right_col_icon1.gifKlatovy

Hotel Prácheň - pizzeria Casa verde
obrazek
Strakonická 152
Horažďovice

Pizzerie Casa verde se nachází v Blatné a Horažďovicích (hotel Prácheň). Nabízí originální italskou pizzu z pece na dřevo, čerstvé těstoviny, saláty, minutová jídla a steaky (včetně jihoamerických mas). V našich restauracích si můžete dopřát také polední menu, kávu Lavazza, míchané nápoje a spoustu dalšího. Pro děti je zde dětský koutek, v létě zahradní restarace.

Restaurace Černá růže
obrazek
Nám. svobody 11
Rejštejn

Restaurace: ♠ snídaně, ♠ obědy, ♠ večeře, (polévky, minutky, hotová jídla po celý den) LETNÍ ZAHRÁDKA

Ubytování: 12 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou s příslušenstvím televizí a ledničkou. V letní sezóně venkovní stolní tenis, volejbal a bazén. Uzavřené parkoviště.

Adresa: Restaurace Černá růže, 341 92 REJŠTEJN   

PENSION BÖHMERWALD***
obrazek
U Řezné 378
Železná Ruda

Restaurace s terasou,salatbar,nekuřácká,italské speciality,vína ze Znovína, točený Budvárek,WiFi zdarma,jídla  s sebou.

Restaurace se nachází v srdci Šumavy,u říčky Řezná.Přivítá Vás příjemná obsluha. Vyberete si z mnoha specialit naší, evropské nebo italské kuchyně, čekají Vás mořské speciality, salátový bufet nebo si jen pochutnáte na kávě se zákuskem či zmrzlinou.Restaurace je nekuřácká, pro děti dětské židličky a příbory, omalovánky,dětský koutek na terase.Pro milovníky vína nabízíme opravdu kvalitní vína firny Znovín Znojmo. Vinný lístek nabízí výtečná bílá i červená vína, vína přívlastková a sekty. Pro vyznavače piva čepujeme světlý a tmavý ležák Budvar.

K restauraci patří prostorná terasa s grilem a kapacitou 50 míst, která je příhodně umístěna v klidné zóně města a poskytuje v teplých dnech mimořádně příjemné posezení s výhledem na řeku.

Restaurace je NEKUŘÁCKÁ, pro kuřáky je vyhrazena zimní zahrada. Kapacita restaurace je cca 60 míst.

Hotel Terasy
obrazek
Belvederská 353
Železná Ruda

Hotel Terasy se nachází 100 m nad centrem Železné Rudy a nabízí dokonalý výhled na panorama železnorudského údolí. Poloha hotelu je vhodná pro letní i zimní turistiku a cykloturitiku. Hotel disponuje výtahem, 21 dvoulůžkovými pokoji, 7 apartmány a stylovou restaurací, která nabízí bohatý sortiment českých i mezinárodních specialit.

Restaurace - country club U Špičáků
obrazek
Plichtice 44
Kolinec

Jedná se převážně o restauraci pro rekreanty ,turisty,cykloturisty a návštěvníky velmi atraktivní šumavské rekrační oblasti.Restaurace je koncipována ve stylu ksromné, ale kulturní "vesnické" hospůdky.Interier je vkusně zařízen ve stylu country clubu ,včetně stylového nábytku a baru.Venkovní terasa je zasazena do okolní dekorativní zeleně a svoji kapacitou 100 míst poskytuje příjemné letní posezení s pocitem pobytu ve volné přírodě.Les je vzdálen cca 30m od terasy.Gastro servis zahrnuje základní sortiment nápojů a základní menu jídel studené a teplé kuchyně.Vše doplňují palačinky,poháry a další speciality, včetně zeleninových salátů.Restauraci lze navštívit s pejskem na vodítku.V létě je vnitřní lokál veden v době od 12,00 hod do 20,00 hodin  jako nekuřácká jídelna.

Další informace najdete na našich webových stránkách:

www.plichtice-countryrest.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Café Charlotte
obrazek
Železná Ruda 77
Železná Ruda

Již potřetí jsme držiteli certifikátu "Nejlepší cukárna České Republiky"       

        Zveme vás k návštěvě Café Charlotte na vyhlášené zákusky, vlastní kávu a skvělé zmrzlinové a ovocné poháry.
        Již po třetí jsme se svými kvalitními výrobky a pečlivými službami získali kredit nejlepší cukrárny ČR. Tato soutěž byla již pátým rokem vyhlášena Společenstvím cukrářů České Republiky a ministerstvem pro místní rozvoj. Café Charlotte získala prestižní Certifikát „Nejlepší cukrárna ČR za rok 2004, 2005 a 2009“.
        Vlastní receptura, čerstvé a kvalitní ingredience a především láska k řemeslu zaručují neopakovatelnou chuť našich výrobků. Romantický dřevěný interiér, krásné horské prostředí, připojení k internetu – co víc si přát?
Srdečně zveme a těšíme se na vaši návštěvu.

RESTAURACE VYHLÍDKA-PENZION
obrazek
Hojsova Sráž 7
Železná Ruda

Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.

Restaurace Kašperk
obrazek
Náměstí 3
Kašperské Hory

"Restaurace byla postavena přímo na základech hostince U hroznu, který vznikl v době největší slávy Kašperských Hor (období těžby zlata)."

Restaurace Kašperk, je otevřena celý týden. Šéfkuchařem je Jiří Sedlák přezdívaný Harry, rodák ze Šumavy, který vedl vyhlášenou kuchyni hotelu Modrava a pracoval v několika prestižních restauracích v Praze.

Snaží se především akceptovat veškeré zvyklosti, které vyplývají ze základů šumavské kuchyně. Jeho receptury jsou osobité, vyznačující se vysokou nápaditostí. Jeho pokrmy z masa, jsou nejlepší, co můžete v těchto oblastech ochutnat.

Restaurant Kašperk je vhodným jak pro oběd a večeře, tak i pro posezení u kávy v nezapomenutelném prostředí  restaurace, která byla designovaná na míru v přímém vztahu k hradu Kašperk.

 

 

 

Ristorante - Pizzeria v Zámku
obrazek
Náměstí Míru 11
Horažďovice

Restaurace pizzerie "V Zámku"  Vás velmi ráda pohostí v příjemném italské prostředí . Pizza, těstoviny , ale i maso najdete v našem bohatém jídelním lístku...

 

Návštěvou naší restaurace bychom Vám rádi zpříjemnili chvíle posezení v italské pizzerii s originální italskou kuchyní, která neposkytuje pouze pizzu a těstoviny, jak se mnozí domnívají. Každý, kdo jednou procestoval Itálií ví, jak dobré jsou pokrmy z masa a to ani nemluvíme o chutné přípravě ryb a mořských plodů. Nesmí chybět ani italská vína a likéry s charakteristickou chutí.
Rádi bychom Vás pozvali do příjemného
prostředí naší kavárny "V zámku". Vychutnejte si šálek výborné kávy Lavazza, pošimrejte své chuťové buňky zmrzlinovými poháry, dorty či dezerty. V kavárně též pořádáme všechny společenské akce jako svatby, firemní - soukromé večírky a jiné. Nedílnou součástí naší kavárny je již veřejné vysokorychlostní internetové připojení. Můžete zde shlédnout sportovní i jiné přenosty na velkoplošné LCD TV (program Galaxie sport). Přijďte se sami přesvědčit, jak je možné využít volný čas ve stylovém prostředí horažďovického zámku.

O Vaši spokojenost budou usilovat:
Karel Malý, Stanislav Roubal a zaměstnanci

 

 

Syndikovat obsah