right_col_icon1.gifJablonec nad Nisou

Restaurace Penzion SEVERKA
obrazek
Kostelní 427
Smržovka

Rodinná restaurace penzion SEVERKA na Smržovce o kapacitě 25 míst Vás zve na romantickou večeři a nebo různé akce. Např. oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní večírky a jiné

Hotel EPOCHA
obrazek
Loučná 59
Janov nad Nisou

 Hotel Epocha se nachází v příjemném prostředí na okraji Jizerských hor, nedaleko od Jablonce nad Nisou.s Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí. Atmosféra nabízí pobyt v příjemném klidném prostředí pro práci i relaxaci. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, samostatnými lůžky, pracovním koutem, vestavěným minibarem a televizí. Celý prostor hotelu je pokryt wifi sítí.

Restaurace Mrakodrap Plavy
Plavy xx
Plavy

Denní nabídka hotových jídel okolo 60,- Kč.

Domácí kuchyně, lahodné pivko :-)

Hotel Bon Tanvald
Pod Špičákem 621
Tanvald

Zveme Vás na výbornou domácí kuchyni v příjemném prostředí.

Denně nabídka hotových jídel od 11 do 15 hodin.

Bowling, zahrádka, pohoda :-)

Restaurace a penzion Uko, Bedřichov
obrazek
Bedřichov 300
Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Nekuřácká restaurace a penzion Uko, v Bedřichově v Jizerských horách, zaměřená na rodiny s dětmi. V restauraci je dětský kotek, bowling (1 dráha je dětská), před restaurací je letní terasa a dětské hřiště. Vše je přizpůsobeno dětem: krmící židličky, sí'tovaná ohrádka s hračkami, přístup do restaurace s kočárkem, dětské nádobí a dětské menu, na WC přebalovací pult, nočníčky a prkýnka.

V restauraci je velkoplošná projekce pro sledování sportovních přenosů a hudebních programů. Součástí je též uzavřený salonek, kde je k dispozici počítač s připojením k internetu. Pro hosty je v prostorách restaurace Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Otevřeno je každý den min. 12:00 - 22:00 hod. Nabízíme klasickou českou kuchyni formou denního menu za zvýhodněné ceny, dále pizzy, zapékané speciality, těstovinová jídla, speciality na grilu, vegetariánské pokrmy a dětská jídla. Servírujeme alko i nealko nápoje, kávu Piazza dOro a pivo Bernard.

Rádi Vám připravíme večírek, oslavu narozenin nebo firemní akci (včetně školících prostor, flip-chart, velká bílá tabule, počítač s připojením k internetu ...).

 

DK Pěnčín
obrazek
Pěnčín 123
Pěnčín

Restaurace je součástí Domu Kultury. Objekt je nedaleko Turnova na okraji Českého Ráje. Součástí kompletních gastronomických služeb je i nabídka ubytování v nadstandartně vybavené ubytovně. Pokoje jsou 2 a 6 ti lůžkové s vlastním  Wc a sprchou. Specializujeme se na podnikové akce a oslavy, Sportovní soustředění a taneční kurzy. Prostředí je vhodné i pro školy v přírodě.

Pizza Santini
obrazek
Podhorská 3
Jablonec nad Nisou

Pizza Santini pro Vás připravuje lahodné italské speciality již od listopadu roku 2002. Daří se nám, i přes značnou konkurenci, držet si pověst nejlepší italské pizzy v Jablonci nad Nisou.

                                                  

Pizza Santini si Vám dovoluje nabídnout:

  • Prodej krájené pizzy přímo na rušné pěší zóně v Jablonci n. N.
  • Rozvoz pizzy o průměru až 45cm!
  • Rozvoz pizzy, salátů a nápojů přímo před Váš dům, nebo do Vašeho zaměstnání
  • Možnost hromadných objednávek(firemní akce, oslavy, párty... )

 

 Obohaťte své smysly novými zážitky. Okouzlující vzhled, vůně a hlavně ta

chuť, kterou si zamilujete.

Restaurace OSTROV
obrazek
Malá Skála 509
Malá Skála

Nabízíme Vám:

· velký výběr  jídel a pití jakož i širokou nabídku zmrzlin a nanuků

· polopenze i plné penze pro různé výlety

· letní terasa nad řekou Jizera

· místnost pro kuřáky i nekuřáky

· stolní fotbálek

· možnost velkého sportovního vyžití

· nalézáme se hned vedle autokempu

Li.Monáda
obrazek
28. října 23
Jablonec nad Nisou

První vegetariánská restaurace v Jablonci nad Nisou zařazena v Maurerově průvodci restauracemi. Přijďte ochutnat nové netradiční pokrmy vařené z prvotřídních surovin bez "éček" a jiných chemických přídavků. Čeká Vás příjemné domácí prostředí, kde Vás rádi obsloužíme.

 

     V naší kuchyni

… vaříme jídla s láskou a pečlivě přistupujeme ke každému sestavenému jídlu jako k jedinečnému celku.

     V našem salónku

... vám připravíme večírek, oslavu narozenin, firemní setkání, ze kterého se nebudete vracet vyčerpaně, nýbrž pocítíte nový příliv energie.

      U našeho stolu

... můžete i v klidu popracovat, či surfovat na síti, máme pro vás wifi připojeni zdarma.

     Po našem obědě

... se budete cítit svěže a nebudete obličejem padat do klávesnice.

Naší snahou je přiblížit se přírodě a používat suroviny pocházející z ní, které měly k dispozici již naše babičky. Potraviny bez chemických konzervantů, přidaných barviv, geneticky nemodifikované a jinak průmyslově neupravované. Základem jsou pro nás přírodní produkty, které dále zpracováváme a vaříme s ohledem k jejich energetickému potenciálu, používáme minimum kupovaných polotovarů, klademe důraz na domácí výrobu a nabízíme Vám tak např. domácí kváskový chléb. Zpracováváme čerstvou sezónní zeleninu, do salátů přidáváme panenské oleje za studena lisované, smažíme na sezamovém a slunečnicovém oleji a solíme mořskou solí. Javorovým a rýžovým sirupem a sladěnkou ječmennou Vám sladíme život, umeoctem, tofunézou (bezvaječnou majonézou z tofu), mirinem, sójovu omáčkou johsen a dalšími ochucovadly uspokojujeme Vaše chuťové pohárky.

Bílou mouku, mléko, vejce a bílý cukr u nás nehledejte. Snažíme se pro Vás vybírat živé potraviny a čerpat energii z průmyslově neupravených produktů a tím se starat o kvalitní stravu i o vaše zdraví. Protože i potraviny umí léčit.

Syndikovat obsah