right_col_icon1.gifHavlíčkův Brod

restaurace Rozvoj
Smetanovo náměstí 261
Havlíčkův brod

Restaurace se nachází v centru města, blízko parkoviště.

Nabízíme polední hotovková jídla i posezení u dobrých minutkových večeří.

Dva salonky využijete pro uspořádání večírků, soukromých akcí nebo svatby.

Letní terasa.

Restaurace, kavárna, billiard centrum Panský dům Chotěboř
obrazek
Nám. T.G.Masaryka 320
Chotěboř

Půvabná restaurace s klenbama, historicky nejstarší doposud fungující podnik ve městě,  zahrádní restaurace, "Rytířská vinárna, "Moravský sklípek", domácí kuchyně se spoustou specialit, tankový Prazdroj i Gambrinus. V I.p. největší Billiard centrum na Vysočině na světové úrovni s nádhernou venkovní verandou.

HOTEL SLUNCE HB
obrazek
Jihlavská 1985
Havlíčkův Brod

Součástí hotelu Slunce jsou 2 rozdílné restaurace -  nekuřácká  Hotelová restaurace a kuřácká Švejk restaurant. Jsou umístěny v přízemí hotelu, mají venkovní dětský koutek, zahradní posezení s grilem, bohatou nabídku denních jídel a specilit. Pokud máte zájem zorganizovat soukroumou nebo firemní akci, můžete využít nabídky salonků a vysoké kapacity ubytovacích míst. Oceníte u nás vysokou kapacitu parkovacích míst, výhodnou polohu v blízkosti centra a především příjemné prostředí a personál.

Doporučujeme navštívit naše stránky  www.hotelslunce.com

Naleznete zde Denní jídelní lístek, Gastronomické akce měsíce, přehled salonků a pokojů, ceník našich služeb, rezervace ubytování, fota hotelových prostor, základní info o hotelu v ČJ, AJ a NJ, kulturní program ve městě na každý měsíc aj. zajímavé informace.

 

Syndikovat obsah