right_col_icon1.gifBeroun

Restaurace a penzion Pod Dračí skálou
obrazek
130
Karlštejn

Restaurace a Penzion se nachází v obci Karlštejn (30 km od Prahy) v těsné blízkosti hradu Karlštejn.

Restaurace je stylově vybavená. Její kapacita je 120 míst, na terase 100 míst kde je možno se stravovat.
Parkování je zajištěno přímo u restaurace i pro autobusy. V místě se nachází stanice vlaku, který zajišťuje spojení s Prahou. Penzion - ubytování v jednom třílůžkovém a dvou dvoulůžkových pokojích + možnost přistýlky. V každém pokoji je úplné sociální zařízení, TV + satelit.

Dále nabízíme svatební hostiny, tuto službu u nás využila paní Helena Vondráčková , která v naší restauraci oslavila svůj svatební den.
Podnikové večírky při grilování a poslechu Vámi vybrané kapely. Zvěřinové a vepřové hody pro skupiny i jednotlivce. Rodinné oslavy všeho druhu.
Stravování skupin, možnost parkování přímo u restaurace pro naše klienty. Možnost turistiky na kolech a pěších tůr, vyhlídkové lety, golf, tenis, jízda na koni a rybaření na řece Berounce.

U ŠTIKY
obrazek
Hostímská 20
Beroun

Jelikož jsme rybí restaurace, tak se specializujeme na přípravu ryb a to zejména sladkovodních. Náš kolektiv se snaží ze všech sil Vám připravit příjemné posezení a plnohodnotný zážitek při konzumaci jídel. Každý pátek a sobotu u nás hraje živá hudba, přijďte se pobavit od 20.00 hod do 24.00 hod. Hrajeme bez vstupného!!! 

Česká Hospoda
obrazek
Hlásná Třebaň 57
Karlštejn

Rodinná restaurace před branami hradu Karlštejn

Hotel Český Dvůr
obrazek
Husovo náměstí 86
Beroun

Hotel Český Dvůr se nachází přímo uprostřed historického centra města Berouna.
Ubytování je možné 1, 2 a 3 lůžkových pokojích, které jsou vybavené WC , sprchou,TV a SAT.Wifi připojení je v celém hotelu zdarma. Dále nabízíme pohoštění v české restauraci, snack baru a kavárně.

Naše restaurace nabízí celou škálu české kuchyně a samozřejmě minutková jídla,menu podáváme taktéž na kavárně a Snack baru.K pití nabízíme alko i nealko nápoje,restauraci a kavárně točené pivo Gambrinus 12° a Snack baru Plzen 12 °.Snídaně se podávají na restauraci a v letním období máme k dispozici též zahradní restauraci.Parkování je přímo před hotelem , ubytovaní hosté můžou využít uzamčené parkoviště uvnitř hotelu.V restauračních prostorách pořádáme taktéž svatby a různé večírky.Je zde také možnost sledovat sportovní akce na velkoplošném plátně.

Restaurant Genius Loci
obrazek
Náměstí 54
Žebrák

Za svoje krátké působení si tato restaurace stačila vybudovat pevnou pozici mezi stovkou nejlepších restaurací v Česku. Kombinace přívětivého prostředí, milého a pozorného personálu a chutných jídel, které si tu od základu připravují sami je zárukou, že se tu budete cíti dobře.

Cafe Klaun
obrazek
Na Příkopě 74/7
Beroun

Kavárna nejen pro rodinky s dětmi

Dětská nekuřácká kavárna s celotýdenním provozem se zahrádkou a pískovištěm, houpačkami . Velká hrací místnost, koutek pro miminka, přebalovací pult. Nabídka dortíků, salátů, týdenní vegetariánské menu, prodej biopotravin a racio produktů, narozeninové oslavy, pravidelné dětské programy a kulturní akce (na akce rezervace nutná). Nově zde můžete využít solnou jeskyni Salty wave - www.solnajeskyneberoun.cz

 

Romantický Restaurant Mlýn Karlštejn
obrazek
Karlštejn 329
Karlštejn

Ve stylovém restaurantu s terasou přímo u řeky Berounky připravujeme speciality z čerstvých ryb, které si můžete vybrat z našeho akvária. Ryby upravíme dle Vašeho přání. Kromě čerstvých ryb nabízíme i výběr steaků a salátů. V letních měsících možnost grilování na přilehlém ostrově.

Restaurace Na Marjánce Beroun
obrazek
Pražská 67
Beroun

Rodinná restaurace s historií, 19 let zkušeností s poskytováním resturačních služeb.

Bezbariérový přístup, česká a mezinárodní kuchyně. Grilovaní masa na otevřeném ohni.

Stylová restaurace s terasou a krbem s kapacitou pro 20 a 40 osob.

Hotel Verona Mea
obrazek
Česká 176
Beroun

V příjemném prostředí restaurace Verona Mea si můžete vybrat z pestré kulinářské nabídky české i mezinárodní kuchyně. V letních měsících je ve dvoře hotelu otevřena zahrádka s nádhernou voliérou a klidným posezením. Pro naše malé strávníky máme připravené Dětské menu. Celková kapacita restaurace je 45 míst, zahrádka pojme 30 osob.

Nedílnou součástí stravovací prostor je salonek s kapacitou 18 míst, který je vhodný k uspořádání rodinných oslav, srazů či malých svateb. Salonek využívají také firmy jako školící místnost.

V pracovní dny připravujeme Polední menu, skládající se z polévky, výběru ze 4 hlavních jídel a dezertu. Cena menu je 85,- Kč a je platná od 10.00 do 14.00 hod. nebo do vyprodání. V této době jsou restaurace i salonek kompletně nekuřácké !! Po dobrém obědě jistě rádi posedíte u výborné kávy Dallmayr.

Syndikovat obsah