right_col_icon1.gifBrno-venkov

Porta da Terra
obrazek
Masarykova 1018
Modřice
Restaurace Porta da Terra

Naši novou restauraci Porta da Terra, najdete v Nových Modřicích. V restauraci o celkové kapacitě cca 100 míst, se nachází nekuřácká, kuřácká místnost a sezóně i venkovní zahrádka. Vyznačuje se příjemným a decentním prostředím v kterém si naši hosté mohou plně vychutnat naši gastronomii. Nabízíme nejen denní menu, také hotová jídla po celý týden, pizzu i gastronomické pochoutky od těstovin po steaky, ryby i sladkou tečku nakonec.

Pestrému výběru nápojů vévodí bohatá vinotéka z vinařství Petr Skoupil a Patria Kobylí.

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a samozřejmě je plně klimatizovaná.

Hospůdka U Zlatého srnce
obrazek
Brněnská 130
Holasice

Hospůdka se nachází asi 200m za Rajhradem, po staré silnici směr Židlochovice. Jsme klasická moravská hospůdka s pivnicí (29 míst), dvěma salónky (22+30 míst), letní zahrádkou (40 míst) a pohodlným parkovištěm.

U nás najdete výbornou domácí kuchyni s mnoha gurmánskými akcemi a přes léto hudebnímy večery při živé hudbě.

Můžete využít pořádání firemních i soukromých akcí, školení, večírků, párty aj.

Motorest u Toma
obrazek
dálniční odpočívadla R52 u Rajhradu
Rajhrad

Zdrželi jste se přes víkend v Rakousku a poslední dvě noci jste strávili na parkovišti poblíž skladu. Váš žaludek už pár dní neviděl pořádné jídlo a tělo už začíná pomalu zapomínat, co je to sprcha. Prostě typická situace, která má dvě řešení. Tím prvním je co nejrychlejší cesta domů. Pokud to ale máte trochu dál, pak máte možnost mezi Mikulovem a Brnem navštívit motorest u Toma, kde se můžete dát trochu do kupy a navíc si vychutnat pořádnou moravskou chálku.

 V zime můžete posedět u krbu, v létě na zahrádce po slunečníkem.

Velké parkoviště pro auta i kamiony

Hotel Termal Mušov
obrazek
Pasohlávky - Mušov
Pasohlávky - Mušov

Moderní stylová restaurace na hlavním silničním tahu mezi Brnem a Vídní.

Hostům se skýtá krásný pohled na Mušovské jezero a Pálavu.

Široká nabídka krajových specialit, plzeňské pivo a víno z moravských sklepů.

Pro obohacení zážitku nabízíme také možnost využití venkovního termálního bazénu

a bowlingu, které jsou v provozu denně od 10.00 do 23.00 hod..

 

 

Dělnický Dům Zastávka
obrazek
Babická 139
Zastávka

Naše restauraci najdete v Zastávce, 100 m po odbočení ze silnice č. 23 Brno - Třebíč směrem na Zbýšov. Restaurace se skládá z pivnice, velkého nekuřáckého salonku, malého salonku, zahradní restaurace, herny a nohejbalového hřiště.

Máme stálý minutkový jídelní lístek a denní jídelní lístek s hotovkami. V pracovní dny připravujeme meny skládající se z polévky, dvou hotových jídel a jednoho výběru. Zaměřujeme se na klasická jídla české, moravské i světové kuchyně. Mimo točená piva Starobrno 10 a 11 a Plzeň 12 podáváme i točené nealkoholické pivo Starobrno Free. Jídla jsou připravována nejmodernější technologií - konvektovatem Alba. Na jídelníčku je ve stálé nabídce zvěřina a o víkendech jsou jako specialita nabízena pečená žebra. Přijímáme všechny standardní druhy stravenek.

Zajišťujeme soukromé a firemní oslavy a školení a to až do 250 osob, k čemuž využíváme přilehlý sál.

 

 

Restaurant Cadentes
obrazek
Na Golfu 1772
Kuřim

Nová restaurace Cadentes v golfovém areálu Kaskáda nabízí požitek chutí v dokonalé rovnováze. Přijďte si prožít jedinečný zážitek, který Vám připomene, proč si některé restaurace zaslouží být uctívány.

Greece restaurant-Říčany u Brna
Brněnská
Říčany u Brna

Nádherné posezení,příjemná obsluha,výborná kuchyně a super ceny.

Zámecká restaurace Austerlitz
obrazek
Palackého nám. 1
Slavkov u Brna
Vážení hosté,

Vítejte na stránkách Zámecké restaurace Austerlitz, která se nachází přímo v prostorách slavkovského zámku. Vznikla pro obohacení kulturního života ve městě Slavkov u Brna, a to především ve směru gastronomie a cateringu pro různé příležitosti spojené s kulturním dědictvím tohoto historicky významného města.
Austerlitz O oblíbenosti zdejšího zámku hovoří i to, že je ročně navštěvován řádově sty tisíci turisty z celého světa, které sem přitahuje nejen historie, ale i atraktivita zdejšího prostředí. O slavkovském zámku také koluje spousta nevysvětlených záhad a historek. I naše restaurace je spojována s historickými událostmi, které se zde odehrály. Již při vstupu na Vás dýchne atmosféra dob minulých. Restaurace Vám nabízí  příjemné prostředí, které je sladěno do barokního stylu jako slavkovský zámek.

Kounicův salónekProstory restaurace jsou rozděleny do tří salonků. Je jen na Vás, ve kterém se budete cítit nejlépe. Chloubou naší restaurace je Galerie vín, ve které naleznete vína tuzemská i zahraniční. Dominantou naší restaurace je zámecká kuchyně nabízející bohatý výběr nejrůznějších specialit. Naprostým skvostem Černé kuchyně je ručně kovaný gril, na kterém je možné připravit pro Vaše mlsné jazýčky téměř cokoliv.

Kounicův salónekStylové prostředí přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli či k uspořádání svatební hostiny. Která nevěsta by se nechtěla cítit jako princezna na zámku? Zámecká restaurace Austerlitz Vám nabízí široké využití prostor, jsme tu přece pro Vás.

 

 

Teplé dny a vlahé večery si nejlépe vychutnáte na naší zahrádce v zámeckých valech.  Příchod k ní je přes Kounicův salonek. Můžete také zvolit pohodlný vstup bránou vedle informačního centra, který ocení jak cyklisté, vozíčkáři, tak i maminky s kočárky. Osvěžení Vám přinese ledová káva, děti si pochutnají na výborné zmrzlině. Žízeň uhasíte skvělým 11° pivem Gambrinus Excelent

Annahof
Lesní Hluboké 33
Domašov
Syndikovat obsah