right_col_icon1.gifKutná Hora

Hotel Svatý Hubert, Zbraslavice
obrazek
Zbraslavice 169
Zbraslavice

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel v loveckém stylu se nachází v obci Zbraslavice.

Obec Zbraslavice najdete ve Středočeském kraji mezi městy Kutná Hora a Zruč nad Sázavou, cca 70km od Prahy /sjezd z dálnice Soutice/.

Hotel Svatý Hubert má hotelovou kapacitu 9 pokojů, lůžkovou kapacitu 27 míst. 
Mezi hotelové služby patří vířivá vana, sauna, posilovna, masáže. Po dohodě lze zajistit zapůjčení kryté haly - tenis, volejbal, floorbal, nohejbal. Pro milovníky adrenalinu doporučujeme leteckou školu či vyhlídkové lety na místním letišti.

Hostům je u nás k dispozici restaurace o 35 místech a samostatný salonek až pro 25 osob pro Vaše svatby, školení, vánoční či firemní večírky, oslavy, srazy, prezentace.

Hotel má dvě vlastní parkoviště.

Restaurace Na Kuchyňce
obrazek
Žižkovo náměstí 151
Čáslav

Restaurace Na kuchyňce je restaurace s dlouhou dobou pusobnosti, zaměřená na českou, ale i zahraniční kuchyní. Specialita naší restaurace ja maso na kameni a fondy. Nabízeme možnost pronájmu salónku pro rodinné nebo firemní oslavy. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte.

Restaurace U Kamenné kašny
Husova 140
Kutná Hora

Restaurace U Kamenné kašny se nachází nedaleko historického jádra středověkého města Kutné Hory  a nabízí všem svým návštěvníkům minutkovou kuchyni, a to od úterý do čtvrtka od 11:00 do 22:00 a v pátek a sobotu od 11:00 - záleží na hostech.

Prostory restaurace nabízí k příjemnému posezení třicet míst, zájemcům je k dispozici také salónek, a to taktéž až pro třicet hostů.

RESTAURACE A PENZION V PIVOVARU
obrazek
Žacká 1783 (za rybníkem)
Čáslav

polední menu • minutková jídla po celý den • velké hlídané parkoviště • svatby • večírky • oslavy • kulturní akce a koncerty • možnost ubytování • příjemné prostředí 

Restaurace U SEDLÁKA
obrazek
Nádražní 17
Kácov

Stylová restaurace v Kácově. Velký výběr točených piv (5 druhů), velký výběr kvaltních vín z Templářských sklepů Čejkovice. Kvalitní jídla domácí české kuchyně z kvalitních surovin, navíc každý víkend na jiné téma. Čas od času večery s hudebním doprovodem. Přijďte se najíst napít a pobavit.

Vinárna Na Kovárně
obrazek
Na Kovárně č.p.16.
Kutná Hora

Poskytujeme gastronomické služby v příjemném prostředí bývalé kovárny, pořádání svateb,firmních večírků rodinných oslav a pod.Firma funguje jako vinárna s trdicí dobré kuchyně. Jídla se připravují do 17°° až do 22°°.

Restaurace a Hotel Kréta
obrazek
Prachňanská 88
Kutná Hora

Stylová restaurace se zážitkovou kuchyní a útulným prostředím.

Restaurace Česká 1
obrazek
Česká 983
Kutná Hora

Našim cílem je vybudovat restauraci s kvalitní gastronomií za přijatelné ceny. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, aby se k nám vždy rád vracel.

Chceme být vyhlášenou restaurací v širokém okolí. Prostory tohoto středověkého domu umožňují poskytnout každému hostovi ojedinělé a příjemné prostředí. Klenuté stropy a otevřené ohniště (gril) za barem vytváří v naší restauraci rodinné prostředí s mnohostranným využitím.

Dačický - stylová staročeská restaurace
obrazek
Rakova 8
Kutná Hora

Zveme Vás k návštěvě vyhlášené kutnohorské restaurace DAČICKÝ. Své jméno zdědila po slavné historické postavě, Mikuláši Dačickém z Heslova (1555 -1626), který vstoupil do dějin Kutné Hory jako významný spisovatel, pověstný renesanční hodovník, piják a milovník žen.

Restaurace DAČICKÝ věrně následuje jeho odkaz především po stránce kulinářské. Nabízí pochoutky tradiční české i staročeské kuchyně, zcela originální alchymistické pokrmy a netradiční způsoby servírování. Nabídka kuchyně je doplněna mimo jiné šesti druhy točeného piva a unikátními kutnohorskými víny.

Stylovou staročeskou restauraci DAČICKÝ najdete přímo v centru Kutné Hory, starobylého města zapsaného na seznamu památek UNESCO. Díky bývalému obrovskému bohatství pocházejícího z těžby stříbra má město Kutná Hora mnoho architektonických skvostů, mj. katedrálu Sv. Barbory či světově známou Kostnici.

Syndikovat obsah