right_col_icon1.gifPraha 6

INDICKA RESTAURACE - HAVELI
obrazek
Dejvická -6 Praha - 161 00
Praha - 6

Po staletí byli Haveliové považování za ty,kdo udržují indickou tradici a kuchzni. Naše restaurace se snaží pokračévat v tomto dědictví. Velký vyběr jídla z TANDOOR - pec ze hliny a bohatý vyběr aromatické koření a čerstvé a ydravé byliny vás potěší.

Denní menu- Vegetarianské ( předkrm,polévka,hlavní jídlo) - 84 ,- kč

                       Kuřecí curry / Masala / Vindaloo - 93,-Kč

Kromě toho zde nakoupíte více než sto druh koření, Basmati rýže,omačky,lušteniny,Ayurvedské byliny, vonné tyčinky, upomínkové a dárkové předměty.

Staročeská krčma Fontána
obrazek
V.P.Čkalova 15
Praha

Stylová staročeská hospůdka s grilovaním na otevřeném ohništi a dobovou hudbou.

LIBOCKÝ DVŮR RESTAURANT
obrazek
Rybničná 1
Praha

Česká restaurace v nově zrekonstruovaném statku v Liboci

Restaurant Budweiser Budvar
obrazek
Aviatická 1092/8
Praha

Tam, kde nás potřebujele - lepší, než čekáte! Česká restaurace - české ceny! I na Ruzyňském letišti se můžete kvalitně najíst - než vejdete do terminálů ... posaďte se u nás! Najdete nás v budově EUROPORT přímo proti Terminálu 1.

Designová, moderní a příjemně neformální restaurace s obsluhou, kvalitní kuchyní (česká, mezinárodní, vegetariánská, dietní), osvědčenou značkou piva i bohatou nabídkou baru vás zve k posezení před vaším odletem či po vašem návratu z cest. Vhodné k rodiným oslavám i pracovním schůzkám! Myslíme i na vaše děti - speciální menu, židličky, omalovánky ... Pestrá polední nabídka za výhodné ceny! Ucelený systém slevových karet! Bohatá nabídka doplňkových služeb včetně WIFI free, obrazovky s odlety a přílety všech leteckých spojů, akceptace platebních karet, stravenek i "zpožděnek" leteckých společností. K vašemu účtu můžete získat i hodinu parkování zdarma v parkingu přímo v budově! S restaurací sousedí i příjemná kavárna s bohatou nabídkou skvelé kávy, čajů, horké čokolády, teplých i studených dezertů, malého občerstvení i bohatým barem! Noviny, časopisy, reprodukovaná hudba.

Creperie Cafe Girafe
obrazek
Brandejsovo nám.1234/6
Praha

Velká nabídka francouzských crepes nebo pravých bretaňských galet, podnik s  rodinou atmosférou, vlastní výroba dortů! a v létě velká zahrada s klidným posezením pod korunami stromů. 

Restaurace SPRINT
obrazek
Cukrovarnická 62
Praha

Staročeská restaurace v klidné části pražských Střešovic s milou zahrádkou na léto a několika salónky pro uzavřenou společnost. Projekce sportovních přenosů. Kachny , kolena či žebra jsou u nás vyhlášenou specialitou.

RED ROCK Pizza Karaoke Restaurant - rozvoz pizzy a jídel po Praze 6
obrazek
Veleslavínská 45
Praha

V dnešní době, kdy se mnoho z Vás chce nejenom dobře najíst nebo napít, ale chce se zároveň pobavit. A proto jsme vytvořili klub, kde se spojila zábava s kvalitním jídlem a pitím. Jaké spojení máme na mysli? Takže začneme jídlem:   Pizzeria - Ristorante Red Rock - Vám nabízí možnost grilování selat a jehňat,  dále nepřeberné množství pizz a jídel z kuřecího, vepřového a hovězího masa, velký výběr jídel z čerstvého lososa a pstruha, řecké speciality z gyrosu, jídla pro štíhlou linii, těstoviny, saláty a deserty. Ke každému dětskému jídlu dáváme hračku zdarma. Co se nápojů týká točíme pivko Staropramen a Pilsner, nealko nápoje od Coca Coly a  samozřejmě Kofola. Velmi kvalitní vína máme od předních moravských výrobců Vinařství Bíza, vinařství Krist a Vinné sklepy Lechovice, archivní vína převážně ze Šlechtitelské stanice Velké Pavlovice. Bar s míchanými koktejly je samozřejmostí.   Zábava:  Každý - pátek a sobotu Karaoke - Disco párty - kde se každý host muže vžít do role zpěváka nebo si může                 zatančit na skvělé hudební mixy našich Djs.
Djs : Godzi (rezident Pekelnej Bar House, Reagge, DNB, Funky, 70's)        Red and Joy (Funky, Oldies, Rock)        Kamil (Dance, Novinky, Rock, Oldies, Rock)


Pro aktivní sportovní vyžití přímo v klubu máme připraven stolní fotbálek a elektronické šipky a pro pasivní vyžití můžete sledovat TV přenosy na dvoumetrové velkoplošné projekci.   Pro letní měsíce jsme pro Vás vybudovali letní zahrádku s možností hraní na trávníkovém hřišti nohejbal nebo volejbal, petanque a stolní tenis. Pro nejmenší dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, šplhacím lanem a houpačkou.     Co je u nás vhodné pořádat ??? Jakékoliv oslavy, rauty, svatby, promoce a firemní presentace Kapacita celého klubu je 110 osob, a je rozdělena do čtyř částí První část s kapacitou 50 osob, ve které je velkoplošná projekce a taneční parket Druhá část s kapacitou 30 míst s otevřeným grilem na pečení selat či jiných pochoutek Třetí část s kapacitou 12 míst vhodná pro menší rodinné oslavy Čtvrtá část s kapacitou 18 míst je prostor u míchacího baru

Tak neváhejte a přijďte se pobavit.  Předem se těší na návštěvu Váš klub - Red Rock

Restaurant Šárka
obrazek
Nad lávkou 5/672
Praha

ČARODĚJNICE 2009

(restaurant Šárka zahajuje sezónu 2009)

Ve čtvrtek 30.4. jsme pro Vás připravili „čarodějnické“

odpoledne a večer plný hudby a zábavy.

 

Co vás čeká?

 

Pro děti: od 16°° hodin opékání buřtů pro děti o které se postarají známé pohádkové postavičky.

(každý špunt do 12 let dostane kopeček zmrzliny ZDARMA)

Pro dospělé: od 18°° k poslechu, k tanci, ale hlavně pro dobrou pohodu zahraje

(první taneční pár panáka Jim Beam ZDARMA)

 

POLYDOR JAZZ SEXTET

 

Speciality večera:     Jehně na grilu (ke každé porci 0,5l piva zdarma)

Úhoř z udírny (ke každé porci 0,2l vína zdarma)

 

Jste s přáteli, s kolegy z práce, s rodinou, sami na koukané po světě...

...máte chuť v klidu posedět, dát si lepší jídlo...

...nebo to trochu rozjet, sezvat ostatní a nechat se unést pocitem,
že se nemusíte starat vy, že se tady o vás postarají...

Přijďte k nám na „ČARODĚJNICE 2009“

 

Ballon Restaurant
obrazek
Kladenská 115
Praha
  • široká nabídka české a mezinárodní kuchyně
  • kávarna
  • každý den nová nabídka poledních menu
  • salonek s vlastním barem pro 70 os.
Syndikovat obsah