right_col_icon1.gifPraha 8

Ristorante Porto
obrazek
Urxova 436/10
Praha

Restaurace se středozemní kuchyní a velkým výběrem italských, francouzských a moravských vin. Nabízíme jídla z čerstvých ryb, ručně dělaných těstovin a další italské speciality. Restaurace má kapacitu 65- 70 míst ve třech místnostech a v létě před restaurací zahrádku s 25-30 místy. Každý pátek večer živá hudba. Máme místnosti jak pro kuřáky tak pro nekuřáky.

Pizzeria Aria
obrazek
Křižíkova 9
Praha

Pizzeria Aria je tady pro Vás již více jak 10 let. Není divu, že si za tu dobu získala věrnou klientelu, ale i Vám, co jste tuto příjemnou restauraci ještě neobjevili, máme co nabídnout. Vedle výborné pizzy, těstovin a salátů u nás najdete také vynikající speciality z grilu a v neposlední řadě pravé domácí tiramisu. Samozřejmostí je polední nabídka, která se mění každý všední den. Až tedy někdy vyrazíte za kulturou do Karlínského divadla sídlícího přímo naproti, nezapomeňte se zastavit na něco dobrého třeba právě u nás. Budeme se těšit!

Bar-Vinárna NaPalmě
obrazek
Na Žertvách 32
Praha

Hledáte klidné a stylově zařízené místo na firemní, či soukromý večírek? Nebo příjemné místo k posezení s  přáteli v blízkosti metra Palmovka? Právě jste ho našli:)

Cukrárna a Lahůdky U Libeňského zámečku
obrazek
Nám. Dr. Holého 17
Praha

výroba a prodej narozeninových a svatebních dortů, minidezertů, chlebíčků, salátů, kanapek, obložených mís, aspiků, obložených baget atd.

V nabídce taky velký sortiment DIA zákusků, celých dortů, bonboniér, sušenek, bonbonů atd...

Vše dovezeme na místo určení.

Při objednávce přes internet SLEVA 3%

restaurace Amnesie
obrazek
Novákových 9
Praha

Nekuřácká restaurace jen několik málo kroků od stanice metra Palmovka nabízí poctivá jídla, moravské pivo Holba a točenou Kofolu.

Rana Pakistani restaurant
Na Dědince 12/515
Praha

Zveme Vás do naší pakistánské restaurace v Lybni kde Vám nabízíme posezení v příjemném prostředí. Doufáme,že si u nás pochutnáte na domácích jídlech,která pro Vás připravujeme podle původních rodinných receptů z oblasti Punjabu. Jelikož všechny pokrmy vaříme z čerstvých surovin dle objednávky (můžete si vybrat,zda chcete jídlo mírně,středně,nebo velmi kořeněné)

NOVÉ POLEDNÍ MENU ZA POUHÝCH 70 Kč

Rezervace a případné objednávky jídel,které Vám

rádi zabalíme i sebou na tel: 284 688 297

721 809 084

RANA

Na Dědince 12/515 Praha 8

ranarestaurant@seznam.cz

www.pakistanirestaurant.cz

 

 

Syndikovat obsah