right_col_icon1.gifPraha 4

POHODA
obrazek
Michelská 31
Praha 4

Klasická česká restaurace, výborná kuchyně 7 dní v týdnu. Polední menu do 80,-Kč.

Pivo Gambrinus 10, Gambrinus Excelent, Pilser Urguell, černý Kozel, Radegast Birell, DIA pivo. 

Šipky, fotbálek, sportovní přenosy, salonek.

Restaurace u Gargamela
obrazek
V náklích 6
Praha

V areálu sportovního klubu CTC Vám od 15.srpna 2009 nabízíme kvalitní minutkovou kuchyni. V příjemném prostředí zde naleznete širokou nabídku steaků, těstovin a zeleninových salátů. Dále nabízíme výběr denního menu za přátelské ceny (hlavní jídlo za 75 Kč, polévka 15 Kč). Milovníkům červeného nebo bílého vína nabízíme špičková česká a chilská vína. Širokou nabídku nealkoholických nápojů, několika druhů piv a míchaných nápojů doplňuje nabídka destilátů z celého světa. Více naleznete v nápojovém lístku.
 
 Do naší restaurace nemusíte jít pouze na dobré jídlo a pití, ale také se pobavit při hraní společenských her. Připravené pro Vás máme tyto hry: Dostihy a sázky, Člověče nezlob se, Člověče napij se, Šachy, dáma, mlýn, halma, samotář, backgammon (vrchcáby), hry s kostkami, karty mariášové, karty kvarteto, Monopoly, Scrable. Pořádáme také pravidelné večerní akce: diskotéky, country večery. Pro stálé zákazníky máme připravené slevové karty. V letních měsících je pro Vás připraveno posezení na zahrádce. V naší restauraci přijímáme stravenky Gastropass, Le Cheque Déjeuner a Ticket Restaurant.
 
 Rozvoz jídel po Praze 4, od 300 Kč zdarma.

Slovenská restaurace Paulíny
obrazek
Horáčkova 1096/2
Praha

Nájdete nás na Pankráci v panelákovej zástavbe.Sme cca 500 m od Hotelu Panoráma a 1000 m od pankráckých ARKÁD.  Vznikli sme adaptáciou bývalých jasličiek v r.1992.Ochráncom a dominantou tejto najstaršej Slovenskej reštaurácie je zbojník Juraj Jánošík.Autorom je liptovský rodák-rezbár žijúci na Morave - Jaro Buncko.Socha je z 325 ročného dubu,jej váha je 5,5 tony a výška 5,5 m.Je postavená pred hlavný vchod do Hotela Paulíny,ktorého neodmysliteľnou súčasťou je štýlovo zariadená reštaurácia s preslávenou slovenskou kuchyňou.Majiteľom firmy je slovák Viliam Paulíny - liptovskomikulášský rodák.Jedálný listok je pestrý a jeho základ tvoria: bryndzová a škvarková pomazánka,-polievky-Pohronská kapustnica, Demikát a Spišská fazuľová, halušky na 8 sposobov, hus, kačica, pstruh, kus masa, či zemiakové pirohy, lokše, alebo rezance s makom. Nechýba ani čerstvá či dusená zelenina.Pivo Plzeň, nealko Radegast, veľký výber slovenských vín. Ak ste ešte neochutnali,príjdite - neoľutujete. Tí čo nás navštívili,uznanlivo hovoria - VYNIKAJÚCE

Modrá Pizzerie
obrazek
Sofijské náměstí 2
Praha

Rozvoz jídel domů nebo do kanceláří. Kvalitní mezininárodní kuchyně, pizza z pece, příjemná obsluha. Oddělené prostory pro nekuřáky. Výkonná klimatizace.

Posaďte se na naší letní nebo zimní zahradě.

Rozvoz jídel domů nebo do kanceláří od 11.00 - 22. 00 v Praze.4 , 2, 10 Praha 4 zdarma. Minimální objednávka od 190,oo Kč. Objednávky nad 500.oo Kč dovoz po Praze zdarma.

Výborné polední menu  - rozvod po domluvě.

Oddělené prostory pro nekuřáky. Výkonná klimatizace.

Dva salonky pro školení nebo jiné akce dle Vašeho požadavku.

Bezva party - narozeninové oslavy s programem pro Vaše ratolesti. Více na našich www.stránkách.

Božská komedie
obrazek
Libušská 325/160
Praha

SteakBar Božská komedie nabízí vynikající steakovou kuchyni plnou specialit.

Širokou nabídku míchaných nápojů, dobrého piva a vín.

Možnost konání rodinných oslav, svatebních hostin, firemních akcí a rautů.

Cappuccino café
obrazek
Severovýchodní II. 553/2
Praha

Kavárna-cukrárna na klidném Roztylském náměstí.Velký výběr teplých i studených káv(Segafredo), italská zmrzlina, zákusky, chlebíčky, toasty. V letním období předzahrádka, bezproblémové parkování, wi-fi. 

Potrefená Husa Sport Bar
obrazek
Hlavní 2459/108
Praha

Nabídka teplých, studených jídel, gastronomických akcí, alkoholických a nealkoholických nápojů, výběr značkových piv, denní nabídka hotových jídel, sledování sportovních akcí na velkoplošné obrazovce

Sousedský pivovar
obrazek
Táborská 389/49
Praha

Sousedský pivovar byl založen v roce 2007. Jsou zde čepována pouze piva vyrobená v místním pivovaru, přičemž vlajkovou lodí pivovaru je polotmavý 12° ležák.

Kapacita přízemní části je cca 40 míst, dále se v suterénu dále nachází salónek o 20 místech. V letních měsících je otevřena zahrádka o dalších 40 místech, na níž jediné je dovoleno kouřit - ve všech ostatních prostorách pivovaru se nekouří.

Otvírací doba: pondělí až pátek od 11 do 24 hodin, v sobotu a neděli od 15 do 24 hodin

U Bansethů
obrazek
Táborská 49
Praha

Legendární hospoda má více jak stoletou tradicí. Do podvědomí pražanů se dostala hlavně kvůli Jaroslavu Haškovi coby stálému návštěvníku, který zde má dodnes stůl. V Haškových "Osudech dobrého vojáka Švejka" je ostatně hospoda zmiňovaná i se svým zakladatelem panem Aloisem Bansethem!

Dnes je to tradiční plzeňská restaurace se staročeskou kuchyní, která je nejen držitelem prestižní ceny "Škopek roku" ve letech 2004 a 2005, ale také držitelem certifikátu za vynikající péči o čepované pivo.

Kapacita restaurace je cca 100 míst, z toho 30 v odděleném nekuřáckém salónku. Otevřeno denně od 11 do 24 hodin, přičemž v době od 11 do 13 hodin se v restauraci nekouří.

 

 

Syndikovat obsah