right_col_icon1.gifGood Gate restaurace

Restaurace

Restaurace v moderním stylu připravena uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Restaurace leží v centru města naproti nákupní galerii Centrál a budově České spořitelny.

Naším cílem je vytvořit pro naše zákazníky co nejpříjemnější gastronomický zážitek, kterým Vás provede náš příjemný a proškolený personál. Nabízíme individuální i skupinové stravování, možnost pořádání večírků, banketů, svateb či firemních prezentací. Pro zákazníky je připraveno plné připojení WI-FI zdarma.

Začínáme již v 8 hodin, kdy si vyberete z nabídky vydatných snídaní. Kolem 10. hodiny zahajujeme prodej hotových jídel - v nabídce jsou dvě polévky a pět hlavních jídel. Ta je možno kombinovat do obědových menu, která se skládají z polévky + hlavního jídla + dezertu. Po celý den až do 23 hodin si též můžete objednat z jídelníčku minutkového, který obsahuje nabídku moderní gastronomie. Tím ale provoz naší restaurace nekončí a Vy si můžete vychutnávat lahodné drinky z našeho exkluzivního baru.

Prostor je rozdělen do několika stylů posezení: kavárna, barové sezení, bar, a restaurace. Pro naše nejmenší zde samozřejmě nechybí dětský koutek. Při teplém počasí můžete u nás využít venkovní terasy a také terasy v atriu. Provozovna je klimatizována a vybavena audiovizuální technikou.

Kontakt
Ulice a číslo: 
J. Průchy 1915/24
Město: 
Most
Kraje a velká města: 
Most
PSČ: 
43401
Telefon: 
476701786
Detail restaurace
Typ restaurace: 
mezinárodní restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Nemáme
Dětský koutek: 
Máme dětský koutek
Vegetarián. jídla: 
Nevaříme
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Máme wi-fi připojení
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Nejsme
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

REZERVACE !!!

Otřesná zkušenost s personálem. Nechápu, proč neberou rezervaci déle jak po 20.30. Chci prostě přijít v 21.00 a chci mít místo. Jejich smůla, oni přichází o kšeft ne já. :-)

Za to nemůže personál,

Za to nemůže personál, nadávejte na vyšších místech....

 

hodnocení

:)

Good Gate všeobecně

Zdravím a začnu hned z ostra.Tato restaurace o které si lidé říkají,že je dobrá tak nevím jestli tito lidé byli už v nějaké dobré restauraci.Vybavení stojí za starou belu a hlavně jestli někomu chutnaj ty blafy co se snažej prodávat tak nevím kam spěje naše lidstvo.Páni barmani neví ani jak se dělá standartně připravovaná Piňa Coláda ,která je zapsaná v I.B.A a C.B.A a její postup přípravy je neměný.Všimnul jsem si,že do této restaurace nepříjde nikdo normální a jen spíše lidi kteří si něco chtěj dokázat,myslí si že jsou něco víc,ale bohužel nejsou.Jsou to chudáci a co je nejhorší,že tuto restauraci vedou 2 osoby které neví jak se vede restaurace v gastronomii.Nevím,ale oni neví jak se skladuje víno?mezi náma horší značky si nemohli nakoupit a jak vidím už jen to víno,tak si říkám.Ví vůbec jak se skladujou suroviny na přípravu jídel??Nevim tato restaurace je vzorným příkiladem jak se to nemá dělat a všechny lituju co tam chodí a to Vás nechci přemnlouvat k nechození.

blbost

spis to vypada,ze byste byl zamestnanec tohoto podniku a byl jste vyhozen a ted se mstite:)...fakt ubohy.... A nebo konkurence a vam ksefty nejdou a gatu jo:D...tohle normalni nespokojeny zakaznik nepise!pohybuji se v oblasti gastronomie a poznam kdo zavidi a je nasrany a nebo je nespokojeny zakaznik!

Čeština?

No tak Tvoje vyjadřovací schopnosti jsou teda příšerný... J

Jestli Ti není méně než 11 let nebo nejsi Asiat, tak Tě nic neomluví.... :D

Restaurace připravená uspokojit

Restaurace je připravená uspokojit, ale... Kuchař by se musel naučit podávat standardně jídlo. Ne že by to neuměl, ale má občasné úlety. K dnešnímu obědu jsem si dal rajskou polévku a grilovaného candáta. Polévka bývala s kozím sýrem a je jenom mojí chybou, že jsem si nepřečetl, že s kozou se již kuchař nepřátelí a používá tu nejlevnější možnou mozzarellu bez chuti a naštěstí i bez zápachu. Co je horší, tak byla na neskutečně ledovém talíři, mozzarella byla uvnitř studená jak psí čumák. Podkladový talíř pod hlubokým s polévkou byl evidentně špatně umytý. Doufejme, že polévkový na tom byl lépěji a radostněji. Přitom polévka je podle mě excelentní a je jenom škoda, že koza zmizela v propadlišti dějin. Po upozornění na tyto podle mého nepřehlédnutelné nedostatky, byl candát na nahřátém talíři a jako obvykle vynikající. Pokud by se mi chtěl někdo ozvat tak klidně na email Lubos.Pitin@mesto-most.cz