right_col_icon1.gifPlzeň-jih

Restaurace - Hotel pod lesem
obrazek
Merklín 35
Merklín

Menší hotel rodinného typu v obci Merklín s výbornou dostupností lyžařským střediskům Merklín, Pernink, Boží Dar a Klínovec. V přízemí hotelu se nachází restaurace, pivnice, nekuřácký salonek používaný jako hotelová restaurace a také ke konání různých akcí. Kuchyně je domácí, založena především na českých jídlech. Po domluvě Vám ale můžeme uvařit, co si jen budete přát.

Součástí hotelového ubytování je možnost zdarma využít parkoviště pro osobní i nákladní automobily, autobus a také úschovna kol, lyží apod.

Švejk Restaurant
náměstí Augustina Němejce 69
Nepomuk

Restaurace nabízí speciality staročeské kuchyně v originálně zpracovaném interiéru s atmosférou doby dobrého vojáka Švejka. Zajistíme veškeré společenské akce - večírky, oslavy, svatby, školení. K dispozici salonek, letní terasa a společenský sál.

Aberdeen Angus - Steak House
obrazek
Neurazy-Soběsuky 9
Neurazy

Steaky a speciality z hovězího masa vlastního ekologického chovu plemene Aberdeen Angus. Steakhouse nabízí prostředí originální stylové restaurace s venkovskou atmosférou. K dispozici je výběr vín z vinotéky Le Bouchon, pivo Prazdroj nebo káva Illy.

 

Při přípravě pokrmů klademe důraz na kvalitní suroviny, v jejichž čele stojí použití chlazeného masa plemene Angus, které patří ve světě mezi nejoblíbenější.

Pozvěte vaši rodinu, přátele či obchodní partnery na nezapomenutelný zážitek a vychutnejte si šťavnatý hovězí steak připravovaný na přírodním grilu, umocněný sklenkou vybraného francouzského či moravského vína z vinotéky Merlot d´Or.

Syndikovat obsah