right_col_icon1.gifBukovanský mlýn ***

Restaurace

Poloha a popis:

Areál Bukovanský mlýn je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.) Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět.

Gastronomie:
V naší Mlynářské restauraci (74 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká.
Vinný sklep (78 míst) nabízí možnost tradičního posezení s atmosférou slováckého sklepa. Večer můžete zahájit degustací vín ve vinotéce Rotunda, kterou provádí sklepmistr v kroji. Dále následuje gastronomický večer. Rádi zajistíme cimbálovou hudbu, harmonikáře nebo jakékoliv vhodné kulturní představení (folklor, šerm, divadlo...).

Ubytování:
Celková kapacita hotelu je 50 pevných lůžek a 16 přistýlek (16 x 2lůžk. pokoj s možností přistýlky; 6 x 3lůžk. pokoj).
K dispozici jsou kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v rustikálním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem, telefonem a připojením k internetu (kabelem přes síťovou kartu i bezdrátové WIFI). Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní dubový nábytek a prkenné podlahy.
V podkroví Mlynářského stavení je umístěno šest třílůžkových pokojů. Další ubytovací kapacita je umístěna ve čtyřech samostatných Slováckých chalupách. Každá chalupa je rozdělena na dvě stejné částí se samostaným vchodem. V každé části jsou dva 2l. pokoje s možností přistýlky. Jednotlivé části (pro max. 6 os. ) nebo celé chalupy (pro max. 12 os.) jsou vhodné pro rodinné pobyty, které i cenově zvýhodňujeme.

Firemní akce:
Bukovanský mlýn nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí ve stylovém prostředí (prezentace, semináře a školení, rauty, recepce a bankety, firemní večírky a incentivní programy). Zajistíme veškeré služby (konferenční technika, gastronomie, doprovodné kulturní, zábavné a outdoor programy...)

Mlýn:
Ve mlýně je v 1. patře pravidelně aktualizovaná výstavka. Ve 2. patře nalezne návštěvník expozici mlynářského stavení a obydlí 19. století doplněnou o fotovýstavku. V 3. patře (otevřená vyhlídková terasa) se návštěvníkovi otevírají překrásné výhledy do širokého okolí (Babí lom, Chřiby, Kyjovsko, Bílé Karpaty, Podluží, Rakousko...). Zajímavé jsou i noční vyhlídky. V přízemí mlýna se nachází Krbovna (do 20 osob), vytápěná krbem, sloužící mimo jiné i k pronájmům pro rodinné události či firemní akce a školení.
Ubytované osoby a osoby do 120cm mají vstup zdarma.

Tipy na výlet:
zámek Milotice, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, klášter Velehrad, Moravské vinařské cyklostezky, areál vinných sklepů Plže v Petrově, skanzen Strážnice, Slavkovský zámek a Slavkovské bojiště, Baťův kanál, Chřiby, ...

 

Kontakt
Ulice a číslo: 
Bukovany 70
Město: 
Bukovany
Kraje a velká města: 
Hodonín
PSČ: 
696 31
Telefon: 
+420 518 618 011
Detail restaurace
Typ restaurace: 
staročeské a historické restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel

Týdenní menu: 

Mlynářská restaurace

V naší Mlynářské restauraci (74 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká.

Otevírací doba
Po - Čt:11.00 - 22.00 hod.
Pá - So:11.00 - 24.00 hod.
Ne:11.00 - 22.00 hod.

lahoda

lahoda a to bez debat. na kolo super.