right_col_icon1.gifPraha 9

Hotel Svornost
obrazek
Novozámecká 284
Praha 9 - Dolní Počernice

Hotel Svornost se nachází  na východním okraji Prahy,15 minut od historického centra. Nabízíme rodinné, klidné prostředí . Restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada, formanka, kongresový sál. Hlídané parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma. Naše restaurace má nekuřáckou část. Dále nabízíme dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Jsme zapojeni do projektu Dětí vítany. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Organizujeme svatební hostiny, společenské plesy, koncerty a divadelní představení. Pořádáme rodinné oslavy , firemní akce, prezentace školení a semináře. Naši kuchaři vaří poctivá česká jídla. 

Restaurace Pod Vinořským zámkem
obrazek
Mladoboleslavská 81
Vinoř

Rodinná restaurace Pod Vinořským zámkem, která stojí za návštěvu, stylová kombinace dřeva, kovářské práce a lícového zdiva, s pěkným členěním místností, vinným sklípkem s vinotékou, nekuřáckým koutkem a venkovním posezením. Čistým penzionem s pokoji s vlastními toaletami. Krásný nádech romantické pohody.

Pořádáme svatby, rauty, grilovačky

Restaurace Bobová dráha
obrazek
Prosecká 36
Praha

Restaurace na bobové dráze na Proseku, která je součástí areálu bobové dráhy, se nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu.

Celková kapacitaaž 240 míst
Letní zahrádka80 míst
Letní terasa100 míst
Vnitřní kapacita restaurace se zimní zahradou60 míst

Restaurace i bobová dráha jsou v provozu celoročně!

Letní zahrádka

Na letní zahrádce, která je nedílnou součástí restaurace, si můžete všemi smysly vychutnat tradiční grilování na dřevěném uhlí, které neodmyslitelně patří k restauraci na bobové dráze. Přímo před Vámi, na venkovním grilu, naši zkušení kuchaři grilují několik druhů masa, podávaného s lahodnými omáčkami, čerstvou zeleninu a vegetariánské lahůdky.

O venkovní posezení na letní zahrádce Vás nepřipraví ani déšť, či příliš prudké slunce. Letní zahrádka disponuje roztažitelnou markýzou po celé své ploše.

Letní terasa

Součástí restaurace je také letní terasa s výhledem na Prahu. Z letní terasy můžete také sledovat bobisty, adrenalinové nadšence na lanové skluzavce a v lanovém centru. Od jara 2009 Vám nabízíme Vaše oblíbené nápoje a koktejly v novém letním baru, umístěném přímo na letní terase. Součástí letní terasy je dětský domeček s klouzačkou pro naše nejmenší návštěvníky.

Firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery, teambuilding

Pro firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery a teambuilding poskytujeme cateringové služby a nabízíme prostor pro podporu zaměstnaneckých vztahů, zlepšení partnerských vazeb a načerpání nové síly do další práce.

WIFI – Připojení k internetu

Od května 2009 je všem návštěvníkům zdarma k dispozici připojení k internetu přes Wifi.

Dětské party

Dětská oslavaChcete-li pro své děti připravit netradiční a zábavné odpoledne, nabízíme tematickou party Bojová hra – hledání pokladu. Po domluvě, lze Vašim požadavkům ve spolupráci s profesionálními herci přizpůsobit rozsah i téma – piráti, indiáni, kovbojové, pohádkové postavy a cokoli jiného podle Vašich představ. Pro Vaše dětské party nabízíme možnost spolupráce s animátorem dětské party. Program dětské party můžete také zpestřit programem pro děti. Vše po dohodě, dle vytíženosti restaurace. Pro děti máme také připraveny speciální dětské menu obsahující i jízdy na bobové dráze.

Nabízíme také několik druhů dětských menu a mnoho překrásných dětských narozeninových a jiných dortů.

Svatební dorty

Svatební dorty | Restaurace Bobová dráha Praha 9 Prosek | Bobovka Praha | www.restaurace-bobovka.cz Naše restaurace nabízí také svatební dorty ve více jak 20 provedeních. Veškeré nabízené svatební dorty, minidezerty, svatební koláčky či výslužkové krabičky vyrábíme dle naší základní nabídky nebo dle individuálních přání zákazníka. Velké množství možných variant svatebních dortů Vám nabízí téměř nekonečné možnosti kombinací. Záleží jen na Vás, pro jaký druh svatebního dortu se rozhodnete. Svatební dort si v naší restauraci v Praze 9 můžete objednat i přesto, že Váš svatební den bude probíhat v jiné restauraci. Detailní informace o svatebních dortech a dětských dortech Vám podá naše cukrářka pí. Inemannová na tel. 604 792 362 nebo na mailu: lenka@prague-catering.cz

Baby room – přebalovací a kojící místnost

Pro maminky s těmi nejmenšími dětmi je připraveno zázemí pro kojení, přebalování a ohřev dětské stravy. K dispozici jsou také bryndáčky a nočníky. Dětské stoličky jsou samozřejmostí. Dětskou stravu – tzv. příkrmy a ovocné přesnídávky – si můžete zakoupit u obsluhy restaurace.

Pro naše nejmenší návštěvníky máme k dispozici veselé plastové hrnečky a misky, které Vám rádi zapůjčíme. V dětském koutku si také můžete vypůjčit hračky a pastelky.

Dětské hřiště

V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou.

Nejdelší lanová skluzavka v ČR

Od dubna 2007 pro Vás areál bobové dráhy rozšířil nabídku adrenalinového vyžití – nejdelší lanovou skluzavku v ČR! Lanové centrum je v provozu vždy o víkendech od dubna do září.

Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů.

A pokud vám tahle jízda nestačila, můžete vyzkoušet svoji zručnost v navazujícím lanovém parku. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem profesionálů.

Takže pokud si troufáte, přijďte si to zkusit!

Bobová dráha

V roce 2003 jsme pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze. Nedávno jsme oslavili 5. narozeniny a za tu dobu jsme svezli více než milion návštěvníků. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit “vyhlídkovým” tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Trať je dlouhá 800 metrů a nabízí nejednu vychytávku (osmička, “hup”, …). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před restauraci, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

Kouzelná flétna
obrazek
Nad kelerkou 33
Praha

V penzionu Kouzelná flétna se nachází i stejnojmenná restaurace Kouzelná flétna.
Hosté penzionu nebo restaurace mohou posedět i na terase, která láká svým jedinečným pohledem na Prahu a na vinici pod terasou. Již tento pohled slibuje příjemný pobyt.
Restaurace nabízí moderní gastronomii, mezinárodní kuchyni a různé steaky.
Milovníci vína mají na výběr z různých druhů vín a pro ty, kdo dají raději přednost pivu, máme samozřejmě připravené dobře chlazené plzeňské pivo.
Výborná kuchyně a vynikající servis přesvědčil už mnoho prominentů, svatební hostinu u nás uspořádal i syn českého prezidenta Václava Klause.
 Auto můžete zaparkovat na našem nehlídaném parkovišti, kde je dostatek místa pro cca 12 aut. Náš penzion nabízí možnost přenocování .

 

Pizzeria Ohhlala - Pizza, italská kuchyně
obrazek
Poděbradská 777/9b
Praha

Pizzeria Ohhlala se nachází v novém obytném komplexu Nová Harfa na Praze 9. Nabízí velký výběr jídel z kompletní italské kuchyně.  Během týdne nabídka poledního menu s výběrem z několika jídel. Mezi třetí a šestou hodinou v pracovní dny sleva 30% na všechny pizzy a 20% na veškeré těstoviny!

DOŃ PIVOŇ
obrazek
Mladoboleslavská 81
Praha

Z nábytku, jehož vzory napodobují historickou předlohu, a ze zdiva vyzařuje útulná atmosféra, kterou doplňuje otevřený krb, který ve studených dnech rozlévá příjemné teplo, romantiku a klid.
Objednat si můžete například jehně nebo sele ugrilované na dřevěném uhlí.
V restauraci se nacházejí další dva otevřené grily, na kterých se připravují přímo před Vašima očima Vaše speciality.
Kuchyně neskrývá žádné tajemství, a proto každý host do ní vidí.
Vinný sklípek pro 30 osob láká svou nabídkou tuzemských a zahraničních vín ve vysoké kvalitě.
Bohatý jídelní lístek, vynikající kvalita a čerstvost přísad zaručuje, že hostům bude splněno každé přání.
V letních měsících je otevřena terasa na nádvoří nabízející místo pro 40 osob.
Kolektiv restaurace Doň Pivoň za Vás rád převezme organizaci Vašich rodinných oslav, firemních setkáních, svateb a oslav každého druhu.
Když se budete bát po oslavě cesty domů nebo když se hosté budou chtít ubytovat, jsou zde k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje.
Všechny pokoje jsou útulné a zařízené podle evropských směrnic.

ARTER RESTAURANT
obrazek
Za Černým Mostem 1526/17
Praha

ARTER RESTAURANT je česká restaurace s moderním inreriérem. Pro naše hosty připravujeme širokou nabídku poledního menu za velice příznivé ceny. Jídelní lístek, nabídku poledního menu, vinný a nápojový lístek naleznete na www.arter.cz

Arlington
obrazek
Kurta Konráda 22
Praha

Stylová restaurace českého rodinného hotelu Arlington *** nabízí příjemnou  atmostféru  a přátelskou obsluhu. Můžeme pro Vás zajistit menší rodinné či firemní oslavy, společenská setkání atd.

Hotel je v těsné blízkosti O2 areny ( bývalá Sazka arena) a stanice metra B Českomoravská (cca 300m)

Restaurace pro 48 osob nabízí stravování a posezení ve velmi příjemném prostředí nejen pro hotelové hosty. V jídelním lístku naleznete nabídku jídel  české i mezinárodní kuchyně.

 

OTVÍRACÍ DOBA RESTAURACE JE OD 7:00 - 22:00

Od 7:00 do 10:00 jsou podávány snídaně ve formě studeného a teplého bufetu.

Od 11:00 Vás zveme na výhodné polední menu ( výběr ze 6 jídel ).

Za cenu 79,- Kč obdržíte polévku, hlavní jídlo a nápoj.

Restaurace je otevřena do 22:00 a vítáme i hosty, kteří nejsou v našem hotelu ubytováni.

Pizzeria & Ristorante Positano
obrazek
Pelušková 1536
Praha

 Chcete li poznat skutečnou chuť Itálie a přitom neopouštět Českou republiku, pak je návštěva Restaurace - Pizzerie Positano ta správná volba  protože jedině u nás Vás obslouží číšník z Itálie, kde Vám nabídne široký výběr italských jídel a doporučí specialitu dne, k vybranému jídlu Vám náš personál doporučí to správné italské značkové víno z vinice Villa Sandi. Jídlo Vám připraví náš šéfkuchař z Itálie, který se stará o náš podnik již šestým rokem!

  • Pizza v Positanu, k té není co dodat, je vyráběná v originální peci na dřevo ze surovin italské produkce. Pizzu připravíme do 10 minut přímo před hostem, z vystavené prosklené pultové vitríny si náš host vybere suroviny na pizzu, které chce navíc.

  • Milovníky masa jistě potěší velký výběr steaků z vepřové panenky, beefsteaky z hovězí svíčkové, jehněčí žebírka a další speciality z masa připravované na grilu. Maso dovážíme z BIO farmy oceněné titulem „ Český Angus “

  • Naše saláty z čerstvé zeleniny jsou velice kladně hodnoceny odborníky na zdravé stravování a milovníci mořských produktů jistě ocení naše saláty a předkrmy z mořských plodů a ryb.

  • Domácí těstoviny, které v pravé italské restauraci nesmějí chybět. Jelikož náš šéfkuchař je z Itálie a nejí nic jiného než těstoviny J, proto pro Vás připravil nadměrný počet specialit z těstovin.

  • A co ryby? Ty také máme!, Náš výhradní dovozce čerstvých ryb nám dodává ryby každý čtvrtek, pátek a sobotu, a proto jsme pro Vás připravili ryby dny, kdy můžete ochutnat různé druhy ryb a mořských plodů. Ryby připravujeme na grilu a podáváme v celku, rybu pak náš personál vykostí přímo před hostem.

  • V době obědů od pondělí do pátku pro Vás připravujeme denní nabídku, kde si můžete vybrat z naší nabídky první a druhý chod za zvýhodněnou cenu, jako třetí chod jsme pro Vás připravili klasický italský dezert „Tiramisu“ za příplatek z ceny nabídky se slevou 70%.

  • Myslíme také na firmy a domácnosti z lokality Praha 9. Jste pracovně vytížení nebo nechce se Vám z domu ven?, pak máme pro Vás řešení, stačí zavolat nebo objednat jídlo přes on-line internetový formulář a my Vám jídlo dovezeme zcela zdarma do 30 minut.

Syndikovat obsah