right_col_icon1.gifMladá Boleslav

Restaurace u Šmaku
obrazek
Stakorská 49
Mladá Boleslav

Nástupem nového kuchaře p.Pavla Vedrala účastníkem seriálu Ano,šéfe se změnila i celá kuchyně.Nabídka Specialit,Moderní kuchyně,Domácí dezerty,Ďetská jídla.K dispozici jsou Restaurace na Návsi,pivnice Formanka + salónky.Těšíme se na vás.....

Restaurace Koliba
obrazek
Na Štěpánce 1184
Mladá Boleslav

Restaurace Koliba se nachází v prostorách čtyřhvězdičkového hotelu Stefanie v krásném lesoparku Štěpánka nedaleko centra Mladé Boleslavi. Restaurace nabízí široký výběr nápojů a pokrmů  pro každého,od českých až po zahraniční kulinářsjé speciality. Naleznete zde hned několik barů,salónků a také taneční parket s diskotékou. V restauraci je možné uspořádat společenské i firemní akce a večírky. 

Každý pátek a sobota večerní program s DJ program na celý měsíc naleznete na našich stránkách...

Hotel JIZERA
obrazek
Otradovice 30
Otradovice

Obec Otradovice, kde se nachází Hotel Jizera, leží ve středních Čechách, v regionu středního Polabí, uprostřed smíšených staroboleslavských lesů, nedaleko souměstí Brandýs nad Labem Stará Boleslav, 300 metrů od řeky Jizery a 4 km od jejího soutoku s řekou Labe. Tato oblast je doslova protkána značenými cestami pro pěší i cykloturistiku (www.cyklocesty.cz) a díky nekopcovitému terénu, krásnému prostředí polabské nížiny a čerstvému vzduchu budou spokojeny i Vaše děti.

V prosinci roku 2004 jsme pro naše hosty otevřeli zrekonstruo-vanou část bývalého společenského sálku v podobě klimati-zované, stylové restaurace s barem a hotelovou jídelnou.
Je určena zejména pro hosty, kteří si chtějí v klidu posedět u dobrého pokrmu, kvalitního vínka, či piva v čistém kulturním prostředí klimatizované restaurace, zdobené loveckými a rybářskými trofejemi se stylovým dřevěným nábytkem, barovým pultem a paravany.
Můžeme ovšem uspokojit rodiny s dětmi i větší společnosti a firmy, protože restaurace má celkovou kapacitu 60 míst a je zde možné pořádat svatby, rauty, semináře a školení s možností sledování televize a projekčního plátna z dataprojektoru. Restaurace je ozvučena a disponuje i kvalitním osvětlením, včetně barevné hudby a malého tanečního parketu.

FLIGHT RESTAURANT
obrazek
Na Golfu 1003
Benátky nad Jizerou

Stylový Flight Restaurant ve stylu 20. a 30. let minulého století je ideálním místem, kde ochutnáte vedle tradičních českých jídel, také speciality zahraniční kuchyně. Samozřejmostí je vedle točeného nealkoholického pivního moku Birell také vysoce kvalitní nabídka vín Sonberk.

Restaurace je součástí kompletně zrekonstruovaného (květen 2009) klubového domu GOLF RESORT PARADISE. Kapacita restaurace je 45 míst, dalších 80 míst je k dispozici na přiléhající venkovní terase a pergole před budovou klubovny.

Díky svému umístění mají její návštěvníci atraktivní výhled na odpaliště č. 1 a také na závěr hry - jamka č. 9 a č. 18.

Vnitřní prostor restaurace je nekuřácký, plně klimatizovaný a s možností WI-FI připojení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Syndikovat obsah