right_col_icon1.gifRestaurant Budweiser Budvar

Restaurace

Tam, kde nás potřebujele - lepší, než čekáte! Česká restaurace - české ceny! I na Ruzyňském letišti se můžete kvalitně najíst - než vejdete do terminálů ... posaďte se u nás! Najdete nás v budově EUROPORT přímo proti Terminálu 1.

Designová, moderní a příjemně neformální restaurace s obsluhou, kvalitní kuchyní (česká, mezinárodní, vegetariánská, dietní), osvědčenou značkou piva i bohatou nabídkou baru vás zve k posezení před vaším odletem či po vašem návratu z cest. Vhodné k rodiným oslavám i pracovním schůzkám! Myslíme i na vaše děti - speciální menu, židličky, omalovánky ... Pestrá polední nabídka za výhodné ceny! Ucelený systém slevových karet! Bohatá nabídka doplňkových služeb včetně WIFI free, obrazovky s odlety a přílety všech leteckých spojů, akceptace platebních karet, stravenek i "zpožděnek" leteckých společností. K vašemu účtu můžete získat i hodinu parkování zdarma v parkingu přímo v budově! S restaurací sousedí i příjemná kavárna s bohatou nabídkou skvelé kávy, čajů, horké čokolády, teplých i studených dezertů, malého občerstvení i bohatým barem! Noviny, časopisy, reprodukovaná hudba.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Aviatická 1092/8
Město: 
Praha
Kraje a velká města: 
Praha 6
PSČ: 
161 00
Telefon: 
+420 224 242 577
Detail restaurace
Typ restaurace: 
české restaurace
Letní zahrádka: 
Nemáme
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Nabídka jídel

Týdenní menu: 

Denně pestrá polední nabídka v cenách od 85,- Kč do 110,- Kč! Systém slevových karet. Možnost uplatnit stravenky i platební karty.

 

Jídelníček: 

aktuální nabídka na www.restaurant-letiste.cz