right_col_icon1.gifNový Jičín

RESTAURACE "Na Špici"
obrazek
Dukelská 241/13
Bílovec

Restaurace "Na Špici" v Bílovci nabízí zejména česká klasická jídla a krajové speciality. ke kterým Vám nabídneme tři druhy piva a širokou nabídku nápojů a kávy.  Můžete u nás oslavit také různá výročí, svatbu, promoci, uspořádat prezentaci, školení i firemní večírek. Dle Vašich přání a požadavků pro Vás rádi připravíme menu nebo raut.

 

Le Café Fleurs
obrazek
Křižíkova 3
Nový Jičín

Obědová meníčka ve stylové restauraci. Speciality z grilu, steaky, čerstvé ryby a palačinky na sladký i masový způsob. Jedinečné domácí dezerty.

Restaurace MEXICO Příbor
obrazek
Frenštátská 166
Příbor

Skvělá a stylová

Restaurace se nachází v historické budově na okraji Příbora. V tomto domě se v roce 1793 narodil Tomáš Řehoř Volný, historik a zakladatel moravské topografie. Název Mexico má také svou historii. Než odjel Maxmilián, bratr rakouského císaře Františka Josefa I. na válečné tažení do Mexika, snažil se vytvořit svou vlastní armádu. Jeho verbíři se usadili na nějaký čas i ve zmíněném hostinci na okraji města. S Maxmiliánovou výpravou odjelo i několik příborských občanů. Po návratu z výpravy jim překrásná zahrada v objektu hostince připomínala mexickou flóru. Tento název se historicky zapsal a používá se dodnes

New Jersey
Msgr. Šrámka 19
Nový Jičín

Nachází se v příjemném prostředí s nádechem vinného sklípku s výbornými víny z Lechovic společně s pestrou kuchyní obsahující steaky z hovězí i vepřové svíčkové, osvěžující saláty ze zeleniny, ovoce i těstovin a mnoho dalších vnikajících jídel z naší nabídky a navíc výběr ze tří jídel z našeho denního menu. Nabízíme také možnost pořádání rodinných oslav, výročí i podnikových večírků do kapacity až 40 osob v diskrétním prostředí s možností sledování sportovních přenosů, promítání vlastního videa i fotografií.

New Jersey
obrazek
Msgr.Šrámka 19
Nový Jičín

Hotel Mc Limon
obrazek
Malostranská 31
Nový Jičín

Moderní hotel v těsné blízkosti Nového Jičína s restaurací, dvěma salónky, venkovním posezením, parkovištěm. Plně vybavené pokoje s minibarem, klimatizací, zdarma internet. Je možné si vybrat pokoj s vanou, sprchou, v jednom aparmtá i kuchyňka.

Městský pivovar Štramberk
obrazek
Náměstí č. 5
Štramberk

Tradici vaření piva ve Štramberku obnovil Městský pivovar po 150 letech, a to na místě, kde se pivo vařívalo a šenkovalo už před staletími. Dnes se zde vaří světlý nefiltrovaný ležák plzeňského typu – Trubač, a tmavý nefiltrovaný ležák flekovského typu – The Troobacz.

Pivní znalec Stan Sesser , dopisovatel amerického periodika Wall Street Journal, ohodnotil místní tmavé pivo na své výzkumné pivní stezce jako „nejlepší tmavé pivo roku 2006 v celé střední Evropě“. Vyzkoušet zde můžete také některé ze speciálních piv s višňovou nebo švestkovou příchutí.

Místní domácí kuchyně je proslavená specialitami připravovanými nejen na pivě. Horké škvarky jsou samozřejmostí a pouhým počátkem gurmánského zážitku.

Restaurace Dělnického domu v Odrách
obrazek
Dělnická 23
Odry

Restaurace Dělnického domu v Odrách nabízí po celý týden polední menu s výběrem ze dvou druhů jídel a bohatou denní nabídku. Zaměřujeme se na českou a domácí kuchyni. Kapacita restaurace je 55 míst a pivnice  30 míst. Otevřeno je denně od 10 do 22 hodin, v pátek a v sobotu od 10 do 23 hodin. Zákaz kouření je od 11 do 14 hodin. Nabízíme také prostory - vinárnu, kavárnu, přísálí a hlavní sál - pro pořádání rodinných, společenských a firemních akcí. Ke všem akcím zajišťujeme kompletní gastronomický servis. V Dělnickém domě najdete nejen kvalitní restauraci, ale také bohaté kulturní vyžití a možnost ubytování v hotelu.

PENZION-Hotel Starojícká pizza****
obrazek
Starý Jičín 20
Nový Jičín

Nově vybudován moderní penzion na náměstičku pod hradem Starý Jičín v okolí přírody v cenách za ubytování od 600 kč a apartmány s vířivkama,5 kuchaři  s třema druhy mennu.Restaurant,pizzerie,sál,zahradní posezení,rozvoz jídel.

Syndikovat obsah