right_col_icon1.gifPlzeň-sever

Zámecká restaurace Manětín
obrazek
Manětí 1 - Zámek
Manětín
Restaurant lesní Zátiší
obrazek
Vejprnice 573
Vejprnice

Restaurace se nachází 1 km od Plzně na výpadovce z Plzně do Domažlic a cca 500 m od vjezdu na dálnici PRAHA-PLZEŇ-ROZVADOV, jsme v areálu s benzinovou pumpou PAP OIL, naše restaurace je u hlavní silnice v okolí lesů.

Nabízíme pro naše hosty domáci kuchyni, jelikož naše heslo je ,, nevěřte maminkám, obědy pro vás berou od nás.

Denní nabídka je od nás napsaná na portálu www.menu.plzen.cz  

KAVÁRNIČKA Kralovice
obrazek
B.Němcové 204
Kralovice

Zcela nekuřácká kavárna s kapacitou 30 míst. Nabízíme široký výběr teplých i studených, alkoholických i nealkoholických nápojů. Točené pivo Gambrinus 12° a tmavého plzeňského piva Master 18°. Nabídka kvalitních lahvových vín. K jídlu si můžete dát grilované vepřové koleno, speciální pikantní utopence, nakládané sýry, nebo toasty. Výběr z míchaných nápojů a zmrzlinových nebo ovocných pohárů.

Možnost rezervace přes www stránky nebo telefonicky i mimo otevírací dobu. Vhodné pro rodinné, společenské i firemní akce.

Otevřeno: Čtvrtek 17 - 21, Pátek, Sobota 16 - 24

Hotel Sport Zruč
obrazek
Sportovní 600
Zruč - Senec

Hotelová restaurace - restaurace o celkové kapacitě 70 osob se nachází v přízemí hotelu.

 20 míst z celkové kapacity restaurace nabízí snídaňový salónek, který je součástí hotelové restaurace. Restaurace je k dispozici nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti.

 

Kuchyně

Hotelová restaurace nabízí pestrou nabídku jídel, která jsou připravována profesionálními kuchaři s několikaletými zkušenostmi v gastronomii. Principy a postupy jsou postaveny na moderní gastronomii. Naše restaurace Vám nabízí možnost individuální sestavy menu z jídelního lístku s ohledem na Vaše přání. Rádi Vám připravíme občerstvení na soukromé či firemní akce - narozeninové či svatební dorty, rauty, apod. – vše dle Vašeho přání. 

 

Syndikovat obsah