right_col_icon1.gifBarbora-Restaurace Terasa

Restaurace

Nově vybudovaná restaurace Barbora se nachází v historickém jádru Českého Krumlova, přímo na trase od hlavního parkoviště (cc 100 m) do centra města (cca 50 m od náměstí). Je součástí budovy Hotel Barbora I.
Restaurace
Originální interiér restaurace vychází z elegance a tradice gotického slohu, což je také jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově.
V letní sezóně lze využít i zahrádku, která je umístěna přímo nad hladinou řeky Vltavy nebo letní zastřešenou terasu v 1. patře nad restaurací. Všechny restaurace, díky své poloze, nabízí nejen příjemné prostředí, ale i ojedinělý výhled na zámecké panorama a Krumlovskou věž.

Restaurace je zaměřena zejména na klasickou českou i mezinárodní kuchyni, její nabídka však obsahuje také speciality z mořských plodů jako kalamari, a losos. Taky máme široký výběr cukrářských výrobků, a zmrzliny. Profesionální a rychlá obsluha, hovořící třemi světovými jazyky, ráda vyhoví všem přáním svých zákazníků.

Zajišťujeme také kompletní cateringové služby - pořádání rautů, banketů, večírků, firemních oslav a podobných akcí.

Kontakt
Ulice a číslo: 
Široká 89
Město: 
Český Krumlov
Kraje a velká města: 
Český Krumlov
PSČ: 
381 01
Telefon: 
380 712 791
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Nemáme
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Nemáme
TV: 
Nemáme
Klimatizace: 
Nemáme
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Nemáme
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel

Jídelníček: 

Polévky - česnečka, hovězí vývar, gulášová. Česká kuchyně - guláš, pečená kachna, svíčková, vepřová pečeně, uzené koleno. Ryby - kalamári na grilu, kalamáry smažené, losos, candát. Vaříme speciality z kuřecího, hovězího a z vepřového masa. Nabízíme výběr salátů,  širokou nabídku zmrzlin a sladkých výrobků.

Nepříjemný zážitek z restaurace Barbora

Z vlastní zkušenosti, nepříjemný zážitek z 28.5.2010: Před restaurací mě s kamarádkou při prohlížení vystaveného jídelníčku oslovil  pán - asi majitel či nájemce? s tím, že u nich se určitě dobře najíme. Vaří prý jeho manželka, což je záruka kvality, a pokud nám nebude chutnat, nemusíme platit. Objednali jsme si stejné jídlo- zeleninový salát a jelení ragů s rýží. Že jsme se nechali nachytat, nám došlo už u zeleninového salátu, bez chuti, jen voda a olej. Jelení ragů bylo úplně bez chuti. Nepříjemnou tečku tvořila rýže. Takovouto vůni rýže znám, pokud ji zapomenu uvařenou stát 3-4 dny v komoře, lehký aceton. Co nás asi překvapilo nejvíce, že se pán u nás zastavil hned po donesení ragů s úsměvem a dotazem, jak nám chutná, s tím, že u vedlejšího stolu právě chválili chutnou rýži. Co na závěr, jediné, co fungovalo, byla obsluha. Nedojedli jsme, ale zaplatily. Příště tuto restauraci obejdeme obloukem. Zvlášť když jsem od ubytovatele slyšeli, že zdaleka nejsme první, kdo si na tuto restauraci stěžoval. A pánovi doporučuji, aby lépe kontroloval manželku a přeji hezký pocit z dobře vykonané práce ...

Nepříjemný zážitek z restaurace Barbora

Z vlastní zkušenosti, nepříjemný zážitek z 28.6.2010: Před restaurací mě s kamarádkou při prohlížení vystaveného jídelníčku oslovil  pán - asi majitel či nájemce? s tím, že u nich se určitě dobře najíme. Vaří prý jeho manželka, což je záruka kvality, a pokud nám nebude chutnat, nemusíme platit. Objednali jsme si stejné jídlo- zeleninový salát a jelení ragů s rýží. Že jsme se nechali nachytat, nám došlo už u zeleninového salátu, bez chuti, jen voda a olej. Jelení ragů bylo úplně bez chuti. Nepříjemnou tečku tvořila rýže. Takovouto vůni rýže znám, pokud ji zapomenu uvařenou stát 3-4 dny v komoře, lehký aceton. Co nás asi překvapilo nejvíce, že se pán u nás zastavil hned po donesení ragů s úsměvem a dotazem, jak nám chutná, s tím, že u vedlejšího stolu právě chválili chutnou rýži. Co na závěr, jediné, co fungovalo, byla obsluha. Nedojedli jsme, ale zaplatily. Příště tuto restauraci obejdeme obloukem. Zvlášť když jsem od ubytovatele slyšeli, že zdaleka nejsme první, kdo si na tuto restauraci stěžoval. A pánovi doporučuji, aby lépe kontroloval manželku a přeji hezký pocit z dobře vykonané práce ...