right_col_icon1.gifZnojmo

U dvou volů
obrazek
Vídeňská 12
Znojmo

Plzeňská pivnice umístěná ve sklepních prostorách na hlavní znojemské výpadovce na Vídeň. Pivo za neuvěřitelných 15,- z tanku.

Otevírací doba:

Po-Čt: 10.00 - 24.00

Pá-So: 10.00 - 01.00

Ne: 10.00 - 22.00

MOTEL E59
obrazek
Oblekovice 349
Znojmo

MOTOREST E59 se nachází na konci města Znojma na levé straně směrem na Vídeň
bezprostředně u mezinárodní silnice E59 Praha – Vídeň, 8 km od Rakouska. 
V nabídce najdete pestrý výběr jídel klasické české kuchyně, týdenní menu, polévky, hotová jídla,

dietní jídla, saláty, jídla pro děti.
Provádíme rauty, catering, firemní prezentace, školení, večírky, osobní oslavy.
Poskytujeme ubytování ve 13-ti dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici 2 přistýlky.
Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a sprchou. K dispozici jsou 2 levné pokoje se společným sociálním zařízením.

Penzion U Hrádku ****
obrazek
Lukov 25
Znojmo

Domácí zázemí v komfortním prostředí s vesnickou atmosférou pro Vás dotváří i naše restaurace.Celodenní výlet čí náročný pracovní den Vám rádi zpestříme naší nabídkou zážitkové gastronomie.Posezení na letní terase se sklenicí vína a s nádherným výhledem do otevřené krajiny Národního parku Podyjí Vám , jak doufáme, jistě učaruje.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného vína k Vašemu pokrmu a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Snídaně je podávána formou bohatého bufetového stolu , k dispozici je vegetariánská strava s prvky zdravé výživy.Večeři Vám rádi podáme formou večerního menu, nebo na základě Vašeho výběru a la carte v restauraci penzionu.Záleží nám na Vaší spokojenosti ,restauraci máme otevřenu pouze pro ubytované hosty.

 

Hotel Savannah**** deluxe
obrazek
Chvalovice-Hatě 198
Znojmo

Restaurace v hotelu Savannah****deluxe Vám nabízí posezení v příjemném a stylově zařízeném prostředí. Náš personál Vám připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek, při kterém se snoubí špičková profesionální obsluha s vybranými kulinářskými specialitami české i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je bohatý výběr regionálních i zahraničních vín a neobvykle široká nabídka nealkoholických a alkoholických nápojů.

Chcete-li pořádat pracovní nebo soukromý večírek, svatbu, raut či banket,  máme pro Vás k dispozici plně vybavené a klimatizované sály a jsme připraveni Vám vyjít vstříc s jakýmkoliv přáním.

restaurace-penzion Viktoria
obrazek
Dvořákova 6
Znojmo

Restaurace Viktoria se nachází v klidné části města, v těsné blízkosti jsou 2 velkokapacitní parkoviště, provozována je celoročně. Zajistíme pro Vás svadby do 40 osob, rauty, podnikové večírky, narozeninové párty jak pro dospělé, tak pro děti, srazy tříd a jiné.Vaříme minutková jídla i hotovky, při objednávce 2 dny předem Vám uvaříme téměř cokoliv.

Syndikovat obsah