right_col_icon1.gifTeplice

POD LAMPOU
obrazek
LIPOVA 10
TEPLICE

ÚTULNÁ HOSPŮDKA V LÁZ.PARKU S ČESKOU KUCHYNÍ-ŽEBRA,KOLENA,TATARÁČEK,BRAMBORÁKY.OSLAVY VŠEHO DRUHU,F.VEČÍRKY,RODINNÉ OBĚDY,SPORT.PŘENOSY..

Restaurace Aladdin
obrazek
Masarykova 159/72
Teplice

Naše restaurace a ubytování se nachází v blízkosti vlakového a autobusového nádráží. Každý den vaříme hotová a minutová jídla.Česká kuchyně. Možnost placení stravenkami ( sodex,ticket,kupón).Pořádáme firemní oslavy,svatby,sleziny... Venkovní dětské hřiště,pískoviště,trampolína.Venkovní terasa.Restaurace pro 50 osob,salónek pro 25 osob.

Hotel U Žida
obrazek
1. Máje 34
Krupka

Hotel U Žida restaurace, pivnice, nekuřácká restaurace, salonek, letní terasa, ubytování.

Restaurace Casanova
obrazek
Husova 45
Duchcov

Restaurace Casanova se nachází v klidném prostředí parku v těsné blízkosti historického centra. 
Denně si návštěvníci mohou vybrat z široké nabídky jídel české a mezinárodní kuchyně. Nově fungujeme také jako pizzerie. Vedle hlavního sálu restaurace (kapacita 70 míst) je možno využít prostory salonku (kapacita 30 míst) a v letních měsících terasu v zahradě (50 míst), která je vhodným místem ke grilování. V prostorách restaurace se pořádají svatební hostiny, nejrůznější oslavy a setkání.

Restaurace Zahrada
obrazek
28.října 780/10
Teplice

Jedinčná restaurace v Teplicích, kde se nejen zdravě najíte a napijete.Vařit z čerstvých a kvalitních surovin je pro nás naprostou samozřejmostí.Taktéž příjemný a školený personál.

Rozvážíme obědy do kanceláří a domů.Lze u nás platit stravenkami.

Jídlo vám zabalíme s sebou.

Velké zastoupení naší kuchyně mají bio potraviny a diety - bezklepková, žlučníková...

Samozřejmě vaříme i maso, které je velmi důležitou součástí zdravého jídelníčku..

Pečeme si vlastní koláče a vaříme několik druhů káv a sypaných čajů..

Specialitou je naše domácí zázvorová limonáda.

Večer se u nás dobře najíte i napijete  - minutková kuchyně a míchané nápoje, také výběr kvalitních vín..

Celá restaurace je nekuřácká.

Disponujeme parkovacími místy ve dvoře, wi-fi připojením zdarma, dětskými židličkami a hračkami.

restaurace Slávie Teplice
obrazek
Dubská 2
Teplice

Klasická restaurace v centru Teplic

Restaurace U kozičky
obrazek
Rooseveltova 262
Teplice

Restaurace se nachází nedaleko centra v zámeckém parku s nádherným výhledem na historické centrum Teplic. Mezinárodní kuchyně uspokojí požadavky místních i turistů. Zaměřujeme se na lehké jídla - ryby, masa, zeleninu. K  jídlu stálý výběr stáčených moravských sudových vín přímo ze sklípku. K posezení  je 60 míst uvnitř a až 100 míst  na prostorné terase.  

Taverna Mexiko
obrazek
U císařských lázní 5
Teplice

Posezení plné kořeněných chutí a vzrušující atmosféry. Výhradně mexické suroviny, dovážené přímo z Mexika, pikantní pokrmy, kořeněné originálním mexickým koření.

Všechna jídla, která podáváme byla samozřejmě připravena podle originálních receptur. Přijďte ochutnat a poznat nepoznané: buritos, fajitas, tacos, chili con carne, ale také pravé americké barbeque, Buffalo Wings... steak a mnoho dalších latinskoamerických specialit. A co nabízíme k pití? Kromě několika druhů mexických piv jako např. Corona či Desperados, aromatizované tequilou, si můžete vyzkoušet některou z celé řady tequil, mexického národního nápoje, nebo ochutnat speciální míchané nápoje - Margarita, Tequila Sunrise, Mojito a Mexican Heat. Naše nabídka je doplněna výběrem vynikajících italských a francouzských vín. Přijďte a ochutnejte! Odměnou nám bude vaše spokojenost.

Penzion Rozcestí
obrazek
Osek-Dlouhá Louka 48
Osek

Horský penzion s restaurací Rozcestí se nachází v krušnohorské vesničce Dlouhá Louka v  nadmořské výšce 872 m.n.m.

Restaurace s kapacitou 100 míst je rozdělena na bar a malý sál s kapacitou 35 míst a velký sál s kapacitou 65 míst. Každá místnost je vybavena vlastním krbem. Celá restaurace je nekuřácká. K dispozici je také venkovní terasa s kapacitou 48 míst.

Penzion má sedm pokojů s kapacitou 20 lůžek plus tři přistýlky na různých pokojích, rodinný pokoj, apartmán, dvou a tří lůžkové pokoje s balkonem a bez balkonu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a  bezdrátovým připojením k internetu. Na všech pokojích je zákaz kouření

V okolí Dlouhé Louky je řada zajímavých turistických cílů mezi které lze zařadit Loučnou 956 m.n.m., rozhlednu na Vlčí hoře, přehradu Fláje, zimní běžecký areál s 55 km strojově upravovaných běžeckých stop pro klasiku i bruslení, Klášter Osek aj.  Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, výlety, soustředění sportovních oddílů, firemní školení, konference, společenské akce, oslavy, svatby aj.

Syndikovat obsah