right_col_icon1.gifFrýdek-Místek

Hospoda U Richarda
Rychaltice 32
Hukvaldy

Hospoda v blízkosti hlavní trasy Příbor -Frýdek-Místek,sjezd v Rychalticích,směr Hukvaldy.

Penzion Mlýn Ropice
obrazek
Ropice 68
Ropice

Moderně zařízená restaurace s barem a společenskou místností vytápěnou krbem. Kapacita prostoru je až 50 míst.Vynikající kuchyň nabízí různé regionální a světové speciality.

Útulný nově postavený penzion s dětským hřištěm, který se nachází těsně u golfového hřiště, poskytuje pohodový relax nejen po sportovních aktivitách. Ubytování až pro 27 lidí v sedmi pokojích a jednom apartmánu. Klimatizace, bezdrátové připojení k internetu, komfortní vybavení v jednotném stylu. Restauraci, společenskou místnost, venkovní terasu s krbem lze využít i pro společenské akce

 

Restaurace U Zvonu
obrazek
Farní 3551
Frýdek - Místek

Restaurace U Zvonu nabízí Grilované speciality a Saláty. Naše ceny jsou velmi příznivé, cena jídla se pohybuje kolem sta korun. Máme kvalitní nabídku mezinárodních vín, česká piva PU, Radegast, Master a kvalitní kávu BRAÓ. Naše restaurace je zařízena v moderním stylu s krbem a klimatizací. Letní posezení, wifi, TV. Restaurace je součástí Penzionu U Zvonu. Těšíme se na Vaši návštěvu. www.penzionuzvonu.eu

Pizzerie Alfredo
obrazek
Dukelská OD Prior
Třinec

Vítáme Vás v pizzerii „Alfredo“. Příjemné posezení a dobrou chuť Vám přeje Pizzerie „Alfredo“.

www.alfredo.cz/pizzerie/index.php - Frýdek-Místek - Zobrazit na mapě

Restaurace HOKEJKA
obrazek
Lesní 89
Třinec
Vitální restaurace
Sportovní areál Vendryně 1017
Vendryně

Vitální restaurace je součástí Sportovního areálu ve Vendryni, kde kromě ní najdete  ideální prostředí pro aktivní odpočinek dětí, rodičů i prarodičů - k dispozici je certifikované dětské hřiště, 18 minigolfových drah, bowling, tenisové kurty antukové i s pevným povrchem, v případě špatného počasí čtyřkurtová tenisová hala, obchod se sportovním zbožím, stejně jako půjčovna sportovních potřeb.

Restaurace ROSEA
obrazek
Vendryně 880
Vendryně

Kapacita míst: 150,z toho nekuřáci 60,terasa: 28 Pivo: Radegast 12°, Birell, Kelt,Pilsner Pořádáme svatby,oslavy,rauty,,smuteční hostiny, možnost stravování zaměstanců jiných podniků. V objektu se také nachází Tipsport bar, točená zmrzlina, ledová tříšť

Penzion Muroňka
obrazek
Bahno - Rovňa 1347
Frýdek - Místek

Vítejte na Muroňce

Penzion Muroňka je umístěn v ideálním prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou Horu.

Penzon nabízí kvalitní kuchyni podpořenou fantazii našich kuchařů, přijmná obsluha, která má stále usměv na rtech i v očích.

Hledáte-li tedy místo, které nabízí klidné noci na samotě a zároveň není daleko od městského nočního života, cyklotras, turistických značek… Muroňka je pro Vás to pravé.

Možnost surfování a koupání v přehradní nádrži nebo v letním či zimním aquaparku.
Přímo u objektu je velká travnatá plocha s volejbalovým hřištěm a otevřeným ohništěm.
V zimním období možnost běžkování, lyžování ( sjezdovka s umělým zasněžíváním v Palkovicích je vzdálena necelé 4 km ).
Penzion nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s TV, třech třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Celková kapacita je 17 lůžek. Sociální zařízení je na chodbě.
Cena za noc je 250 Kč/ os. V případě ubytování jednotlivce účtujeme 350 Kč/ noc. Dítě do 5 let zdarma.
Restaurace má kapacitu 45 míst, salonek s otevřeným krbem 24 míst a terasa s výhledem na západ slunce 24 míst.
Možnost pořádání svateb, oslav, firemních akcí a školení

 

 

Penzion Letohrádek
obrazek
U Letohrádku 143
Frýdlant nad Ostravicí

V současné době nabízí areál Letohrádku příjemné prostředí k odpočinku i občerstvení ve všech ročních obdobích. Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem a internetem. Pochutnat si zde můžete na místní i mezinárodní kuchyni či zvěřinových specialitách. Rozsáhlý jídelní lístek skvěle doplňuje široká nabídka ušlechtilých moravských vín z portfolia Gotického sklepa ve Štramberku a čepovaná kvasnicová piva Valašský vojvoda z Valašského pivovaru v Kozlovicích a Pivo z Letohrádku.

V upraveném lesním parku, který je součástí areálu, si můžete zahrát ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, popřípadě posedět u zahradního krbu a jezírka. Pro děti jsme připravili velký dětský koutek s množstvím prolézaček.

Letohrádek je vhodný i pro rodinné či firemní oslavy, rauty a workshopy. Restaurace s nekuřáckou částí, terasou a altánem pojme najednou čtyřicet hostů.

Syndikovat obsah