right_col_icon1.gifPraha 7

Restaurace Loděnice – česká a mezinárodní kuchyně Praha 7 Troja
obrazek
Vodácká 8
Praha

Sportovní areál Loděnice se nachází v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy, kde se v létě 2006 konalo MS v Kanoistice na divoké vodě a také Mistrovství republiky v Rodeu na divoké vodě. Po pár minutách lehké chůze je možné navštívit také pražskou zoologickou či botanickou zahradu s jejím skleníkem Fata Morgana, který nabízí prohlídku rostlin z celého světa v různých klimatických podmínkách. Areál lze také využít k mnoha účelům, jako jsou například sportovní dny, , tiskové konference, přednášky, prezentace, školení, ale také rodinné oslavy, svatby, křtiny. Nachází se zde vodácký kanál, baseballové hřiště, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle, umělá horolezecká stěna, tělocvična, fittness club a pouhých 5 min. přes lávku na Císařský ostrov, kde je jízdárna s koňmi. Pro děti jsme připravili krásné dětské hřiště. Součástí areálu je také moderně a vkusně zařízená restaurace se zahrádkou.

Jak se dostaneme do Troje? Z centra města cca 10 min autem, s parkováním si snadno poradíte,je tu cca 100 parkovacích míst nebo Metrem C na zastávku Nádraží Holešovice a dále autobusem 112 do zastávky Povltavská, který je v provozu do 0,30h. A což takhle plout do Troje lodí? O víkendech vyráží parník 4x denně od Jiráskova mostu a o letních prázdninách každý den. Počet míst uvnitř restaurace je 90 a na venkovní terase může být posazeno až 50 hostů.

Restaurace Maledivy – mexická a mezinárodní kuchyně Praha 7 Holešovice
obrazek
Janovského 3
Praha

Restaurant MALEDIVY se nachází v Praze 7 nedaleko Strossmayerova náměstí, v poklidné uličce Janovského 3. Útulný interiér na Vás ihned dýchne „domácí atmosféru“. Pochutnáte si zde nejen na tradiční mexické kuchyni, ale i na české klasické kuchyni. Po dobrém jídle si můžete vybrat kvalitní víno z naší rozsáhlé vinotéky.
Restaurace má kapacitu 50 míst, prostor je rozdělen na jednu větší místnost a dvě menší – ideální pro Vaše soukromí. K dispozici je Vám také bar plný kvalitního „pití“ a pochutin. Restaurant je vhodný také k jiným účelům, jak například svatby, rodinné oslavy, křtiny, přednášky či prezentace. Za pěkného počasí můžete posedět v klidném prostředí na útulné venkovní zahrádce. Kapacita 24 míst.

Nad Královskou oborou
obrazek
Nad Královskou oborou 31
Praha

Restaurace situovaná v krásném prostředí královského parku Stromovka zaměřená nejen na čerstvou zvěřinu,ale i jiné dobroty moderní gastronomie.Příjemné posezení s využitím separátního nekuřáckého salonku,pro maminky možnost využití dětského koutku.

Restaurace a vinárna U Počtů
obrazek
Milady Horákové 391/47
Praha

Restaurace se zaměřením na vína a mezinárodní kuchyni byla založena již roku 1897. Nabízí nekuřácké salonky,část také kuřáckou, wifi připojení, zahrádku s dětským koutkem. Pořádáme rodinné a firemní večírky. Točená Plzeňská 12, Kofola,  výběr vín  z Moravy, J.Afriky, Argentiny a dalších oblastí.

Lighthouse bufet & Lighthouse coffee
obrazek
Jankovcova 1566/2b
Praha

Lighthouse bufet slouží jako polední jídelna nejen pro zaměstnance kompelxu Lighthouse, ale i pro veřejnost z širokého okolí. Každý všední den vaříme dvě polévky a 4 hlavní jídla. Přijít můžete také na snídaně a do naší kavárny, kde naleznete širokou nabídku minutek.

Restaurant Baterka
obrazek
Dělnická 71
Praha

Nově otevřená restaurace Baterka v Holešovicích nabízí v první řadě skvělé jídlo, za kterým se skrývá zkušený tým kuchařů. Široká nabídkajídel z mezinárodní kuchyně je od pondělí do pátku doplněná poledními nabídkami.V moderním prostředí s příjemnou obsluhou je radost posedět. K dobrému jídlu můžete vybírat ze široké nabídky vín,  využít wi-fi připojení na internet nebo sledovat plazmovou televizi. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

BarBárka
obrazek
Heřmanova 27
Praha

Česká klasika - pivo jako křen, studené mňamky - hermelín, utopenec, klobása. Hospoda vhodná pro soukromé projekce z expedic, nebo jen pro setkání přátel. Videoprojekce na plátno - dobrá viditelnost i přes den. Možnost VIP akcí s cateringem, malé pódium. Dobrá dostupnost MHD.

su-teren.cz
obrazek
Jirečkova 1013/11
Praha

Nová moderní kafé&restaurace su-teren v jirečkově 11. Designový interiér pro příjemné posezení u oběda, večeře či sklenky. Salonek pro 10 osob, posezení s sklenkou vína v křesle u naší vinotéky pro 6 osob. Zahradní posezení na odpoledním slunci pod slunečníkem má kapacitu 20 míst. Vstupní prostora má pak 14 míst k sezení a 6 míst u baru. Pořádáme pravidelně hudební večery s tématicky orientovanou kuchyní.

KLUBOVNA HEŘMANKA
obrazek
Heřmanova 9a
Praha

soukromý nekuřácký klub - Místo pro Vaši práci, zábavu i odpočinek, pojďte dál...

     Místo, kde v příjemném, nekuřáckém, tak trochu domáckém prostředí možná zapomenete na shon a starosti v části více čajové nebo možná pobudete nad karetní, či jinou hrou, s přáteli jen tak nad žejdlíkem, na obchodním jednání, prostě jak se vám zlíbí, v místnosti více pivní, případně uposřádáte rodinnou, či dětskou oslavu.

V našem prostředí netřeba klimatizace, teplota přes den ani v parnu většinou nepřesáhne 23'C, takže můžete posedět ve zcela přírodním chládku, bez nežádoucích efektů, které klimatizace může mít.
Parkování je možné přímo před klubem, či v okolí v zóně patkovacích automatů.

Takřka na dohled je zastávka tramvaje  /Strossmayerovo nám./  a stanice mtra /Vltavská/.

Syndikovat obsah