right_col_icon1.gifA T R I U M Hotel - Restaurant

Restaurace

Restaurace hotelu ATRIUM  ve Varnsdorfu = 60 míst v příjemném prostředí, salónek, zimní zahrada, otevřená terasa ve II. patře a letní zahrada.

V týdnu nabízíme za velmi přijatelnou cenu i hotová jídla. Zdejší restaurace je vyhlášena svou širokou a pestrou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně a zcela jistě uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

 

Hotel A T R I U M odpovídá mezinárodnímu standartu tříhvězdičkového hotelu.

K dispozici je zde 15 moderně vybavených jedno- a dvoulůžkových pokojů + 1x suite s vlastním sociálním zařízením, sprchou, televizí, minibarem, telefonem a internet. Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek + možné přistýlky.  Hotel nabízí i  moderní  R E S T A U R A N T   se skvělou a vyhlášenou mezinárodní kuchyní. Dále zde najdete wellness s běžeckými pásy,  saunou, masážemi a solárium.

K dispozici je  konferenční a společenská místnost s technickým vybavením pro semináře, školení,či obchodní schůzky. S oblibou jsou zde pořádány i menší rodinné oslavy či setkání.

Hotel má vlastní, uzamykatelné parkoviště hlídané kamerovým systémem.

 

Hotel ATRIUM najdete ve městě VARNSDORF, které  leží na česko-německé hranici, na úpatí Lužických hor a okraji národního parku České Švýcarsko. Pro rozvíjející se turismus je Varnsdorf významnou vstupní i výstupní branou a hotel ATRIUM skvělým výchozím bodem pro vaše výlety do blízkého okolí ale i atraktivních vzdálenějších cílů :

Praha – 120 km;  Liberec - 45 km;  Česká Lípa – 30 km;  Národní park České Švýcarsko – 10 km;  napojení na německou dálnici A4 (Bautzen) – 35 km; rekreační oblast žitavského pohoří (Oybin - Jonsdorf - Lückendorf) - 15 km.

Vedení hotelu ATRIUM, náš kuchyňský, restaurační a hotelový personál jsou vždy připraveni zpříjemnit Vám pobyt v našem hotelu !

Kontakt
Ulice a číslo: 
T.G.Masaryka 1678
Město: 
Varnsdorf
Kraje a velká města: 
Děčín
PSČ: 
407 47
Telefon: 
+420 412 375 510 nebo +420 602 690 419
Detail restaurace
Typ restaurace: 
hotelové restaurace
Letní zahrádka: 
Máme zahrádku
Extra salonek: 
Máme extra salónek
Dětský koutek: 
Nemáme
Vegetarián. jídla: 
Vaříme vegetariánská jídla
Pořádání akcí: 
Pořádáme akce
Wi-fi: 
Nemáme
TV: 
Máme TV
Klimatizace: 
Máme klimatizaci
Nekuřácká: 
Jsme nekuřáci
Parkování: 
Máme Parkoviště
Výběr vína: 
Máme výběr vín
Platba kartou: 
Bereme platební karty

Fotogalerie

fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Nabídka jídel

Týdenní menu: 

Každý týden aktualizujeme naše POLEDNÍ NABÍDKY HOTOVÝCH JÍDEL za velmi přijatelné ceny.

Jídelníček: 

V našem HLAVNÍM JÍDELNÍM LÍSTKU (kromě češtiny i v němčině a angličtině) najdete velmi pestrou nabídku jídel z české i mezinárodní kuchyně, která jistě uspokojí vaše chuťové buňky a i ty nejmlsnější jazýčky.