right_col_icon1.gifPelhřimov

Penzion Trnávka
obrazek
Želiv E53
Želiv

Penzion leží u přehradní nádrže Trnávka nedaleko obce Želiv. Nabízíme především domácí kuchyni v romantickém zákoutí Trnávky. K dispozici je restaurace, bar, letní terasa. pláž s občerstvením...

MOTEL Velký Rybník
obrazek
Motel Velký Rybník
Pelhřimov

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení při návštěvě Motelu Velký Rybník.Motel je situován u silnice I.třídy E551 mezi Pelhřimovem a Humpolcem, 6 km od D1 (Exit 90).

Najdete zde vhodné prostory pro konání firemních akcí, obchodních jednání, soukromých oslav, aj.

- Velký salonek pro 40 osob
- Malý salonek pro 15 osob

(Variabilní uspořádání interiéru, projekční plátno, projektor, flipchart, WI-FI, salonky jsou vybaveny zatemňovacími závěsy a klimatizovány).

Těšíme se na Vaši návštěvu a pevně věříme, že budete spokojeni.

 

Hostinec a Penzion U Karásků
obrazek
Horní 41
Počátky

Útulná restaurace a pizzerie v malebném městečku Počátky v srdci Vysočiny Vás zve na nezapomenutelné gastronomické zážitky a milou obsluhu.

Naším cílem je především spokojenost zákazníků, kteří se k nám znovu vracejí. Doufáme, že si  z naší široké nabídky vyberete a poctíte nás svou návštěvou.

Zaměřujeme se nejen na hotová jídla tradiční české kuchyně, ale také na steaky a italskou kuchyni.

 

Přejeme Vám Dobrou chuť!

Papa´s Garden Restaurant
obrazek
Školní 1646
Humpolec

Restaurace Papa´s Garden se nachází v samém centru naší republiky, v kraji Vysočina, na sjezdu č.90 dálnice D1 a je proto ideálním místem pro odpočinek a občerstvení při Vašich soukromých nebo služebních cestách. Srdečně Vás zveme do originální restaurace Papa´s Garden. Naším cílem je pozvat Vás v kterémkoli ročním období do zahrady plné stromů a květin, ve které Vám nabídneme pokrmy a nápoje podle Vaší momentální nálady a časových možností.

Těšíme se na Vás a jsme připraveni pro Vás uspořádat jakékoliv soukromé oslavy nebo firemní setkání - svatby, promoce, narozeninové oslavy, firemní školení, rauty, obchodní jednání. 

Syndikovat obsah