right_col_icon1.gifBenešov

Hotel Sázava
obrazek
Benešovská 44
Sázava

Sázava je malé město v okrese Benešov.V našem hotelu se zbavíte denního stresu a ponoříte se do rodinné atmosféry.Naše kuchyně je široko daleko vyhlášená a mistrovsky připravené jídlo našeho šéfkuchaře si zamilujete.Každý chod je pro kulináře požitek.

Restaurace Grosso
obrazek
U Vodárny 2215
Benešov

Restaurant Grosso je stylová, celoplošně ozvučená a klimatizovaná restaurace s kapacitou až 150 míst. Při letním provozu s terasou až 180 míst. Je zaměřena na Italskou kuchyni. Vyrábíme vlastní domácí těsto. Z něj potom domácí těstoviny, dle naší receptury. Pečení v pizza peci na dubovém dříví předchází příprava pizzy i tmavého chleba, přímo před očima návštěvníků. Jídelníček je doplněn vybranými specialitami světových kuchyní i velkým množstvím čerstvých salátů.

Na Chotýšce,Chotýšany 51
Chotýšany 51
Chotýšany

Restaurace se zahrádkou u hlavní silnice mezi Vlašimí a Benešovem cca 75 míst,klasická česká kuchyně a minutková kychyně,výborné pivo Rebel 10°a 12°,točené nealkoholické pivo,točená kofola,projekce pro sportovní přenosy,zahrádka,možnost pořádání svateb,oslav,páteční večery s živou hudbou a grilem,příjemný personál,nedaleko zámek Jemniště a státní zámek Konopiště,krásná podblanická krajina,množství cyklostezek

Hotel Benica*** Café Restaurant
obrazek
Ke Stadionu 2045
Benešov

Hotel Benica Café Restaurant se nachází na okraji města Benešova, v těsné blízkosti zámků Konopiště a Jemniště. Zaměřujeme se na zajištění ubytování, firemních i rodinných akcí. Přijměte pozvání do naší restaurace, která se zaměřujem na českou, mezinárodní i italskou kuchyni. Dominantou restaurace je stylová pizzapec, která pomáhá vytvořit vynikající pizzy dle klasické, italské receptury. V letních měsících je otevřena i zahrádka s hotelovou zahradou s bazénem, vhodnou zejména pro grilování a venkovní party. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky: www.benica.cz

 

Restaurace Stará Myslivna Konopiště
obrazek
Konopiště 2
Benešov

Restaurace s loveckým interiérem dle zámeckých komnat zámku Konopiště, nabízející tradiční staročeskou kuchyni a zvěřinové speciality. Restaurace se nachází přímo pod zámkem s krásným výhledem na budovu zámku.

Syndikovat obsah