right_col_icon1.gifrestaurace Archa

Restaurace

Stylová nekuřácká restaurace Archa se nachází v těsné blízkosti ZOO v Olomouci na Svatém Kopečku.

Nabízíme široký výběr jídel české, moravské i mezinárodní kuchyně. Zajistíme společenské oslavy, svatby, promoce, rauty, firemní akce, semináře, konference. Pořádáme koncerty folk, country, swing, pop muziky, gurmánské slavnosti, akce pro děti.

Kapacita 400 míst, možnost ubytování v penzionu Archa, zdarma wi-fi připojení k Internetu, pronájem salónků, venkovní zahrádky.

Více informací na www.archa-zoo.cz

Kontakt
Ulice a číslo: 
Darwinova 252/39
Město: 
Olomouc
Kraje a velká města: 
Olomouc
PSČ: 
772 00
Telefon: 
736 613 569, 736 613 579
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Nemáme
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Navštívily jsme restauraci o

Navštívily jsme restauraci o státním svátku. UFFFFFF. Objekt super, strava nebyla špatná. Bohužel strava, jídlo bývá jiné. Obsluha byla v pořádku. Je je velká škoda, že s tím něco neudělají. Asi využívají situace, že sídlí v zoo.

klarka a rodina

Hodnocení restaurace:

Hodnocení restaurace: prostředí: krásné, jídlo: dobré, ikdyž steak se připravuje jinak, obsluha: neosobní, časové prodlevy ... v restauraci byla zima

Obsluha

Dobry den, musim se bohuzel pripojit k predchozim nazorum - prostredi na 100%, jidlo vynikajici, konecne hospoda, kde si nemysli, ze cely uspech tkvi ve velikosti porce, nicmene obsluha bohuzel naprosto tragicka. Pri nasi posledni navsteve byly na zahradce obsazeny ctyri stoly. Objednali jsme si jenom 2x polevku a 2x nealkoholicke pivo. Pivo nam donesli jenom jedno, na druhe jsme cekali asi 10 minut. Na polevku jsme cekali mozná 20 minut. O chybejici pivo jsme pozadali nejprve jednu cisnici, pak cisnika. Celou dobu se po place motali myslim ctyri obsluhujici, ale vladl zde totalni zmatek. Ve finale, kdyz jsem uz nemel nervy cekat dalsich 10 minut na zaplaceni a sel jsem zaplatit k baru, slecna, ktera nas celou dobu obsluhovala, se zeptala, kde sedime, a to nas tam opravdu mohlo byt tak 15 hostu. Vsichni obsluhujici jsou velice mili, ale totalne neorganizovani. Jinak ale, i pres kvalitu obsluhy, celkovy dojem z restaurace 99%.

recenze

CHtěli bychom vám dát zpětnou vazbu na restauraci v zoo. Perfektní interiér, jídlo najedničku, bohužel obsluha tragédie. Chápeme, že máte hodně lidí o víkendech, ale to co se tam dělo byl děs. Udělejte s tím něco.

Dobrý den, moc krásný vnitřek

Dobrý den,

moc krásný vnitřek restaurace