right_col_icon1.gifPraha 3

Bílá Vrána
obrazek
Jagellonská 10
Praha 3 - Vinohrady

Originální a stylová restaurace na rozhraní pražských Vinohrad a Žižkova, mezi obchodním centrem Flora a náměstím Jiřího z Poděbrad, přímo naproti městskému soudu pro Prahu 3.

V útulném interiéru z teakového dřeva a mědi si můžete vybrat z široké nabídky jídel, na své si přijdou jak milovníci bifteků, tak vegetariáni.

Znalci vína ocení naši nabídku skvělých vín od menších moravských vinařů, doplněnou o vína z Francie, Španělska a jižní Ameriky, pivaři zase dobře ošetřenou plzeňskou dvanáctku, případně světlou a černou jedenáctku z Velkých Popovic.

Výběr kávových specialit z kávy Lavazza, alko i nealko nápojů je samozřejmostí. Milovníci koktejlů najdou své oblíbené drinky na koktejlovém lístku.

Od 11 do 15 hodin Vás zveme na polední menu za zvýhodněné ceny

Marmeláda – nekuřácká kavárna a cukrárna v Praze.
obrazek
Roháčova 113
Praha

Přijďte k nám okusit nebývalý kávový zážitek (standardně děláme espresso ze 14 gramů kávy), výborný indický čaj, skvělé dortíky a mnoho dalších dobrot.

BEER CLUB 300
obrazek
Havlíčkovo 7
Praha

Beer Club 300, který je specializovaný na propagaci a ochutnávku hlavně točených piv z Českých minipivovarů, malých pivovarů, středních pivovarů, Belgických a zahraničních pivovarů. Z našich devíti píp ochutnáte regionální a netradiční piva, které se na našich pípách neustále mění. V našem sortimentu najdete speciální piva, jejichž výroba probíhá zcela bez přidání chemických látek, kvašení probíhá čistě přírodní cestou.
Belgické pivní speciály se proslavily po celém světě, jak širokým výběrem delikátních chutí a vůní, tak i kulturou jejich vychutnávání a servírování, která se velmi podobá té vinné.
Snažili jsme se zařadit do našeho sortimentu významné zástupce všech druhů belgických piv, s ohledem na vysokou kvalitu, a tak si tu jistě každý dokáže najít svého favorita.

Nabízíme dobrou českou kuchyni, příjemné posezení, pronájem na svatby, oslavy, večírky, sportovní přenosy na velkoplošných obrazovkách a saunu.

Na našich stránkách www.pivni-raj.com Beer Club 300 najdete on-line informace, o tom co je u nás právě na čepu, které pivo bude následovat a hlavně informace k jednotlivému pivovaru, minipivovaru a pivu které zde ochutnáte.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Pizza Dalí
obrazek
Slezská 107
Praha

V blízkosti křižovatky Flora na Vinohradech své služby nabízí útulná stylová restaurace Pizza Dalí se širokou nabídkou specialit nejen italské kuchyně. 

V této originální obrazové galerii Salvadora Dalího si určitě vyberete z neskutečného počtu pizz, těstovin, minutek či moučníků.

 

Bowling Bar Chmelnice
obrazek
Koněvova 214
Praha

Zveme Vás příjemného prostředí Bowling Baru Chmelnice.

Pořádáme firemní akce,večírky, oslavy narozenin apod. Automatické bumpery pro děti. Dráhy Qubica AMF. Kapacita 30 - 40 míst. Slevy pro držitele ITIC, ISIC

Točené pivo, míchané nápoje, teplá i studená kuchyně.

Otevřeno denně od 13hod do 01hod, v pátek a v sobotu od 13hod do 02hod.

 

 

pizza steak BUON-GIORNO 99m od stanice metra nám.Jiřího z Poděbrad
obrazek
Slavíkova 6
Praha

BUON-GIORNO -  pizza - steak - restaurace

 

BUON-GIORNO.
Jsme ryze česká firma provozující

pizza - steak- restauraci .

            Služby s dobrou kuchyní poskytujeme již více než deset let. Z nabídky jídelního lístku si můžete vybrat nejen italské speciality, pizzy, těstoviny, saláty ale i křehké steaky, které podáváme se speciální úpravou na rozpáleném kameni. Rozšířili jsme výběr jídel z hovězích, vepřových,rybích a drůbežích mas.

            Služby zákazníkům se snažíme stále zdokonalovat, například nabídkou   denních specialit za zvýhodněné ceny, které si můžete objednat na donášku, nebo rozvážku až do vašich kanceláří či domovů .

             Pro naše stálé zákazníky pořádáme zajímavé akce v podobě presentací a ochutnávek domácích i zahraničních vín. Pivo točíme od soukromého humpoleckého pivovaru BERNARD 11° a ležák STELLA ARTOIS od smíchovského staropramenu. Široký výběr nealkoholických nápojů nám dodává firma PEPSI-AMERICAS. Vína jsou od dlouholetého partnera RÉVA RAKVICE a kvalitní italská vína dodává dovozce italských specialit firma LESA. K našim domácím desertům nabízíme pravou italskou kávu CORSINI.

             Přijďte nás navštívit, posoudit umění našich kuchařů a pokud budete spokojeni, můžete rozšířit řady našich V.I.P. ZÁKAZNÍKŮ, kteří mají různé výhody, včetně 10ti % SLEVY na všechna jídla.

            Za dlouholetou dobu našeho snažení jsme se stali oblíbenou restaurací mnoha celebrit politického i kulturního života. Proto například najdete jen a jen na našem jídelním lístku originál pizzu zlatého slavíka maestro Karla Gotta .

   Platit můžete svou kreditní kartou nebo stravenkami Ticket restaurant a Gastro Pass Sodexho.

          OCHUTNEJTE , POSUĎTE .

  Kolektiv pizzerie Vám přeje dobrou chuť ! 

Navštivte naše internetové stránky

www.pizzabg.cz

Empras
obrazek
Sudoměřská 30
Praha

Příjemný útulný podnik s 11cti letou tradicí.

Specializujeme se  na kvalitní obědy plné nápadů a inovací za velmi příjemné ceny.Každý den nový jídelní lístek.

U nás systém "Fantazie" /kombinace jídel podle vlastní chuti -cena dle váhy/  . od 15,90 do 28,90 100g

Vešeká jídla jsou u nás vystavena a neustále doplňována.

 

U Vodárny
obrazek
Korunní 75
Praha

Máte chuť posedět s přáteli, rodinou či jen tak zajít na pivo? Pak máme pro Vás zajímavou nabídku.

 

 Nově otevřená a plně klimatizovaná restaurace U vodárny by mohla plně odpovídat Vašim představám, čeká tu na Vás:

  • Plzeňský Prazdroj 12
  • Plzeňský Gambrinus 10
  • Popovický Kozel černý 10
  • rozmanitý výběr nealkoholických nápojů, 5 druhů kávy a víno z Moravy.

Kulináři jistě ocení českou kuchyň, která vydává hotová jídla do 18.00 hodin, minutky pochopitelně po celou otevírací dobu.

K dalším službám restaurace patří možnost zajištění závodního stravování, pořádání rodinných i společenských oslav, večírků a rautů nejen v jejích prostorách, ale i na Vámi vybraném místě.

V naší restauraci můžete vychutnat příjemné prostředí Clubu koňské historie, restaurace samotné, westernového baru s hernou a pro posezení v užším kruhu je vám k dispozici salonek, mimo zimní období můžete posedět na naší zahrádce.

 

 

  • Kapacita restaurace: 70 osob * Otvírací doba: 10,00 - 23,00
  • Kapacita zahrádky: 40 osob * Otvírací doba: 10,00 - 22,00
  • Kapacita Clubu koňské historie: 120 osob * Otvírací doba: 10,00 - 23,00 (nebo dle dohody)
  • Kapacita Salonku U Vodárny: 20 osob
  • Kapacita Western bar - herny: 30 osob * Otvírací doba: NONSTOP

 

 

Syndikovat obsah