right_col_icon1.gifHodonín

Hotel Černý Orel
obrazek
Předměstí 33
Stražnice

Stylový hotel, restaurace, herna, nekuřácký salónek. Denní menu.

 

Nově zrekonstruované přízemí historické budovy vám nabízí příjemné posezení s profesionální obsluhou a kvalitními službami.

Při posezení v našem salónku spolu s vašimi přáteli na vás jistě dýchnou nezaměnitelné 30. léta.

 

RESTAURACE MYSLIVNA s.r.o.
obrazek
Partyzánská 628
Bzenec

Srdečně Vás zveme do nově otevřené restaurace Myslivna ve Bzenci s mnohaletou tradicí. Naše hospůdka se nachází v klidné části Bzence směrem na Veselí n. Moravou. Svoje pivečko nebo mnoho dalších jiných nápojů z pestré nabídky si můžete vychutnat uvnitř při sledování velkoplošné LCD televize nebo na venkovním posezením mezi krásně prorostlými stromy. Na své si přijdou i Vaše děti, které si mohou hrát na písečku, nebo vesele vyvádět na velkém prostoru, které naše myslivna poskytuje. Jste řidiči a máte obavy s parkováním? Areál disponuje velkým parkovištěm cca 300m2. Kapacita 30. aut. Nabízíme 4 druhy točeného piva, Gambrinus 10°,11°,12°, Kozel 10° černý  a mnoho dalších nápojů.

Něco málo o Bzenci :

Město Bzenec se nachází mezi Kyjovem a Veselím nad Moravou na silnici č. 54, vedoucí ze Znojma do slovenského Nového Města nad Váhom. Leží pouhých 10 km od folkloristům dobře známé Strážnice. Od okresního města Hodonín je vzdálen 24km. Z hlediska umístění města se dá říci, že se nachází v centru Slovácka. Na jižní straně katastru protéká řeka Morava a město zde sousedí s městem Strážnice, které je známé svým Mezinárodním folklórním festivalem. Ze strany východní je to pak město Veselí nad Moravou a ze strany západní město Kyjov.

Restaurace Skanzen Strážnice
obrazek
Bzenecká 671
Strážnice

Restaurace Skanzen Strážnice nabízí širokou možnost stravování od snídaně, přes oběd a večeři, dále nabízí stravovaní zájezdových skupin. Se svojí kapacitou kolem 200 míst je zde možnost pořádat velké akce jako svatby, nejrůznější oslavy, firemní večírky a podobně.

 

Restaurace je rozdělena na 3 části: restaurace, selské stavení (asi 100míst), a letní zahrádka.

LUXOR bowling
obrazek
Komenského 608
Kyjov

Nabízíme Vám jídla tradiční české kuchyně, speciality, velký výběr pizz, deserty. Své jídlo si můžete vychutnat buď v prostorné jídelně s promítacím plátnem (možnost shlédnutí sportovních přenosů) nebo v jednom ze dvou salonků s výhledem na pyramidy.

Předností naší restaurace je příjemné a klidné posezení s denním osvětlením, chráněné od venkovního ruchu, a útulný salonek v egyptském stylu. Uspořádáme pro Vás rodinnou oslavu, svatební hostinu, firemní raut, vše dle Vašeho přání. Vaše dítě jistě ocení dětský koutek.
V sezoně za příznivého počasí je otevřeno venkovní posezení s obsluhou. Dominantou je zde vodní kaskáda s jezírkem a těsná blízkost městského parku.
Volný čas můžete strávit při hraní na našem exklusivním 3dráhovém BOWLINGOVÉM centru, které je vybaveno nejmodernější technologií, příjemné prostředí s intimním osvětlením, vyniknou zde speciální světlené UV efekty osvětlení drah. Dráha je vybavena mantinely, které zabraňují sklouznutí koule do žlábku, což ocení hlavně děti.

 
ARSENAL CAFÉ
obrazek
Wilsonova 16
Hodonín

Přijďte k nám posedět a užít si příjemnou atmosféru ve stylu typické anglické kavárny v lehce sportovním duchu. Nabízíme italskou kávu LAVAZZA - směs devíti nejkvalitnějších kávových odrůd na světě. Tato káva je zárukou úžasného kávového požitku. Pokud dáváte přednost čaji před kávou - určitě vás zaujme široká nabídka značkových čajů DILMAH, které podáváme jak v teplé, tak i studené osvěžující podobě. Ke kávě již neodmyslitelně patří i něco sladkého. Vybrat si můžete z naší nabídky cukrářských výrobků, zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a koktejlů. Samozřejmostí je bohatá nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů.

K dispozici je pro Vás 30 míst k sezení u stolů a 6 míst u baru s možností BEZPLATNÉHO připojení k internetu (wi-fi). Součástí kavárny je také venkovní posezení (zahrádka), která je otevřena nejen v letních měsících, ale téměř vždy, kdy to počasí jen trochu dovolí. Zde si jistě přijdou na své kuřáci a hosté s pejsky. Jelikož jsme první rodinnou a nekuřáckou kavárnou na Hodonínsku, chceme našim zákazníkům vždy zaručit spokojenou a klidnou atmosféru bez kouře, čistotu a splnění všech přání, které Vám ostatní komerční podniky jen stěží nabídnou.

Možnosti rezervace: V naší nekuřácké kavárně můžete příjemně posedět s přáteli, ale také si kavárnu pronajmout a uspořádat oslavu narozenin , maturity či promoce, firemní večírek, školení, prezentaci, dětskou párty, shlédnout sportovní přenos nebo si užít při jakékoli jiné příležitosti. Rezervovat můžete celou kavárnu nebo jeden i více stolů. V případě rezervace celé kavárny pro Vás zajistíme teplá jídla, švédské stoly, různé druhy teplých i studených nápojů a mnoho dalších pochutin dle Vašich požadavků a především absolutní soukromí. Rezervovat kavárnu můžete telefonicky na čísle +420 720 555 552. Více informací o možnosti rezervace a také několik fotografií nabízených jídel a švédských stolů naleznete v sekci REZERVACE.

Naším cílem je především spokojený zákazník. Spokojenosti lze docílit pouze neustálým zlepšováním služeb. Kontaktujte nás a zanechte nám vzkaz. Tyto vzkazy pro nás mohou být cenným podnětem, jak naše služby zlepšovat nebo rozšiřovat. V záložce kontakty / mapa ... a ve spodní části stránky naleznete odkaz pro odeslání zprávy nebo nám zatelefonujte na číslo +420 720 555 552.

Bukovanský mlýn ***
obrazek
Bukovany 70
Bukovany

Poloha a popis:

Areál Bukovanský mlýn je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.) Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět.

Gastronomie:
V naší Mlynářské restauraci (74 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká.
Vinný sklep (78 míst) nabízí možnost tradičního posezení s atmosférou slováckého sklepa. Večer můžete zahájit degustací vín ve vinotéce Rotunda, kterou provádí sklepmistr v kroji. Dále následuje gastronomický večer. Rádi zajistíme cimbálovou hudbu, harmonikáře nebo jakékoliv vhodné kulturní představení (folklor, šerm, divadlo...).

Ubytování:
Celková kapacita hotelu je 50 pevných lůžek a 16 přistýlek (16 x 2lůžk. pokoj s možností přistýlky; 6 x 3lůžk. pokoj).
K dispozici jsou kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v rustikálním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem, telefonem a připojením k internetu (kabelem přes síťovou kartu i bezdrátové WIFI). Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní dubový nábytek a prkenné podlahy.
V podkroví Mlynářského stavení je umístěno šest třílůžkových pokojů. Další ubytovací kapacita je umístěna ve čtyřech samostatných Slováckých chalupách. Každá chalupa je rozdělena na dvě stejné částí se samostaným vchodem. V každé části jsou dva 2l. pokoje s možností přistýlky. Jednotlivé části (pro max. 6 os. ) nebo celé chalupy (pro max. 12 os.) jsou vhodné pro rodinné pobyty, které i cenově zvýhodňujeme.

Firemní akce:
Bukovanský mlýn nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí ve stylovém prostředí (prezentace, semináře a školení, rauty, recepce a bankety, firemní večírky a incentivní programy). Zajistíme veškeré služby (konferenční technika, gastronomie, doprovodné kulturní, zábavné a outdoor programy...)

Mlýn:
Ve mlýně je v 1. patře pravidelně aktualizovaná výstavka. Ve 2. patře nalezne návštěvník expozici mlynářského stavení a obydlí 19. století doplněnou o fotovýstavku. V 3. patře (otevřená vyhlídková terasa) se návštěvníkovi otevírají překrásné výhledy do širokého okolí (Babí lom, Chřiby, Kyjovsko, Bílé Karpaty, Podluží, Rakousko...). Zajímavé jsou i noční vyhlídky. V přízemí mlýna se nachází Krbovna (do 20 osob), vytápěná krbem, sloužící mimo jiné i k pronájmům pro rodinné události či firemní akce a školení.
Ubytované osoby a osoby do 120cm mají vstup zdarma.

Tipy na výlet:
zámek Milotice, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, klášter Velehrad, Moravské vinařské cyklostezky, areál vinných sklepů Plže v Petrově, skanzen Strážnice, Slavkovský zámek a Slavkovské bojiště, Baťův kanál, Chřiby, ...

 

Syndikovat obsah