete vybírat z celé řady alkoholických a nealkoholických nápojů. 
Součástí naší restaurace je lokál s barem, menší nekuřácký salonek, sál a v letních měsících můžete posedět v pergole.

V naší restauraci lze využít pěkný sál pro pořádání narozeninových oslav, svatebních hostin, srazů, rautů, plesů a dalších akcí.

 

 

Restaurace Jája
obrazek
Klešice 98
Heřmanův Městec

Přijďte se k nám do restaurace osvěžit a zasurfovat si zdarma na internetu! 

Hotel Hornička
obrazek
Náměstí 97
539 44 Proseč u Skutče

Hotel Hornička je umístěn v malebném městečku Proseč u Skutče, známým, kromě jiného, krásnou přírodní rezervací Toulovcovy Maštale. Město se dále vyznačuje rozmanitými cyklotrasami vedoucí krásnou krajinou s několika rozhlednami.

Pizzerie U žíznivého mnicha
obrazek
Náměstí 56
Hrochův Týnec

Unikátní středověká krčma kde si můžete dát jednu z nejchutnějších pizz pod sluncem.Restaurace je položena v krásném historickém koutku hned pod kostelem Sv.Martina.Při příchodu k historickému domu si všimnete podmanivou krásu prostředí,je to jako by jste vstoupili do jiné doby cirka někde kolem začátku 18.století.Nejzajimavější je sklípek s unikátními klenbami,který je stylizován do anglické pozdní gotiky.

Nebude věřit že něco takového je ukryto v malé neznámé obci,prostě skrytý poklad!Několikrát do roka se v uličce k pizzerii konají historické jarmarky s ukázkami starých řemesel a dokonce i vystoupení trubadůra či šermířských skupin.Nádherné je i letní posezení v dvorku kde je výhled na kostel Sv.Martina a obrovské lípy.Je možnéo i posedět v místní šatlavě kde můžete vyzkoušet jaké to je  být uvězněn v pranýři nebo ve velké kleci.Pokud chcete přijít na oběd je potřeba se ohlásit alespon den dopředu,nejsme běžně otevřeni v poledních hodinách.Pokud se ale ohlásíte dopředu , bude se vám o to více majitel pizzerie věnovat.Budete si připadat jako král to vám slibuji.

Syndikovat obsah