right_col_icon1.gifRoxbery

Restaurace

Restaurace v Ostravě s kvalitní mezinárodní kuchyní, menu, obědy, večeře, steaky, grilované speciality, ryby, jídla z pánve, pizza, bohatý výběr vín. Rozvoz jídel a pizzy. Poskytujeme klidné prostředí, zahrádku, salónek pro svatby, oslavy, večírky.

 

Roxbery je restaurace s mezinárodní kuchyní, kde si každý gurmán může najít v naší nabídce to, co právě jej zaujme. Naším cílem je vyplnit mezeru v nabídce restauračních služeb, kdy Vám chceme poskytnout klidné a útulné prostředí, vynikající kuchyni, snadnou dostupnost, možnost parkování, letní zahradu s klidovou zónou pro děti. Samozřejmostí je bohatý výběr vín, lihovin a nealko nápojů.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Ocelářská 442/33
Město: 
Ostrava
Kraje a velká města: 
Ostrava-město
PSČ: 
703 00
E-mail: 
roxbery@roxbery.cz
Telefon: 
+420 596 639 442
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Nemáme
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Nemáme
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Petr M.

Interiér restaurace je kýčovitý ala TexMex. Trochu moc obsáhlý jídelní lístek, kdy se asi nestačí protočit rychle zásoby a jídlo je pak z mražených "polotovarů". Seaky byly velmi dobré, maso bylo dobře uleželé. Doporučuji i polévku Chilli con carne. Majitel by měl zvážit menší jídelní lístek s nějakými 2-3 specifickými jídly, které nikde v Ostravě nedělají a vše vařit z čerstvých surovin. Méně je někdy více a pak se tato restaurce může dostat na špičku.