right_col_icon1.gifPlzeňský kraj

Restaurace Antica
obrazek
Prokopova 34
Plzeň

Naše restaurace nabízí italskou kuchyni, přes poledne též českou.

Polední menu obvykle obsahuje vegetariánské jídlo, těstoviny, pokrmy připravené z kvalitního vepřového/hovězího/drůbežího masa a pizzu z originální italské pece.

AKCE POLEDNÍ MENU: Po 10. návštěvě restaurace Antica dostanete jedenácté polední menu zdarma.

Ochutnejte naši skvělou křupavou pizzu, kterou pro Vás připravujeme skutečně tradičním italským způsobem v peci, vytápěné tvrdým dřevem. V  našem stálém jídelním lístku najdete mj. i zajímavou nabídku steaků.

Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici dva salonky.

Rozvozy po Plzni zdarma.

Parkování: v ulici za rohem (Purkyňova), ve všední dny od 7:00 do 19:00 nutno zakoupit parkovací lístek u automatu - cena 10 Kč/1 hod; v noci a o víkendu zdarma

PIZZA-DOMA
obrazek
Černická 10
Plzeň

Rozvoz kvalitní italské pizzy, číny, těstovin, salátů a alko i nealko nápojů.Pizza-doma byla první plzeňskou a jednou z prvních firem v republice, specializujících se pouze na rozvoz pizzy. Postupem času rozšiřovala své portfolio výrobků o těstoviny, noky, saláty, deserty, čínská jídla, party a catering servis. Jednou z posledních novinek je GIGA pizza, která má průměr 60cm a váží skoro dvě kila (jakákoukoliv pizzu z nabídky lze objednat ve velikosti GIGA)!  Nejoblíbenější pizzou je Gladiátor, dále bodují noky z pece a rizoto risi bisi.


ROZVOZ JE SAMOZŘEJMĚ ZDARMA

RESTAURACE U KANCE
obrazek
Nám. T. G. Masaryka 16
Plzeň
U KANCE

Restaurace se stylovým interiérem (60 míst) a vynikající kuchyní se zaměřením na zvěřinu. K jídlu nabízíme plzeňské pivo, moravská a zahraniční vína. Nekuřácký salónek o 20 místech je ideální pro pořádání malých rodinných oslav.

V létě je možné posedět na terase (25 míst) s grilováním. Specializujeme se také na svatební hostiny, rauty a různá pracovní setkání s možností projekce.

SLAVIA FC ROKYCANY
obrazek
Pod Husovými sady 205
Rokycany

  Restaurace se nachází v krásném prostředí pod Rokycanskou strání.  V těsné  blískosti  vyhlášeného přírodního koupaliště a sportovního areálu součástí je velké parkoviště. Možnost ubytování            

Jídelna Pod Lampou
obrazek
Havířská 11
Plzeň

Jídelna je po komletní rekonstrukci, čisté a příjemné prostředí. Otevírací doba 9:30 - 15:00 hod. Výběr denně z 10ti druhů hotových jídel, 3 polévek a několika druhů minutek a salátů. MENU 69,- Kč = hotové jídlo s přílohou z celé nabídky, polévka z celé nabídky, káva a zákusek nebo salát.

Pizzeria Paganini
obrazek
Rooseveltova 12
Plzeň

Pizzeria Paganini byla otevřena v r.1996, jako jedna z prvních pizzerií v Plzni.
Již 14 let Vám tak nabízíme možnost vychutnat si u nás pokrmy nejen italské, ale i mezinárodní a české kuchyně. Vybrat si můžete z široké nabídky pizz, italských těstovin, rizot(a), noků, zeleninových salátů a také specialit z kuřecího, nebo vepřového masa. Nezapomínáme ani na mlsné jazýčky pro které připravíme originální dezerty vlastní výroby.

V době oběda nabízíme polední menu v cenách již od 59 Kč i s přílohou.

Samozřejmostí je používání výhradně původních italských surovin prvotřídní kvality od prověřených dodavatelů.
V nápojovém lístku najdete výběr italských vín z regionu Tarvisio v kvalite D.O.C. , točené plzeňské pivo a kávu Piazza d'oro Estremo - 100% arabica.

Přijďte si vychutnat skvělé jídlo a pití do příjemného prostředí naší pizzerie, kde na vás dýchne historická atmosféra měšťanského domu umocněná jedinečným dřevěným stropem s originální malbou Jiřího Kovaříka

Zámecká restaurace Manětín
obrazek
Manětí 1 - Zámek
Manětín
Restaurace Hotelu Slovan Plzeň
obrazek
Smetanovy sady 1
Plzeň

Nabídka minutkových jídel za dobrou cenu je  rozšířena o polední menu sestavené z jídel české kuchyně. Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní akce a stravování skupin.

Restauraci hotelu Slovan najdete v centrální části Plzně v bezprostřední blízkosti všech historických i kulturních památek.

Předností restaurace je prostorný interiér (100 míst) s krásným výhledem do pečlivě udržovaného parku a také výborná kvalita všech jídel.

.

Ve vilách - Plzeň
obrazek
Lidická 13
Plzeň

Nabízíme speciality italské americké a mexické kuchyně, každé uterý Vás můžeme pozvat na Sushi den a každý čtvrtek na výběr čerstvě dovezených ryb. Kromě toho nabízíme zvýhodněné polední menu, firemní oslavy,rodinné oslavy, promoce ,svatební obřady a hostiny,vánoční večirky, cateringové služby,v letních měsících grilování na zahradě....Restaurace Plzeň

Syndikovat obsah